Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Wątek: Sesja plenerowa a Covid

  1. #1
    Bywalec
    Dołączył
    Dec 2014
    Miasto
    Chełm
    Posty
    168

    Domyślnie Sesja plenerowa a Covid

    Mam pytanie, orientujecie się czy na dzień dzisiejszy są jakieś ograniczenia w wykonywaniu sesji plenerowych z młodymi z związku z Covidem. Młodzi mi się w porę obudzili
    Canon EOS R, Canon 6D, 14mm 2.8, C35L, C24-70L 2.8 II, C135L, 4x600RT, adapter RT-EF

  2. #2
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Jul 2012
    Posty
    2 512

    Domyślnie Odp: Sesja plenerowa a Covid

    Cytat Zamieszczone przez splice Zobacz posta
    Mam pytanie, orientujecie się czy na dzień dzisiejszy są jakieś ograniczenia w wykonywaniu sesji plenerowych z młodymi z związku z Covidem. Młodzi mi się w porę obudzili
    na zewnatrz powinni byc w maseczkach ( ktore jak wynika ze statystyk zachorowan nic nie daja ) , gdyz strefa czerwona.

  3. #3
    Moderator Awatar Bangi
    Dołączył
    Jun 2010
    Miasto
    Kraków
    Wiek
    42
    Posty
    4 621

    Domyślnie Odp: Sesja plenerowa a Covid

    Cytat Zamieszczone przez Bechamot Zobacz posta
    na zewnatrz powinni byc w maseczkach ( ktore jak wynika ze statystyk zachorowan nic nie daja ) , gdyz strefa czerwona.
    W lesie, w parku, nie muszą

  4. #4
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Jul 2012
    Posty
    2 512

    Domyślnie Odp: Sesja plenerowa a Covid

    "Nie ma obowiązku zakrywania ust i nosa na terenie lasów, parków, zieleńców, ogrodów botanicznych, rodzinnych ogrodów działkowych, ogrodów zabytkowych i plaż - informuje Ministerstwo Zdrowia".

  5. #5
    Pełne uzależnienie Awatar aptur
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    3 839

    Domyślnie Odp: Sesja plenerowa a Covid

    Nie muszą być w maseczkach bo uniemożliwia to tobie wykonanie zlecenia. Wedlug rozporzadzenia.

  6. #6
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Jun 2004
    Miasto
    Poznań
    Wiek
    45
    Posty
    7 427

    Domyślnie Odp: Sesja plenerowa a Covid

    Nie muszą mieć maseczki w mieście podczas zdjęć. https://dziennikustaw.gov.pl/D202000...XDh6FewSCFZdiI
    O obiektywach wiem prawie wszystko

  7. #7
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Jul 2012
    Posty
    2 512

    Domyślnie Odp: Sesja plenerowa a Covid

    Cytat Zamieszczone przez aptur Zobacz posta
    Nie muszą być w maseczkach bo uniemożliwia to tobie wykonanie zlecenia. Wedlug rozporzadzenia.
    moze czegos nie doczytalem , ale nie znalazlem takiego rozporzadzenia , ani ustawy o tym mowiacej.

  8. #8
    Bywalec
    Dołączył
    Dec 2014
    Miasto
    Chełm
    Posty
    168

    Domyślnie Odp: Sesja plenerowa a Covid

    Dzięki wszystkim za odpowiedź. Sam na szybko jak szukałem to na wiosnę był taki przepis, że jeśli maseczka uniemożliwia wykonanie usługi to klienci nie muszą jej mieć założonej, ale dziś tak szybko się to zmienia, że wolałem się upewnić W lasach wiadomo, jak żywego ducha nie będzie to nie ma lipy, gorzej w mieście :/ No nic, jakoś się to ogarnie
    Ostatnio edytowane przez splice ; 06-11-2020 o 14:51
    Canon EOS R, Canon 6D, 14mm 2.8, C35L, C24-70L 2.8 II, C135L, 4x600RT, adapter RT-EF

  9. #9
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Jul 2009
    Miasto
    śląskie (górnośląskie)
    Posty
    2 418

    Domyślnie Odp: Sesja plenerowa a Covid

    Cytat Zamieszczone przez Bechamot Zobacz posta
    moze czegos nie doczytalem , ale nie znalazlem takiego rozporzadzenia , ani ustawy o tym mowiacej.
    Par. 27, ust. 1, pkt 5 - link patrz wyżej (ostatnio codziennie można się spodziewać zmian, więc przed powołaniem się warto sprawdzić aktualne przepisy)

  10. #10
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Jul 2012
    Posty
    2 512

    Domyślnie Odp: Sesja plenerowa a Covid

    §27.1.5) mowi o przedsiebiorcy wykonujacycm uslugi zarobkowe transportu osob. Nie o kazdym przedsiebiorcy.

    fotograf podchodzi tak jak wszycy inni pod §27.1 12) - czyli parki , lasy itd.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •