Strona 7 z 14 PierwszyPierwszy ... 56789 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 70 z 139

Wątek: Adapter EF-EOS R czas oczekiwania

  1. #61
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Jan 2010
    Miasto
    Siedlce
    Posty
    1 429

    Domyślnie Odp: Adapter EF-EOS R czas oczekiwania

    Cytat Zamieszczone przez Marcin K Zobacz posta
    U mnie zgłoszenie 26.10.
    09.11 napisałem do Canona, że czuje się słabo z tą sytuacją i że czuje jakbym wydał tyle kasy, a Canon dodatkowo zmusza mnie abym kupił obiektyw RF.
    Dziś 11.11 zmiana statusu na oczekiwanie na wysyłke.
    W drugim e-mailu sucha odpowiedź na mojego e-maila, że pozytywnie zweryfikowali i sorry i że zgodnie z promocją do 45 dni dostanę adapter.
    YYYYY poczekaj kupiłeś body za 12 czy 18k z bagnetem RF i czujesz się słabo z faktem, że nei masz co do niego podpiąć... ? Canon zmusza Cię do zakupu obiektywów dedykowanych pod ich nowy system, bo nie dał Ci przejściówki za darmo???... którą defacto dostaniesz, zgodnie z promocją w ciągu 45 dni.
    Faktycznie słabo. Ja bym nie kupował. Brzydki Canon!

  2. #62
    Pełne uzależnienie Awatar szwayko
    Dołączył
    Jun 2004
    Miasto
    Olsztyn
    Wiek
    46
    Posty
    2 047

    Domyślnie Odp: Adapter EF-EOS R czas oczekiwania

    Ten adapter viltrox z ciezkimi szklami ma wieksze luzy niz oryginal ktory ich praktycznie nie ma. Winny jest ten bolec i jego zwalniak. Jakby mniejszy i ten mechanizm zwalniaka ma zbyt duzy luz.

  3. #63

    Domyślnie Odp: Adapter EF-EOS R czas oczekiwania

    Cytat Zamieszczone przez szwayko Zobacz posta
    Ten adapter viltrox z ciezkimi szklami ma wieksze luzy niz oryginal ktory ich praktycznie nie ma. Winny jest ten bolec i jego zwalniak. Jakby mniejszy i ten mechanizm zwalniaka ma zbyt duzy luz.
    Też to zauważyłem, ale przy szkle pokroju Sigma 150-600mm C. 105A z kolei trzymam za bagnet i jednak jest krótszy od tele.

  4. #64

    Domyślnie Odp: Adapter EF-EOS R czas oczekiwania

    Status transakcji - Ready for Shipment ?
    Data płatności - 23/11/2020

    Czy ta informacja na stronie to czas wysyłki ? czy dopiero 23 status się zmieni ?
    Załączone miniatury Załączone miniatury Screenshot_1231.png  


  5. #65

    Domyślnie Odp: Adapter EF-EOS R czas oczekiwania

    Cytat Zamieszczone przez maven Zobacz posta
    Status transakcji - Ready for Shipment ?
    Data płatności - 23/11/2020

    Czy ta informacja na stronie to czas wysyłki ? czy dopiero 23 status się zmieni ?
    Czy coś ruszyło wczoraj?

    U mnie jest tam data 27.12 wniosek złożony 29.10, zatwierdzony 12.11 (zmienił się tego dnia status na "do wysłania"). Od tego czasu cisza.

  6. #66

    Dołączył
    Nov 2020
    Miasto
    Warszawa
    Posty
    6

    Domyślnie Odp: Adapter EF-EOS R czas oczekiwania

    Witam,

    Ja również mam datę 23/11/2020 i niestety brak jakichkolwiek zmian czy wiadomości. Z lekka jestem poirytowany tym faktem.

    Pozdrawiam,
    /v.

  7. #67

    Domyślnie Odp: Adapter EF-EOS R czas oczekiwania

    Dostałem info od Canon

    ..........Niestety mieliśmy nieoczekiwany problem z naszym stanem magazynowym.

    Prezent zostanie do Państwa wysłany, jak to będzie możliwe.

    Dziękujemy za Państwa cierpliwość w trakcie rozwiązywania tej sprawy.

    Wiec czekamy. Ile ? tego nikt nie wie. Jakiekolwiek pisanie nie ma sensu bo nie mają tych adapterów w magazynach.

  8. #68

    Dołączył
    Nov 2020
    Miasto
    Warszawa
    Posty
    6

    Domyślnie Odp: Adapter EF-EOS R czas oczekiwania

    Nie wygląda to za dobrze. Mnie też poczęstowali tekstem:

    Please be advised that due to the big demand and COVID-19 we are currently experiencing difficulties with the gift deliveries. We are working on the problem and once the issue is resolved we will send the gift ASAP to your addres. We apologise for the inconveniece and thank you for your patience!
    /v.

  9. #69

    Dołączył
    Nov 2020
    Miasto
    Ożarów
    Posty
    6

    Domyślnie Odp: Adapter EF-EOS R czas oczekiwania

    U mnie takie same daty jak u kolegi Matir. Kupiłem viltrox na chińskim portalu zakupowym, na body też musiałem czekać i dodatkowo taniej niż w Polsce. Jest tak jak koledzy pisali, większa tolerancja połączenia, po aktualizacji firmware działa ok. Nie stwierdziłem problemów kompatybilności, przynajmniej na razie i nie irytuje mnie czekanie na oryginał.

  10. #70

    Dołączył
    Nov 2020
    Miasto
    Warszawa
    Posty
    6

    Domyślnie Odp: Adapter EF-EOS R czas oczekiwania

    Nie ma co się z koniem kopać - zamiennik zamówiony. Jak w końcu przybędzie oryginał to stary będzie w zapasie albo się go opchnie. Generalnie porażkowo wyszło canonowi z tą niby promocją.

Strona 7 z 14 PierwszyPierwszy ... 56789 ... OstatniOstatni

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •