Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 14

Wątek: Nowy canon 6d mkI

  1. #1
    Coś już napisał
    Dołączył
    May 2020
    Miasto
    Krosno
    Posty
    63

    Domyślnie Nowy canon 6d mkI

    Mam pytanie odnośnie 1 wersji 6d. W 3 sklepach na Ceneo znalazłem jeszcze dostępne nowe sztuki za 4095zl. Tak więc lepiej kupić używkę dużo taniej ale na allegro jest oferta nówki za 2999 i teraz myślę czy to nie podejrzane? Taka cena była by już całkiem przyjemna za nowe body

  2. #2
    Pełne uzależnienie Awatar candar
    Dołączył
    Jul 2008
    Miasto
    Chrząszczyrzewoszczyce, Powiat Łękołody
    Posty
    3 263

    Domyślnie Odp: Nowy canon 6d mkI

    Cytat Zamieszczone przez Lukasz930 Zobacz posta
    Mam pytanie odnośnie 1 wersji 6d. W 3 sklepach na Ceneo znalazłem jeszcze dostępne nowe sztuki za 4095zl. Tak więc lepiej kupić używkę dużo taniej ale na allegro jest oferta nówki za 2999 i teraz myślę czy to nie podejrzane? Taka cena była by już całkiem przyjemna za nowe body
    Przecież wystarczy wejść w negatywne komentarze Lcity , aby wiedzieć, że towaru nie otrzymasz. 2 sekundy mi to zajęło. To taki problem zweryfikować sprzedawcę?

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	u5E5H4f.jpg
Wyświetleń:	108
Rozmiar:	17,1 KB
ID:	5354

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	UixVayL.jpg
Wyświetleń:	108
Rozmiar:	21,4 KB
ID:	5353

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	0SkZqTv.jpg
Wyświetleń:	15
Rozmiar:	175,1 KB
ID:	5352
    Ostatnio edytowane przez candar ; 07-11-2020 o 22:07
    Dawniej A1, F1N, EOS 50, 5, 3, 10D, 7D, 5D MARK I i II i III , N F-601, 801s , M DYNAX 505si , 7000 i 8000i , P K1000, ME SUPER, SUPER A , PROGRAM A, Fuji X-E1, X-T1, X-T2 , Nex5, A7 I i II obecnie: A7 IV , Nikon J1, Canon F1N , Kodak SIX20 , WELTI Ic i M42 moja strona II MM II IG II FB II 35photo II 500px II 1x.com

  3. #3
    Moderator Awatar Bangi
    Dołączył
    Jun 2010
    Miasto
    Kraków
    Wiek
    42
    Posty
    4 652

    Domyślnie Odp: Nowy canon 6d mkI

    Ten w Fotopanorama jest na gwarancji sprzedawcy, więc pewnie pochodzi spoza oficjalnej dystrybucji. Pozostałe dwa wg mnie trzeba by dopytać kto gwarantuje.
    Co do Allegro, to już candar podał.
    Wybór należy do Ciebie.
    Ostatnio edytowane przez Bangi ; 07-11-2020 o 22:10

  4. #4
    Pełne uzależnienie Awatar jinks
    Dołączył
    Mar 2006
    Miasto
    Kielce
    Wiek
    39
    Posty
    2 178

    Domyślnie Odp: Nowy canon 6d mkI

    Te aparaty można wyrwać poniżej 3k zł z symbolicznym przebiegiem. Nie szukaj tylko na allegro. Olx i przede wszystkim grupy na FB.
    Miłego dnia
    moja www

  5. #5
    Coś już napisał
    Dołączył
    May 2020
    Miasto
    Krosno
    Posty
    63

    Domyślnie Odp: Nowy canon 6d mkI

    Ok dzięki. Czyli biorę z drugiej reki

  6. #6
    Zablokowany
    Dołączył
    Sep 2020
    Miasto
    Londyn
    Posty
    54

    Domyślnie Odp: Nowy canon 6d mkI

    Cytat Zamieszczone przez jinks Zobacz posta
    Te aparaty można wyrwać poniżej 3k zł z symbolicznym przebiegiem. Nie szukaj tylko na allegro. Olx i przede wszystkim grupy na FB.
    można za 2000zł w stanie idealny z przebiegiewm 20-40k, za 1500zł jest pełno z przebiegiem powyżej 50tyś. Jakby ktoś chciał mogę podlinkować konkretne oferty, już kiedyś wrzucałem
    sam kupiłem za 1500zł w stanie idealnym i 20k przebiegu

  7. #7
    Pełne uzależnienie Awatar jinks
    Dołączył
    Mar 2006
    Miasto
    Kielce
    Wiek
    39
    Posty
    2 178

    Domyślnie Odp: Nowy canon 6d mkI

    Cytat Zamieszczone przez canon5dClassic Zobacz posta
    można za 2000zł w stanie idealny z przebiegiewm 20-40k, za 1500zł jest pełno z przebiegiem powyżej 50tyś. Jakby ktoś chciał mogę podlinkować konkretne oferty, już kiedyś wrzucałem
    sam kupiłem za 1500zł w stanie idealnym i 20k przebiegu
    Piękne czasy dla amatorów
    Miłego dnia
    moja www

  8. #8
    Zablokowany
    Dołączył
    Sep 2020
    Miasto
    Londyn
    Posty
    54

    Domyślnie Odp: Nowy canon 6d mkI

    dla profesjonalistów też piękne czasy, używany sony aIII jest za 6k to jak za darmo, a aprat idealny w porównaniu do Canona w tej samej cenie.

    Pamiętam w 2013 roku kupilem 5D classic z przebiegiem 20k za 2000zł i też uważałem że piękne czasy dla amatorów, wszystko idzie do przodu.
    Ostatnio edytowane przez canon5dClassic ; 10-11-2020 o 17:03

  9. #9
    Pełne uzależnienie Awatar jinks
    Dołączył
    Mar 2006
    Miasto
    Kielce
    Wiek
    39
    Posty
    2 178

    Domyślnie Odp: Nowy canon 6d mkI

    Cytat Zamieszczone przez canon5dClassic Zobacz posta
    dla profesjonalistów też piękne czasy, używany sony aIII jest za 6k to jak za darmo, a aprat idealny w porównaniu do Canona w tej samej cenie.

    Pamiętam w 2013 roku kupilem 5D classic z przebiegiem 20k za 2000zł i też uważałem że piękne czasy dla amatorów, wszystko idzie do przodu.
    Dla profesjonalistów gorsze, bo jak widzisz praktycznie nie ma już ograniczenia jeśli chodzi o próg wejścia. Można kupić w niedużych pieniądzach zaawansowany sprzęt. Wreszcie trzeba się wykazać i wyróżnić żeby na tym zarabiać. W tej chwili bardziej czuję się amatorem dlatego obecna sytuacja mnie poniekąd cieszy życzę wszystkim żeby pieniądze nie były ograniczeniem do spełniania ich marzeń. Oczywiście mam na myśli marzenia nieszkodliwe i przyjazne, bo są tacy co marzą o wysadzeniu w powietrze swojej dzielnicy a dostępność do wiedzy też jakby lepsza współcześnie
    Miłego dnia
    moja www

  10. #10
    Początki nałogu
    Dołączył
    Apr 2014
    Miasto
    Poznań
    Posty
    341

    Domyślnie Odp: Nowy canon 6d mkI

    za 1700 to są z 156tys. przebiegu, na pewno nie 20k.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •