Pokaż wyniki od 1 do 10 z 103

Wątek: Sony aparaty FF ML kompaktowe C (pierwszy to A7c) oraz obiektywy kompaktowe V

Widok wątkowy

  1. #11
    Pełne uzależnienie Awatar jan pawlak
    Dołączył
    May 2012
    Posty
    4 223

    Domyślnie Odp: Sony aparaty FF ML kompaktowe C (pierwszy to A7c) oraz obiektywy kompaktowe V

    Cytat Zamieszczone przez candar Zobacz posta
    Jeśli faktycznie to coś na zdjęciu to Sony A7c , to nikt rozsądny tego czegoś nie kupi. Z daleka widać straszną tandetę. Grip to jedna wielka tragedia i funkcjonalnością przypomina tego z 10-letniego Nexa-5 https://www.optyczne.pl/2956-nowo%C5...5%82adowe.html U góry nie ma żadnego przycisku funkcyjnego. Jeśli tył podobnie okroili z przycisków to A6600 będzie się lepiej sprzedawał niż to "coś". No i cena powyżej A7 III to już kpina. Mogli obciąć pryzmat w A7 i wpasować wizjer po lewej, bo to co widać jest nieporozumieniem. Obiektyw też wygląda na wydmuszkę. Nikon Z5 będzie bezkonkurencyjny i ciekawe co pokaże Canon w sensie następcy RP.
    1. Mają być 2 wersje, srebrna (to pewnie ta na zdjęciu) i czarna
    2. A6600 to APS-C a seria C (A7c, ....) to FF
    3. Przyciski funkcyjne
    Teraz już nie wyobrażam sobie że ich nie ma, ale też wolałbym by nie były na górnej krawędzi.
    Wolałbym by wszystkie były dostępne kciukami gdy patrzę przez wizjer.
    U mnie (te na górnej krawędzi) C1 (to bracket seryjny 2EV) i C2 (to przejście na AF-C/serie) są "chwilowe", i ich naciskanie wymusza zmianę sposobu/palca uruchamiania spustu
    4. Wizjer
    Jeśli tylko będzie/jest tej samej klasy co teraz w serii A7 to wolałbym mieć właśnie taki jak na zdjęciu w A7c.
    Nie jestem japończykiem, mam nos, chciałbym móc porządnie przyłożyć wizjer do oka
    No i aparat ma być kompaktowy

    jp
    Ostatnio edytowane przez jan pawlak ; 11-09-2020 o 03:34
    puste opakowania po EF 24-70/2,8 I, 580EX, GP-E2 oraz 2 statywy i pilot RMT-DSLR2
    Sony A7R Mark III,[B] FE 1.8/20G, FE 1.4/35GM, 85mm 1:1.4 DG DN, FE 1.8/135GM,
    http://www.dpreview.com/galleries/51.../photos#page=1
    public.fotki.com/janusz-pawlak/

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •