Strona 67 z 120 PierwszyPierwszy ... 1757656667686977117 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 661 do 670 z 1194

Wątek: Co nowego nas czeka u Canona (wątek spekulacyjny)....

  1. #661
    Obertroll Awatar Kolekcjoner
    Dołączył
    Jun 2006
    Miasto
    Pod Tatrami
    Posty
    18 709

    Domyślnie Odp: Co nowego nas czeka u Canona (wątek spekulacyjny)....

    "Co do wspomnianego mojego obowiązku to chcę jeszcze dodać, że mój stosunek do tegoż obowiązku jest moją osobistą i całkowicie prywatną sprawą, co zwalnia mnie od wszelkich dalszych komentarzy, przypisów, suplementów i gloss."
    Kapitan Wagner

  2. #662
    Obertroll Awatar Kolekcjoner
    Dołączył
    Jun 2006
    Miasto
    Pod Tatrami
    Posty
    18 709

    Domyślnie Odp: Co nowego nas czeka u Canona (wątek spekulacyjny)....

    R7 fajny. Gdybym widział jakikolwiek sens kupowania aparatu to byłby już mój . No i pomysł z obiektywami też niezły, nie będzie takich ogórów.
    https://www.dpreview.com/reviews/can...initial-review
    "Co do wspomnianego mojego obowiązku to chcę jeszcze dodać, że mój stosunek do tegoż obowiązku jest moją osobistą i całkowicie prywatną sprawą, co zwalnia mnie od wszelkich dalszych komentarzy, przypisów, suplementów i gloss."
    Kapitan Wagner

  3. #663
    Początki nałogu
    Dołączył
    Aug 2017
    Miasto
    Białystok
    Posty
    462

    Domyślnie Odp: Co nowego nas czeka u Canona (wątek spekulacyjny)....

    Canon ujawnił swoją strategię korporacyjną na najbliższe lata.

    W ubiegłym roku Imaging Group odnotowała wzrost sprzedaży i zysków oraz znaczną poprawę rentowności.

    Jeśli chodzi o aparaty fotograficzne, nasz udział w rynku aparatów bezlusterkowych pozostał stabilny dzięki naszej dobrej reputacji rynkowej. Odnotowaliśmy również wysoką sprzedaż nowych produktów. W ten sposób nasza działalność związana z aparatami wspiera dochody jako ostoja Imaging.

    Naszą przyszłą strategią rozwoju jest tworzenie nowych biznesów przy jednoczesnym utrzymaniu wysokiej rentowności w istniejących.

    Dzięki EOS R i innym istniejącym produktom stworzymy nowe rynki i firmy, oferując atrakcyjne produkty, które przewidują potrzeby rynku, wzmacniają naszą strukturę zysków, aktywują synergię grupy i dostarczają niespotykaną wartość dzięki produktom i rozwiązaniom.

    Naszym celem jest osiągnięcie sprzedaży w wysokości 1 biliona jenów w Imaging Group w 2025 roku.

    Oczekujemy, że w tym roku światowy rynek aparatów z wymiennymi obiektywami wyniesie około 5,5 do 6 milionów sztuk, z czego ponad 70 to aparaty bezlusterkowe.

    Również w tym roku spodziewamy się utrzymania pozycji nr 1 na rynku aparatów z wymiennymi obiektywami, a jednocześnie dążymy do zdobycia pozycji nr 1 w podsegmencie aparatów bezlusterkowych. Oprócz udziału w rynku będziemy również pracować nad zwiększeniem wolumenu sprzedaży samego systemu EOS R za pomocą trzech działań.

    Pierwszym z nich jest „ulepszanie systemu EOS R. W tym celu rozszerzymy naszą ofertę aparatów i obiektywów, aby sprostać różnorodnym potrzebom naszych klientów.

    Co więcej, w ostatnich latach liczba użytkowników zorientowanych na wideo, takich jak twórcy wideo, użytkownicy mediów i użytkownicy SNS, jest duża i rośnie. Naszym celem jest rozszerzenie skali systemu R poprzez włączenie funkcji i wydajności, które odpowiadają na prośby użytkowników nie tylko o zdjęcia, ale także o filmy.

    Również świat obrazowania zmienia się z 2D na 3D i XR. W oczekiwaniu na te przyszłe wymagania skupimy się również na wdrażaniu systemów EOS VR i będziemy pracować nad poszerzeniem wiedzy na temat VR, poprawą użyteczności aplikacji i oprogramowania, i stworzyć środowisko, w którym użytkownicy mogą cieszyć się obrazami VR.
    https://global.canon/en/ir/conferenc...ima-e-note.pdf
    Ostatnio edytowane przez capo-di_tutti-capi ; 12-03-2023 o 13:08

  4. #664
    Pełne uzależnienie Awatar marfot
    Dołączył
    Nov 2007
    Miasto
    Zgorzelec
    Posty
    4 401

    Domyślnie Odp: Co nowego nas czeka u Canona (wątek spekulacyjny)....

    Cytat Zamieszczone przez capo-di_tutti-capi Zobacz posta
    Canon ujawnił swoją strategię korporacyjną na najbliższe lata.
    No właśnie wczoraj to czytałem i zwraca uwagę zamierzenie przywrócenia produkcji na dużą skalę w Japonii.
    Z jednej strony ciągle narzekają, że nie mogą zapewnić dostaw w terminie bo się porwały jakieś powiązania międzynarodowe, sytuacja Tajwanu niestabilna, Chiny same nie wiedzą czego chcą.
    No ale taki krok musi kosztować. Niby lepsze korpusy i L-ki są produkowane w Japonii od zawsze ale na atrakcyjne ceny bym nie liczył po takim ruchu.
    https://500px.com/p/m_kowalczyk?view=galleries
    EOS R5, RF 14-35/4L, RF 24-105/4L, C35/2 IS, C70-300L IS, M6II, M11-22, M22, M32, S56/1.4, M55-200

  5. #665
    Początki nałogu
    Dołączył
    Aug 2017
    Miasto
    Białystok
    Posty
    462

    Domyślnie Odp: Co nowego nas czeka u Canona (wątek spekulacyjny)....

    ... Niektóre produkty są już objęte procesami rozwojowymi, które nie wymagają prototypowania.
    Będziemy nadal skracać okres rozwoju i poprawiać jakość naszych produktów poprzez postęp w technologii symulacji.
    Co więcej, zamiast projektować każdy produkt indywidualnie, promujemy efektywny rozwój w ramach standardowej koncepcji projektowania platform.
    -Wreszcie dżojstiki we wszystkich modelach będą takie same?

  6. #666
    Obertroll Awatar Kolekcjoner
    Dołączył
    Jun 2006
    Miasto
    Pod Tatrami
    Posty
    18 709

    Domyślnie Odp: Co nowego nas czeka u Canona (wątek spekulacyjny)....

    Canon zaprezentował kamerę z sensorem SPAD, na razie 1" ale pewnie to dopiero początek. Ciekawe czy, a raczej kiedy zobaczymy kamery i aparaty z takimi sensorami.
    https://www.canonrumors.com/canon-de...n-in-darkness/

    https://global.canon/en/news/2021/20211215.html
    "Co do wspomnianego mojego obowiązku to chcę jeszcze dodać, że mój stosunek do tegoż obowiązku jest moją osobistą i całkowicie prywatną sprawą, co zwalnia mnie od wszelkich dalszych komentarzy, przypisów, suplementów i gloss."
    Kapitan Wagner

  7. #667

    Dołączył
    Mar 2022
    Miasto
    Warszawa
    Posty
    6

    Domyślnie Odp: Co nowego nas czeka u Canona (wątek spekulacyjny)....

    Dzień dobry, Taka ciekawostka, której tutaj na forum nie widziałem. Cwanon może ograć sam siebie w tej grze na nosie klientów:
    https://www.digitalcameraworld.com/n...-by-case-basis

  8. #668
    Pełne uzależnienie Awatar adawro
    Dołączył
    Jul 2011
    Miasto
    Ursynów
    Wiek
    49
    Posty
    1 021

    Domyślnie Odp: Co nowego nas czeka u Canona (wątek spekulacyjny)....

    @PiterX
    Canon chce dopuszczać tylko te obiektywy, które nie zagrażają jego interesom. Na razie zablokuje te, które będą konkurencją dla szykowanych nowych Canonowskich premier.
    1DX + 50L

  9. #669
    Uzależniony
    Dołączył
    Sep 2011
    Miasto
    Kraków
    Posty
    668

    Domyślnie Odp: Co nowego nas czeka u Canona (wątek spekulacyjny)....

    #Adawro - na pewno? Voigtlander 50mm f1.0 vs... Canon RF 50 f1.2? To ma być rzekomo pierwszy "uwolniony" obiektyw do RF i na dzień dobry staje się konkurencją do Canona.

  10. #670
    Pełne uzależnienie Awatar atsf
    Dołączył
    Jul 2007
    Miasto
    Lublin
    Posty
    4 288

    Domyślnie Odp: Co nowego nas czeka u Canona (wątek spekulacyjny)....

    Rynek na pewno nie czeka na opinie pochlebców Canona usprawiedliwiających jego politykę.
    EOS 550D, 6D, M2, M5, 80D, 7D II, kit 18-55 IS, EF-S 55-250 IS STM, EF-M 4-5,6/11-22 STM, EF-M 3,5-5,6/18-55 STM, EF-M 2/22 STM, EF 3,5-4,5/28-70, EF 1,8/50 Mk 1 i STM, EF 100-400L II, Tamron 100-400, Olympusy OM-1, OM-2N, OM-4, OM-10, stałki i zoomy Zuiko od 24 do 200 mm.

Strona 67 z 120 PierwszyPierwszy ... 1757656667686977117 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •