Strona 11 z 11 PierwszyPierwszy ... 91011
Pokaż wyniki od 101 do 103 z 103

Wątek: Sony aparaty FF ML kompaktowe C (pierwszy to A7c) oraz obiektywy kompaktowe V

  1. #101
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Nov 2006
    Miasto
    Warszawa
    Posty
    1 580

    Domyślnie Odp: Sony aparaty FF ML kompaktowe C (pierwszy to A7c) oraz obiektywy kompaktowe V

    Cytat Zamieszczone przez candar Zobacz posta
    Mój test Sigma 85 mm F1.4 DG DN Art (Sony E) VS Sigma A 85 mm f/1.4 DG HSM - przysłona f/1.4. Możesz tupać nóżkami, ale tego akurat nie zmienisz.
    https://www.canon-board.info/threads...=1#post1413786
    No spoko, różne priorytety. Jak dla mnie stara wersja w centrum jest zupełnie wystarczająca, a ostrość w rogach przy f1.4 i 85mm to nie wiem do czego miałbym wykorzystać. Podsumowując wolałbym starą wersję z r6 niż nową i a7III czy nawet a7IV

  2. #102
    Moderator PREMIUM member Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    Dec 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    2 600

    Domyślnie Odp: Sony aparaty FF ML kompaktowe C (pierwszy to A7c) oraz obiektywy kompaktowe V

    Cytat Zamieszczone przez candar Zobacz posta
    Postaraj się proszę nie pisać bzdur i poczytaj trochę zanim coś napiszesz. Nowych Sigm Art z serii DN zoptymalizowanych na nowo pod ML (pisałem o tym wyżej) na dzień dzisiejszy nie podepniesz do żadnego systemu DSLR i ML poza Sony E i L-Mount. Nie produkują ich z innym mocowaniem niż L-Mount i Sony E.
    I tu sie mylisz. Sigmy Art z serii DN podepniesz przez przejsciówkę do Nikonów Z. Z AF.
    Do Nikonów Z da sie podpiąć prawie wszystko. Także optykę Canon EF. Z AF.
    Ostatnio edytowane przez Jacek_Z ; 25-09-2020 o 00:33
    Nikon, Leica, Hasselblad, Mamiya, FKD i jeszcze kilka innych ...

  3. #103
    Pełne uzależnienie Awatar candar
    Dołączył
    Jul 2008
    Miasto
    Chrząszczyrzewoszczyce, Powiat Łękołody
    Posty
    3 246

    Domyślnie Odp: Sony aparaty FF ML kompaktowe C (pierwszy to A7c) oraz obiektywy kompaktowe V

    Cytat Zamieszczone przez Jacek_Z Zobacz posta
    I tu sie mylisz. Sigmy Art z serii DN podepniesz przez przejsciówkę do Nikonów Z. Z AF.
    Do Nikonów Z da sie podpiąć prawie wszystko. Także optykę Canon EF. Z AF.
    To super sprawa! Tego nie wiedziałem. Dziękuję Jacku! No to sprawa jest bardzo prosta, że mając szkła Sigmy Art z serii DG DN pod mocowanie Sony FE warto pomyśleć o jakiejś Z-etce z Techart TZE-01. Nikon Rulez

    Ostatnio edytowane przez candar ; 25-09-2020 o 08:31
    Dawniej A1, F1N, EOS 50, 5, 3, 10D, 7D, 5D MARK I i II i III , N F-601, 801s , M DYNAX 505si , 7000 i 8000i , P K1000, ME SUPER, SUPER A , PROGRAM A, Fuji X-E1, X-T1, X-T2 , Nex5, A7 I i II obecnie: A7 IV , Nikon J1, Canon F1N , Kodak SIX20 , WELTI Ic i M42 moja strona II MM II IG II FB II 35photo II 500px II 1x.com

Strona 11 z 11 PierwszyPierwszy ... 91011

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •