Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Wyzwalacz RC-6

  1. #1
    Coś już napisał
    Dołączył
    Aug 2016
    Posty
    98

    Domyślnie Wyzwalacz RC-6

    Używam normalnego wężyka do 80d. Czasami jednak ten kabelek mi przeszkadza i chcę sobie kupić bezprzewodowy. Na Alli kosztuje to wręcz grosze ale nie mam pewności czy taki czy inny będzie działał z 80 d. Np ten https://pl.aliexpress.com/item/33028...archweb201603_
    w opisie jest że zadziała na 80-tce ale tu już tego napisanego nie ma a wyglądają identycznie. https://pl.aliexpress.com/item/10050...archweb201603_
    Jest jakaś różnica, reguła że ten zadziała a ten nie? Macie jakieś doświadczenia z takimi zamiennikami. Niby są też z opóźnieniem 2s. Niby też (choć mi akurat nie koniecznie jest to potrzebne) ze starowaniem AF. Jaka tam podchodzi bateria bo CHYBA CR2025 ale też nie mam pewności a w zestawie najczęściej nie ma.
    Żeby działało trzeba coś w body przestawiać?
    Ostatnio edytowane przez jamto ; 21-11-2020 o 12:22

  2. #2
    Początki nałogu Awatar RadOs41
    Dołączył
    Aug 2011
    Miasto
    Radom
    Wiek
    57
    Posty
    350

    Domyślnie Odp: Wyzwalacz RC-6

    Cytat Zamieszczone przez jamto Zobacz posta
    Używam normalnego wężyka do 80d. Czasami jednak ten kabelek mi przeszkadza i chcę sobie kupić bezprzewodowy. ...
    Cześć myślę, że 80 PLN-ów, to nie jest wygórowana kwota za pilota Canon, nowego, na gwarancji i najważniejsze - który będzie działał z 80d, i wątek staje się zbędny. Zwłaszcza, że masz aparat który kosztuje 3.500,- zł:

    https://www.ceneo.pl/11488387;pla?se...SABEgKZkvD_BwE

    Kupując samochód za 80 tyś., a nawet za 20k, nie pisz że nie masz na benzynę, wymianę oleju, czy badania okresowe.

    Na alledrogo kupisz za 50 zł oryginalny, choć używany i pewnie też będzie działać: https://allegro.pl/kategoria/akcesor...Canon&order=pd

    A szajsu za 1,5$ się z reguły nie kupuje bo to gwarancja kłopotów.
    Ostatnio edytowane przez RadOs41 ; 21-11-2020 o 21:15
    Trochę gratów i nieco innych szpargałów...

  3. #3
    Coś już napisał
    Dołączył
    Mar 2014
    Posty
    53

    Domyślnie Odp: Wyzwalacz RC-6

    Cytat Zamieszczone przez jamto Zobacz posta
    Używam normalnego wężyka do 80d. Czasami jednak ten kabelek mi przeszkadza i chcę sobie kupić bezprzewodowy.
    To zainstaluj na telefonie apke Canona. Jest darmowa. Ja się tak wyleczyłem z wężyka.

  4. #4
    Coś już napisał
    Dołączył
    Aug 2016
    Posty
    98

    Domyślnie Odp: Wyzwalacz RC-6

    Cytat Zamieszczone przez bans Zobacz posta
    To zainstaluj na telefonie apke Canona. Jest darmowa. Ja się tak wyleczyłem z wężyka.
    Zrobiłem to ale no domowym wifi na mobilnym poległem..... @RadOs41 nie chcę tu z Tobą prowadzić filozoficznej dyskusji. Wiem co potrzebuje, wiem na co się decyduję i wiem czym "ryzykuję" Ale ze wglądu na psie pieniądze chcę to kupić. Od biedy mogę dotykowo wyzwalać lub z 2s opóźnieniem ale mogę sobie też mini frajdę zafundować.... W komentarzach doczytałem się jak ktoś z Meksyku napisał, że działa z 80 d więc chyba już mam odpowiedź.

  5. #5
    Początki nałogu Awatar RadOs41
    Dołączył
    Aug 2011
    Miasto
    Radom
    Wiek
    57
    Posty
    350

    Domyślnie Odp: Wyzwalacz RC-6

    Cytat Zamieszczone przez jamto Zobacz posta
    ...@RadOs41 nie chcę tu z Tobą prowadzić filozoficznej dyskusji. Wiem co potrzebuje, wiem na co się decyduję i wiem czym "ryzykuję" Ale ze wglądu na psie pieniądze chcę to kupić. Od biedy mogę dotykowo wyzwalać lub z 2s opóźnieniem ale mogę sobie też mini frajdę zafundować.... W komentarzach doczytałem się jak ktoś z Meksyku napisał, że działa z 80 d więc chyba już mam odpowiedź.
    Cieszę się, że pomogłem, szybko i bez zbędnych dyskusji filozoficznych Pozdrawiam.
    Trochę gratów i nieco innych szpargałów...

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •