Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Sigmy ART + adapter

  1. #1
    Bywalec
    Dołączył
    Dec 2014
    Miasto
    Chełm
    Posty
    168

    Domyślnie Sigmy ART + adapter

    Jak w temacie, jak działają wam Sigmy z serii Art EF przez adapter z Canonowym bezlustrem? Najbardziej interesuje mnie szybkość i celność wersji 24mm i 50mm. Bo widzę że canonowe L bardzo zyskało na bezlustrze i teraz z przysłona 1.4 nie strach robić, praktycznie wszystkie są w punkt ostre.
    Canon EOS R, Canon 6D, 14mm 2.8, C35L, C24-70L 2.8 II, C135L, 4x600RT, adapter RT-EF

  2. #2
    Pełne uzależnienie Awatar jinks
    Dołączył
    Mar 2006
    Miasto
    Kielce
    Wiek
    39
    Posty
    2 178

    Domyślnie Odp: Sigmy ART + adapter

    50 i 35 chodzą idealnie. Jedyny minus to spora waga (szczególnie 50) przeniesiona do przodu zestawu.
    Miłego dnia
    moja www

  3. #3
    Bywalec
    Dołączył
    Dec 2014
    Miasto
    Chełm
    Posty
    168

    Domyślnie Odp: Sigmy ART + adapter

    Waga to i z lustrem była odczuwalna. Kiedyś miałem komplet stalek z Arta ale sprzedałem bo nie dawały mi nawet po kalibracji pewności trafienia. Mam 35L i na lustrze chodzi też loteryjnie na F 1.4 a na Eosie R chodzi idealnie. Jak tak samo jest z sigma to zastanowię się nad powrotem do niej, bo optycznie są super

  4. #4
    Uzależniony
    Dołączył
    Mar 2013
    Miasto
    .
    Posty
    675

    Domyślnie Odp: Sigmy ART + adapter

    20 mi mniej doskwiera bo mogę całą dłonią trzymać razem z adapterem. 35 i 20 działają lepiej niż na lustrzance. Naleśnik Canona działa wolniej na R

  5. #5
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Sep 2005
    Miasto
    Wrocław
    Wiek
    44
    Posty
    2 655

    Domyślnie Odp: Sigmy ART + adapter

    u mnie 105A i 50A chodzą idealnie i z pełnym fps, 24A ostrzy super ale fps ograniczony przy mechanicznej, dodam że robię sport na 1.4
    Moje wątki na forum: sport | fashion
    | R5 | 5D3 | 16-35L II | Sigma 24 Art | Sigma 50 Art | Sigma 105 Art | Sigma 120-300 2.8 OS |

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •