Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 456
Pokaż wyniki od 51 do 55 z 55

Wątek: Canon RP - pare pytań

  1. #51
    Bywalec Awatar 4kwiatek
    Dołączył
    Sep 2006
    Miasto
    T-miasto
    Posty
    229

    Domyślnie Odp: Canon RP - pare pytań

    A w Szwajcarii 36 miesięcy. Nie jest to regułą ale RP ma taką gwarancję producenta w sprzedaży przez jedną, znaną także w Polsce sieci handlowych.

  2. #52
    Pełne uzależnienie Awatar aptur
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    3 839

    Domyślnie Odp: Canon RP - pare pytań

    Cytat Zamieszczone przez marfot Zobacz posta
    Ale towar może pochodzić z europejskiej dystrybucji a np. w Niemczech 24 m-ce są regułą.
    Nie ma znaczenia gdzie w Europie (EU) kupisz aparat. Autoryzowany serwis będziesz miał darmowy w Polsce przez 12 miesięcy nie więcej. Wszelkie te kity że jest gwarancji 24 miesiące oznaczają że jest to gwarancja sprzedawcy a nie producenta. Sprzęt może być np. z Chin więc jak się zepsuje to sprzedawca może odesłać do Chin
    Z resztą w całej UE canon daje tylko 12 miesięcy gwarancji. Sprzedawca może dać ile chce.
    A: In general, Canon products are offered with a 12 month European Warranty System warranty. Exceptions can and do apply and it is often the case that retailers offer their own warranty extension promotions.
    Ostatnio edytowane przez aptur ; 03-11-2020 o 19:50

  3. #53
    Pełne uzależnienie Awatar marfot
    Dołączył
    Nov 2007
    Miasto
    Zgorzelec
    Posty
    4 401

    Domyślnie Odp: Canon RP - pare pytań

    Cytat Zamieszczone przez aptur Zobacz posta
    Nie ma znaczenia gdzie w Europie (EU) kupisz aparat. Autoryzowany serwis będziesz miał darmowy w Polsce przez 12 miesięcy nie więcej. Wszelkie te kity że jest gwarancji 24 miesiące oznaczają że jest to gwarancja sprzedawcy a nie producenta.
    Rzeczywiście tak jest. Mój M32/1.4 kupiony na niemieckim Amazonie ma tą samą kartę EWS jak te sprzedawane w Polsce i 1 rok gwarancji Canona w Niemczech.
    https://500px.com/p/m_kowalczyk?view=galleries
    EOS R5, RF 14-35/4L, RF 24-105/4L, C35/2 IS, C70-300L IS, M6II, M11-22, M22, M32, S56/1.4, M55-200

  4. #54
    Pełne uzależnienie Awatar aptur
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    3 839

    Domyślnie Odp: Canon RP - pare pytań

    Cytat Zamieszczone przez marfot Zobacz posta
    Rzeczywiście tak jest. Mój M32/1.4 kupiony na niemieckim Amazonie ma tą samą kartę EWS jak te sprzedawane w Polsce i 1 rok gwarancji Canona w Niemczech.
    No i wszystko w temacie. Jest też jeszcze sprawa taka, że ktoś tutaj pisał iż kupił RP i z info jakoby jest 24 miesiące gwarancji przy czym 12 w serwisie canona a kolejne 12 przez sklep. Radzę dokładnie to zweryfikować przed zakupem bo może się okazać że te 12 miesięcy gwarancji w serwisie canona to bujda a aparat w ogóle nie pochodzi z europejskiej dystrybucji. Na pocieszenie napiszę, że canony się jakoś bardzo nie psują. Piszę to serio. Miałem sporo canonów. To są solidne aparaty. Tak czy inaczej kupujcie świadomie.

    --- Kolejny post ---

    Cytat Zamieszczone przez marfot Zobacz posta
    Rzeczywiście tak jest. Mój M32/1.4 kupiony na niemieckim Amazonie ma tą samą kartę EWS jak te sprzedawane w Polsce i 1 rok gwarancji Canona w Niemczech.
    No i wszystko w temacie. Jest też jeszcze sprawa taka, że ktoś tutaj pisał iż kupił RP i z info jakoby jest 24 miesiące gwarancji przy czym 12 w serwisie canona a kolejne 12 przez sklep. Radzę dokładnie to zweryfikować przed zakupem bo może się okazać że te 12 miesięcy gwarancji w serwisie canona to bujda a aparat w ogóle nie pochodzi z europejskiej dystrybucji. Na pocieszenie napiszę, że canony się jakoś bardzo nie psują. Piszę to serio. Miałem sporo canonów. To są solidne aparaty. Tak czy inaczej kupujcie świadomie.

  5. #55
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Jun 2020
    Miasto
    Ząbki
    Posty
    16

    Domyślnie Odp: Canon RP - pare pytań

    Używa ktoś akumulatorów Batmax z AliExpress?
    Newell prawie 60 na allegro, Green Cell 40, Batmax na Ali wychodzi mniej niż 20.
    Wszystkie mają tak samo dobre opinie użytkowników.
    Nie wiem czy się różnią czymś oprócz ceny i naklejki. Nawet ładowarki podobne.
    Newella miałem w 6d i nie widziałem różnicy w stosunku do oryginału. Ale czy jest sens do niego dopłacać?

Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 456

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •