Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: Pytanie o server

  1. #1
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Jul 2012
    Posty
    2 512

    Domyślnie Pytanie o server

    Tamat ciagle sie powtarza ale sytuacja sie zmienia

    moj dotychczasowy Provider linux zmienil wlasciciela i nie sa w stanie podac mi adresu do zaplaty PayPal - em za usluge.
    Wiec usluga po 10 -ciu latach korzystania zostala odlaczona , ja tez nie zamierzam zadawac sie w nieciagnace sie dyskusje z nimi w jaki sposob moge zaplacic.

    Czy ktos moze polecic Jakis Hosting - wystarczy tak ok 20 GB , oby dzialal sprawnie . mile widziana bedzie rowniez nieprzesadna cena.

  2. #2
    Pełne uzależnienie Awatar jinks
    Dołączył
    Mar 2006
    Miasto
    Kielce
    Wiek
    39
    Posty
    2 178

    Domyślnie Odp: Pytanie o server

    https://www.webd.pl/ bardzo polecam
    Miłego dnia
    moja www

  3. #3
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Jul 2012
    Posty
    2 512

    Domyślnie Odp: Pytanie o server

    Cytat Zamieszczone przez jinks Zobacz posta
    https://www.webd.pl/ bardzo polecam
    super - dziekuje

    wyglada to bardzo dobrze.

  4. #4
    Pełne uzależnienie Awatar jinks
    Dołączył
    Mar 2006
    Miasto
    Kielce
    Wiek
    39
    Posty
    2 178

    Domyślnie Odp: Pytanie o server

    Używam z 8-10 lat. Nigdy nie było nawet najmniejszego problemu. Support zawsze pomoże. Nawet, gdy jako laik pytam o oczywiste sprawy.
    Miłego dnia
    moja www

  5. #5
    Początki nałogu
    Dołączył
    Oct 2020
    Miasto
    Kraków
    Posty
    381

    Domyślnie Odp: Pytanie o server

    Kiedyś miałem Hekko nie narzekałem.

    Jeśli trochę się na budowaniu stron www znasz to można zobaczyć OVH kiedyś mieli fajne oferty na serwery vps w chmurze.

  6. #6

    Domyślnie Odp: Pytanie o server

    Hekko jest dobre bo działa bezawaryjnie i szybko. Możesz jeszcze spróbować Proserwer też w miarę tani i w sumie bez awarii.

  7. #7

    Domyślnie Odp: Pytanie o server

    Wszystko zależy od sytuacji, ile tych zdjęć miesięcznie jest pobierane (limity transferu) oraz czy chcesz SSD czy HDD. Ogólnie bym jednak uważał, bo niektóre firmy maja umowy rok za złotówkę, a dalej tydzień za stówkę. Jak ostatnio pracownia zasłon z którą współpracuje rezerwowała domenę, to w takie właśnie bagno wpadła. U kogo nie powiem, sam natomiast swoje portfolio trzymam na Hostinguj, nie maja pewnie najlepszej oferty, ale przynajmniej bez kruczków w stylu nagłego wzrostu cen po okresie promocyjnym....
    Miłośnik fotografii, freelancer, moje zdjęcia produktowe dekoracji okiennych można zobaczyć np. na tym blogu.

  8. #8
    Coś już napisał
    Dołączył
    May 2005
    Miasto
    Warszawa
    Wiek
    47
    Posty
    75

    Domyślnie Odp: Pytanie o server

    Cytat Zamieszczone przez jinks Zobacz posta
    Używam z 8-10 lat. Nigdy nie było nawet najmniejszego problemu. Support zawsze pomoże. Nawet, gdy jako laik pytam o oczywiste sprawy.

    hahahah limity transferu w roku 2021?

    polecam https://www.ovh.pl/hosting/
    Ostatnio edytowane przez jotka ; 09-03-2021 o 15:03

  9. #9

    Domyślnie Odp: Pytanie o server

    Ten webp wydaje się rzeczywiście spoko jak chcesz 20 GB

    Ja mam Hostinghouse, bardzo zabezpieczony przed włamaniami, aż do przesady, więc mogą z niektórymi rzeczami być problemy, ale support ok i zawsze się da rozwiązać problem. Tylko nie wiem czy 20 GB mają.
    Sax.pl ma chyba najtańsze małe pakiety na rynku. Mam z jakieś 3 lata. Nie wiem czy bezawaryjny, ale płacę 10 zł na rok. Przy czym ja tam mam 500 mb, a jak Ty chcesz 20 GB, to już chyba ponad 100 zł.

    Więc chyba najlepszy ten webd.
    Ostatnio edytowane przez Nanmi ; 24-11-2021 o 11:24

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •