Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 15 z 15

Wątek: Canon EOS M50 Mark II

  1. #11
    Pełne uzależnienie Awatar kmeg
    Dołączył
    Jul 2009
    Wiek
    48
    Posty
    1 459

    Domyślnie Odp: Canon EOS M50 Mark II

    Cytat Zamieszczone przez canon5dClassic Zobacz posta
    THERE IS NO M50 MK II - Just Firmware
    https://youtu.be/TKmQD3ds_dg

    Oczywiśćie dual pixel focus dalej nie działa z 4k, dlaczego we wszsytkich body konkurencji działa a u Canona nie zdziała?
    Abyś miał powód do zakładania kolejnych kont na tym forum i narzekania

  2. #12
    Obertroll Awatar Kolekcjoner
    Dołączył
    Jun 2006
    Miasto
    Pod Tatrami
    Posty
    18 709

    Domyślnie Odp: Canon EOS M50 Mark II

    Cytat Zamieszczone przez canon5dClassic Zobacz posta
    Oczywiśćie dual pixel focus dalej nie działa z 4k, dlaczego we wszsytkich body konkurencji działa a u Canona nie zdziała?
    4K jest tu potrzebne jak psu buty. Siła tego body jest w czymś innym ale to jest dla Ciebie zupełnie bez znaczenia, bo Ty jesteś na tym forum wyłącznie dla hejtowania wszystkiego co ma nazwę Canon. Użytkownicy już kilka razy raportowali Twoje wypociny i nie zdziw się jak w którymś momencie będziemy musieli na to zareagować w jedyny możliwy sposób.
    "Co do wspomnianego mojego obowiązku to chcę jeszcze dodać, że mój stosunek do tegoż obowiązku jest moją osobistą i całkowicie prywatną sprawą, co zwalnia mnie od wszelkich dalszych komentarzy, przypisów, suplementów i gloss."
    Kapitan Wagner

  3. #13
    Zablokowany
    Dołączył
    Sep 2020
    Miasto
    Londyn
    Posty
    54

    Domyślnie Odp: Canon EOS M50 Mark II

    Cytat Zamieszczone przez atsf Zobacz posta
    Pożyjemy, zobaczymy. Jeżeli poprawili najważniejszą rzecz dla aparatu, czyli AF, to najprawdopodobniej zrobili wszystko, co trzeba było zrobić, bez zbytniego podbijania ceny.
    W tym filmie jest porównanie AF i działa identycznie. Tyle samo punktów AF, ten sam procesor, matryca itp. Canon zrobił tylko aktualizację oprogramowania. Np w sony, fuji, panasonic dostawały aktualizację oprogramowania i nikt z tego powodu nie wypuszczał nowego body:



    W sumie to po przeanalizowaniu wygląda na to, że jako aparat nie wnosi nic albo niewiele ale jako kamera do streamingu na tyle dużo że chyba go zamówię jak będzie dostępny w kraju .
    Co masz na myśli? Bo odnośnie stremingu to obecnie wszystkie kamery Canona mają wsparcie przez Webcam Utility firmy Canon i nowy M50 nie ma żadnej nowej użytecznej funkcji z tym związanej. Bo nagrywanie wertykalne to jest śmieszne. A żeby robić streaming prosto z aparatu do yt, to trzeba mieć minimum 1000 subskrybentów i jakieś sensowne zasilanie na kablu, wiec i tak lepiej będzie przez Webcam Utility.
    Ostatnio edytowane przez canon5dClassic ; 24-10-2020 o 11:35

  4. #14
    Pełne uzależnienie Awatar candar
    Dołączył
    Jul 2008
    Miasto
    Chrząszczyrzewoszczyce, Powiat Łękołody
    Posty
    3 245

    Domyślnie Odp: Canon EOS M50 Mark II

    Canon EOS M50 Mark II znika razem z całym systemem EOS-M

    Canon EOS M50 Mark II był ostatnim modelem w linii EOS-M, ale wygląda na to, że i on został wycofany z produkcji, bo na stronie Canon Japan już wszystkie modele z mocowaniem EF-M są oznaczone jako niedostępne. Zatem należy uznać, że to już koniec systemu EOS-M.
    Dawniej A1, F1N, EOS 50, 5, 3, 10D, 7D, 5D MARK I i II i III , N F-601, 801s , M DYNAX 505si , 7000 i 8000i , P K1000, ME SUPER, SUPER A , PROGRAM A, Fuji X-E1, X-T1, X-T2 , Nex5, A7 I i II obecnie: A7 IV , Nikon J1, Canon F1N , Kodak SIX20 , WELTI Ic i M42 moja strona II MM II IG II FB II 35photo II 500px II 1x.com

  5. #15
    Bywalec
    Dołączył
    Feb 2018
    Posty
    205

    Domyślnie Odp: Canon EOS M50 Mark II

    Szybko zagrzebali bagnet EF-M

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •