Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: Zakup nowego systemu Canona R6 lub 5 plus szkła

  1. #1

    Dołączył
    Jan 2011
    Miasto
    Łódź
    Posty
    3

    Domyślnie Zakup nowego systemu Canona R6 lub 5 plus szkła

    Witam,
    Zwracam się do Was z prośbą o pomoc gdzie najlepiej szukać kompletu Canon R6/5 + RF 28-70 + RF 85 1.2 plus jakieś akcesoria oczywiście pod względem ostatecznej najlepszej ceny. Przyznam się, że pracowałem na systemie N ale chcę przejść na Canona (już wszystko wyprzedałem prawie). Nie śledzę już od kilku lat rynku więc może ktoś doradzi i pomoże.
    Z góry dziękuję,
    Marcin

  2. #2
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Jan 2010
    Miasto
    Siedlce
    Posty
    1 422

    Domyślnie Odp: Zakup nowego systemu Canona R6 lub 5 plus szkła

    Cytat Zamieszczone przez szymek2327 Zobacz posta
    Witam,
    Zwracam się do Was z prośbą o pomoc gdzie najlepiej szukać kompletu Canon R6/5 + RF 28-70 + RF 85 1.2 plus jakieś akcesoria oczywiście pod względem ostatecznej najlepszej ceny. Przyznam się, że pracowałem na systemie N ale chcę przejść na Canona (już wszystko wyprzedałem prawie). Nie śledzę już od kilku lat rynku więc może ktoś doradzi i pomoże.
    Z góry dziękuję,
    Marcin
    Po prostu pisz do każdego sklepu żeby Ci dali ofertę na taki zestaw. Jak wyrwiesz 10% to już coś. Jak nie, to czekaj na blackfriday. R5/6 może nie ale szkła powinny być sporo taniej. W zeszłym roku na cybermonday szkła RF były o 3-4 tyś taniej.
    Pytanie tylko czy opłaca Ci się teraz, bo jak kupujesz pod śluby, które możliwe że się zaczną od czerwca, albo wcale ich nie będzie, to bym się zastanowił.

  3. #3
    Pełne uzależnienie Awatar marfot
    Dołączył
    Nov 2007
    Miasto
    Zgorzelec
    Posty
    4 400

    Domyślnie Odp: Zakup nowego systemu Canona R6 lub 5 plus szkła

    Cytat Zamieszczone przez szymek2327 Zobacz posta
    Witam,
    Zwracam się do Was z prośbą o pomoc gdzie najlepiej szukać kompletu Canon R6/5 + RF 28-70 + RF 85 1.2 plus jakieś akcesoria oczywiście pod względem ostatecznej najlepszej ceny.
    Ja bym śledził oferty Cyfrowe - kupony rabatowe. Na oko ceny wysokie ale co i raz jest konkretna promocja.
    Poproś ich na początek o indywidualną wycenę tego zestawu.
    No i zaraz Black Friday - Cyber Monday - te szkła wyrwiesz sporo taniej
    https://500px.com/p/m_kowalczyk?view=galleries
    EOS R5, RF 14-35/4L, RF 24-105/4L, C35/2 IS, C70-300L IS, M6II, M11-22, M22, M32, S56/1.4, M55-200

  4. #4
    Pełne uzależnienie Awatar candar
    Dołączył
    Jul 2008
    Miasto
    Chrząszczyrzewoszczyce, Powiat Łękołody
    Posty
    3 245

    Domyślnie Odp: Zakup nowego systemu Canona R6 lub 5 plus szkła

    Śledzić Cyfrowe warto, ale z ich "oferty" nigdy nie skorzystałem, bo zawsze była wyższa od konkurencji. Zawsze gdzie indziej była lepsza (Digital 24, Fotoaparaciki). Najlepiej wysłać zapytanie do wszystkich i poczekać na odpowiedź. No i oczywiście Black Friday , w tym roku 27 listopada. Z tym,, że u nas to windują ceny, chyba że kupisz właśnie zestaw z obiektywem i wówczas jest szansa na spory rabat o ile to szkło będzie w kompletacji.
    Dawniej A1, F1N, EOS 50, 5, 3, 10D, 7D, 5D MARK I i II i III , N F-601, 801s , M DYNAX 505si , 7000 i 8000i , P K1000, ME SUPER, SUPER A , PROGRAM A, Fuji X-E1, X-T1, X-T2 , Nex5, A7 I i II obecnie: A7 IV , Nikon J1, Canon F1N , Kodak SIX20 , WELTI Ic i M42 moja strona II MM II IG II FB II 35photo II 500px II 1x.com

  5. #5

    Dołączył
    Jan 2011
    Miasto
    Łódź
    Posty
    3

    Domyślnie Odp: Zakup nowego systemu Canona R6 lub 5 plus szkła

    Dziękuję bardzo za Wasze pomocne komentarze. Może ew poczekam jak trochę się dostępność i ceny ustabilizują bo nie mam ciśnienia na sprzęt, ślubów nie robię a zależy mi aby to kupić jak najtaniej...pozdrawiam Ms

  6. #6
    Obertroll Awatar Kolekcjoner
    Dołączył
    Jun 2006
    Miasto
    Pod Tatrami
    Posty
    18 709

    Domyślnie Odp: Zakup nowego systemu Canona R6 lub 5 plus szkła

    Cytat Zamieszczone przez szymek2327 Zobacz posta
    Dziękuję bardzo za Wasze pomocne komentarze. Może ew poczekam jak trochę się dostępność i ceny ustabilizują bo nie mam ciśnienia na sprzęt, ślubów nie robię a zależy mi aby to kupić jak najtaniej...pozdrawiam Ms
    Tak bym zrobił, bo czas działa u na Twoją korzyść.
    "Co do wspomnianego mojego obowiązku to chcę jeszcze dodać, że mój stosunek do tegoż obowiązku jest moją osobistą i całkowicie prywatną sprawą, co zwalnia mnie od wszelkich dalszych komentarzy, przypisów, suplementów i gloss."
    Kapitan Wagner

  7. #7
    Pełne uzależnienie Awatar jinks
    Dołączył
    Mar 2006
    Miasto
    Kielce
    Wiek
    39
    Posty
    2 178

    Domyślnie Odp: Zakup nowego systemu Canona R6 lub 5 plus szkła

    Problem w tej chwili jak sam napisałeś jest też z dostępnością. Wczoraj tak z ciekawości zajrzałem do jakiegoś sklepu (zapomniałem który) i podali czas oczekiwania na R5/6 wynoszący 2 miesiące. W takiej sytuacji nie ma co się napalać na rabaty, bo jest jeszcze sporo osób, które nie dostały jeszcze swojego aparatu z pre-orderu. Co za tym idzie na pewno by protestowali, że zapłacili ekstra za nowość a zanim dostali sprzęt canon obniżył ceny.
    Miłego dnia
    moja www

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •