Strona 6 z 9 PierwszyPierwszy ... 45678 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 51 do 60 z 88

Wątek: Czy warto kupować nowego Canona R w listopadzie 2020...

  1. #51

    Domyślnie Odp: Czy warto kupować nowego Canona R w listopadzie 2020...

    Cytat Zamieszczone przez candar Zobacz posta
    Najciekawsze jest to, że najwięcej do powiedzenia mają zawsze osoby, które aparatów i obiektywów danej firmy nigdy nie używali (albo od 16 lat chomikują w szufladzie zepsuty jeden aparat danej firmy) i posiłkują się zasłyszanymi na forach opiniami (w większości to tzw. urban legend).
    Poproszę o przytoczenie mojej opinii na temat aparatów Fuji w oparciu o moje zdarzenie? Zadałem retoryczne pytanie, które wyraża moją najdalej idącą wstrzemięźliwość w hejtowanu sprzętu Fuji, a ty lepiej wiesz ode mnie jak sobie na nie odpowiedziałem. Jesteś wybitnym artystą, takiego formatu, że to prawie niemożliwe, byś nie ogarniał sensu czyichś wypowiedzi, tym bardziej zastanawia mnie sens zabiegów retorycznych, w których Taki Ktoś - piszę to szczerze i z najwyższym szacunkiem - ucieka się do konfabulacji w wymianie zdań z forumowym robaczkiem - chodzi o naszą wymianę myśli - by przeforsować swoją narrację i nad rację.

  2. #52
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Jan 2010
    Miasto
    Siedlce
    Posty
    1 422

    Domyślnie Odp: Czy warto kupować nowego Canona R w listopadzie 2020...

    Cytat Zamieszczone przez miszak Zobacz posta
    Dokładnie tak dlatego ja nie kupię już Nikona ale nie uogólniam i nie piszę, że w tej marce regularnie pada migawka jak to zrobił kolega w temacie A9 nie mając A9tki nigdy w ręku ;-)
    Sorry ale pilnuj się z tym co piszesz.

    1. jinks napisał - dodałem się do różnych grup i muszę potwierdzić, że takie wpisy jak "zwiecha", czy "popsuty spust migawki w a9, już drugi raz z rzędu po wymianie, po zrobieni 5-9k zdjęć" zdarzają się dosyć regularnie.
    2. Ty opowiedziałeś - Daj linki do tych grup, w których członkom A9tki sypią się regularnie co kilka tysięcy zdjęć. Chętnie się dowiem szczegółów tego tematu.
    3. Tu przekręciłeś znowu wypowiedź jinksa. Zastąpiłeś sobie spust migawki na migawkę - Nie ma tam wpisów o regularnie padających migawkach w A9 a że ktoś miał taki problem no cóż
    4. Znowu Ty - Dokładnie tak dlatego ja nie kupię już Nikona ale nie uogólniam i nie piszę, że w tej marce regularnie pada migawka jak to zrobił kolega w temacie A9 nie mając A9tki nigdy w ręku ;-)

    Nie chcę być forumowym szeryfem, ale robisz z kogoś "......" tylko dla tego, że nie przeczytałeś poprawnie jednego, niezbyt skomplikowanego zdania i dopisujesz jakieś dziwne teorie do tego.
    Dziwicie się później, że Canony 7d potrafią pływać

  3. #53
    Pełne uzależnienie Awatar candar
    Dołączył
    Jul 2008
    Miasto
    Chrząszczyrzewoszczyce, Powiat Łękołody
    Posty
    3 245

    Domyślnie Re: Odp: Czy warto kupować nowego Canona R w listopadzie 2020...

    Cytat Zamieszczone przez totamten Zobacz posta
    Poproszę o przytoczenie mojej opinii na temat aparatów Fuji w oparciu o moje zdarzenie? Zadałem retoryczne pytanie, które wyraża moją najdalej idącą wstrzemięźliwość w hejtowanu sprzętu Fuji, a ty lepiej wiesz ode mnie jak sobie na nie odpowiedziałem. Jesteś wybitnym artystą, takiego formatu, że to prawie niemożliwe, byś nie ogarniał sensu czyichś wypowiedzi, tym bardziej zastanawia mnie sens zabiegów retorycznych, w których Taki Ktoś - piszę to szczerze i z najwyższym szacunkiem - ucieka się do konfabulacji w wymianie zdań z forumowym robaczkiem - chodzi o naszą wymianę myśli - by przeforsować swoją narrację i nad rację.
    à propos konfabulacji - bardzo proszę bądź uprzejmy napisać iluż to aparatów Sony realnie używałeś przez lata? (ja używałem 3 DSLR i 5 ML od 2010 roku plus Sony Mavica na dyskietki i CD od 2000 roku). Pytam szczerze i z najwyższym szacunkiem. Jeśli nigdy w życiu nie miałeś A7 , A7 II , A7 III i A9, A9 II uznam , że wszystko to , co napisałeś uprzednio i napiszesz później - zrobiłeś wyłącznie po to, aby przeforsować swoją narrację i nad rację hejtując notorycznie coś, czego nie używałeś powtarzając mało wiarygodne informacje z sieci powielane na różnych forach.

    --- Kolejny post ---

    Cytat Zamieszczone przez robertskc7 Zobacz posta
    Dziwicie się później, że Canony 7d potrafią pływać
    Zbytni optymizm Próbowałem i okazało się, że mój nie potrafił W instrukcji nie było nic o tym, że kąpiele są niewskazane, rzucony na "głęboką wodę" nie dał rady. No ale też nigdzie nie piszę, że to wada tego modelu
    Ostatnio edytowane przez candar ; 04-12-2020 o 13:43
    Dawniej A1, F1N, EOS 50, 5, 3, 10D, 7D, 5D MARK I i II i III , N F-601, 801s , M DYNAX 505si , 7000 i 8000i , P K1000, ME SUPER, SUPER A , PROGRAM A, Fuji X-E1, X-T1, X-T2 , Nex5, A7 I i II obecnie: A7 IV , Nikon J1, Canon F1N , Kodak SIX20 , WELTI Ic i M42 moja strona II MM II IG II FB II 35photo II 500px II 1x.com

  4. #54

    Domyślnie Odp: Re: Odp: Czy warto kupować nowego Canona R w listopadzie 2020...

    Cytat Zamieszczone przez candar Zobacz posta
    à propos konfabulacji - bardzo proszę bądź uprzejmy napisać iluż to aparatów Sony realnie używałeś przez lata? (ja używałem 3 DSLR i 5 ML od 2010 roku plus Sony Mavica na dyskietki i CD od 2000 roku). Pytam szczerze i z najwyższym szacunkiem. Jeśli nigdy w życiu nie miałeś A7 , A7 II , A7 III i A9, A9 II uznam , że wszystko to , co napisałeś uprzednio i napiszesz później - zrobiłeś wyłącznie po to, aby przeforsować swoją narrację i nad rację hejtując notorycznie coś, czego nie używałeś powtarzając mało wiarygodne informacje z sieci powielane na różnych forach.

    --- Kolejny post ---



    Zbytni optymizm Próbowałem i okazało się, że mój nie potrafił W instrukcji nie było nic o tym, że kąpiele są niewskazane, rzucony na "głęboką wodę" nie dał rady. No ale też nigdzie nie piszę, że to wada tego modelu
    Przysługa za przysługę - najpierw przytocz moją rzekomą wypowiedź z krytyką trwałości aparatów Fuji o co prosiłem wyżej, Bo we wpisie zakwestionowałem tylko twoją świętą prawdę, że skoro tobie, ani nikomu z twoich znajomych nie zepsuło się pokrętło, albo przycisk w aparacie, to innym też nie ma prawa to się zdarzyć, dając jako przykład swoje Fuji, że zdarza się i to, bez wyrokowania co do ogólnej awaryjności wyrobów tej, czy innej firmy. Czego tu nie rozumieć? Czekam na cytat, jesliś dalej ciekaw ile miałem aparatow Sony (dlaczego tylko Sony, napiszę jeszcze o Nikonach i Canonach?).

  5. #55
    Początki nałogu
    Dołączył
    Jun 2020
    Miasto
    Lublin
    Posty
    382

    Domyślnie Odp: Czy warto kupować nowego Canona R w listopadzie 2020...

    Żenująca wymiana opinii.

  6. #56
    Pełne uzależnienie Awatar kmeg
    Dołączył
    Jul 2009
    Wiek
    48
    Posty
    1 459

    Domyślnie Odp: Czy warto kupować nowego Canona R w listopadzie 2020...

    Cytat Zamieszczone przez Jacek Zobacz posta
    Żenująca wymiana opinii.
    Tu tak często (niestety). Jak dzieci w piaskownicy...

  7. #57
    Pełne uzależnienie Awatar marfot
    Dołączył
    Nov 2007
    Miasto
    Zgorzelec
    Posty
    4 400

    Domyślnie Odp: Czy warto kupować nowego Canona R w listopadzie 2020...

    Cytat Zamieszczone przez kmeg Zobacz posta
    Jak dzieci w piaskownicy...
    Uważasz, że dzieci często wyprawiają się do piaskownicy przy innym bloku, żeby opluć tamtym dzieciom ich łopatki i wiaderka ?
    https://500px.com/p/m_kowalczyk?view=galleries
    EOS R5, RF 14-35/4L, RF 24-105/4L, C35/2 IS, C70-300L IS, M6II, M11-22, M22, M32, S56/1.4, M55-200

  8. #58

    Domyślnie Odp: Czy warto kupować nowego Canona R w listopadzie 2020...

    Cytat Zamieszczone przez robertskc7 Zobacz posta
    Sorry ale pilnuj się z tym co piszesz.

    1. jinks napisał - dodałem się do różnych grup i muszę potwierdzić, że takie wpisy jak "zwiecha", czy "popsuty spust migawki w a9, już drugi raz z rzędu po wymianie, po zrobieni 5-9k zdjęć" zdarzają się dosyć regularnie.
    2. Ty opowiedziałeś - Daj linki do tych grup, w których członkom A9tki sypią się regularnie co kilka tysięcy zdjęć. Chętnie się dowiem szczegółów tego tematu.
    3. Tu przekręciłeś znowu wypowiedź jinksa. Zastąpiłeś sobie spust migawki na migawkę - Nie ma tam wpisów o regularnie padających migawkach w A9 a że ktoś miał taki problem no cóż
    4. Znowu Ty - Dokładnie tak dlatego ja nie kupię już Nikona ale nie uogólniam i nie piszę, że w tej marce regularnie pada migawka jak to zrobił kolega w temacie A9 nie mając A9tki nigdy w ręku ;-)

    Nie chcę być forumowym szeryfem, ale robisz z kogoś "......" tylko dla tego, że nie przeczytałeś poprawnie jednego, niezbyt skomplikowanego zdania i dopisujesz jakieś dziwne teorie do tego.
    Dziwicie się później, że Canony 7d potrafią pływać
    Bardzo mi miło, że poświęciłeś tyle czasu na analizę mojego komentarza ale jak zwykle szukałeś punktu zaczepienia a raczej przyczepienia się.

    W swoim uporze pominąles jedną, kluczową jak to zwykle bywa kwestię.

    Na tych grupach nie ma wpisów o powtarzających się regularnie usterkach A9. Zapisz się to zobaczysz. Z tego co pamiętam to był jeden taki przypadek. A nawet jeśli były dwa to statystycznie nie jest to coś, co można nazwać regułą. Równie dobrze na podstawie jednego komentarza na CB o jakiejkolwiek usterce można na innym forum zacytować komentarz jinksa tylko zmienić nazwę firmy i modele aparatów na canonowe i znajdą się osoby dyskutujące o regularnie psujących się canonach.

    Aha racja - napisałem o migawce a nie spuście. Chylę czoła za chęć tak dokładnego studiowania moich komentarzy.

  9. #59
    Pełne uzależnienie Awatar jinks
    Dołączył
    Mar 2006
    Miasto
    Kielce
    Wiek
    39
    Posty
    2 178

    Domyślnie Odp: Czy warto kupować nowego Canona R w listopadzie 2020...

    Warto kupować EOS R. Sony a7III i a9 też. Pozdrawiam
    Miłego dnia
    moja www

  10. #60

    Domyślnie Odp: Czy warto kupować nowego Canona R w listopadzie 2020...

    Cytat Zamieszczone przez Jacek Zobacz posta
    Żenująca wymiana opinii.
    Podziękował za recenzję!

Strona 6 z 9 PierwszyPierwszy ... 45678 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •