Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Wątek: Uwaga Corona

  1. #1
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Jul 2012
    Posty
    2 512

    Domyślnie Uwaga Corona

    Wiem ze wszyscy Maja tego tematu dosc.

    aktualnie Virus zaraza z taka szybkoscia , ze jesli nie zostana wprowadzone radykalne ograniczenia przez rzad to w w drugiej polowie listopada bedziemy miec ok 950 000 zarazonych ( liczac od poczatku ) . ( jesli sie nie wprowadzi ograniczen to 15 listopada bedzie 777 tys zachorowan z dokladnoscia do 2 dni )
    Im wczesniej tym lepiej , tzn te ograniczenia beda krocej trwaly.
    Nie wiem czy do tego dojdzie , nie wiem kto robi im prognozy , czy ich nie ignoruja ?.

    w intersie naszym wlasnym jest niestety wprowadzeni samoograniczen i to radykalnych.

    O ile wczesniej jeszcze miesiac temu , powszechnie drwiono i pytano , czy ktos widzial osobe chora , to dziaja juz wsrod moich znajomych pojawiaja sie wypadki smiertelne u osob starszych.
    Ja tutaj nie chce nikogo straszyc . Na koniec miesiac bedziemy mieli 320 000 zakazonych - jeszcze przed tygodniem niewobrazalna liczba.

    To sie rozwija wykladniczo i daje sie ten rozwoj zdumiewajaco dokladnie opisac funkcja matematyczna , o ktorej wszystko wiadomo , tzn wiadomo jaki bedzie rozwoj w najblizszych dniach.

    Nie strasze , ale zwracam uwage , ze najwyzszy czas samemu zadbac o swoj los , nie czekac na spoznione decyzje wladz.

  2. #2
    Obertroll Awatar Kolekcjoner
    Dołączył
    Jun 2006
    Miasto
    Pod Tatrami
    Posty
    18 709

    Domyślnie Odp: Uwaga Corona

    Cytat Zamieszczone przez Bechamot Zobacz posta
    Wiem ze wszyscy Maja tego tematu dosc.
    Bardzo trafnie i niech to forum będzie od tego wolne.
    Jako że te tematy zawsze kończą się jednakowo - czytaj wzajemnym obrzucaniem się nieczystościami - prewencyjnie zamykam.
    "Co do wspomnianego mojego obowiązku to chcę jeszcze dodać, że mój stosunek do tegoż obowiązku jest moją osobistą i całkowicie prywatną sprawą, co zwalnia mnie od wszelkich dalszych komentarzy, przypisów, suplementów i gloss."
    Kapitan Wagner

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •