Strona 30 z 120 PierwszyPierwszy ... 2028293031324080 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 291 do 300 z 1194

Wątek: Co nowego nas czeka u Canona (wątek spekulacyjny)....

  1. #291

    Domyślnie Odp: Co nowego nas czeka u Canona (wątek spekulacyjny)....

    Cytat Zamieszczone przez akustyk Zobacz posta
    jak zmierzyc sukces?

    nie wiem czy iloscia premier wystarczy, bo Samsung tez klepal bezlustra i wypuscil pare modeli. co wiecej, nikt nie marudzil, ze cos tam jest do d*, wszystkim sie podobalo i tez byl wielki sukces. a potem juz go nie bylo...

    z punktu widzenia Canona to trzebaby znac ich zalozenia i zrewidowana (do epidemi covidu) ocene wynikow. z punktu widzenia uzytkownika... to ja nie wiem czy obecny RF da sie okreslic jako sukces. kilku typom fotografow pewnie sie podoba, wiekszosci stalej bazy Canona raczej nie. dla mnie osobiscie obecny stan RF (systemem to bym tego zdecydowanie nie nazwal) to pozar w burdelu... tu cos sie kopci, tu cos dymi, gole baby biegaja, psy szczekaja... diabli wiedza co tu z czym pasuje: korpusy albo hiper-rebelowe (RP z mizernym aku i pocietymi ficzerami) albo po*one ergonomicznie (R) albo z niedomiarem pikseli (R6) albo z nadmiarem (R5). a obiektywy to jakby ksiegowi loterie urzadzali, z przewaga kulek "szkla-mis". ani z tego kompletnego systemu sie nie da zbudowac, ani jakiegos prostego amatorskiego, ani pro... ze 2-3 lata jeszcze, zeby to zaczynalo przypominac jakas spojna calosc... sukces? w robieniu klientom wody z mozgu przede wszystkim
    Oryginalne hiperbole.... Kiedyś opowiadano taki dowcip o Masztalskim: " Masztalski na szychcie oświadcza wobec brygady, ze rozwodzi się żoną, bo mu seksualnie nie odpowiada. Na to sztygar - Masztalski przesadzasz, całej brygadzie odpowiada, a tylko tobie jednemu nie....

  2. #292
    Pełne uzależnienie Awatar candar
    Dołączył
    Jul 2008
    Miasto
    Chrząszczyrzewoszczyce, Powiat Łękołody
    Posty
    3 265

    Domyślnie Re: Odp: Co nowego nas czeka u Canona (wątek spekulacyjny)....

    Cytat Zamieszczone przez akustyk Zobacz posta
    jak zmierzyc sukces?

    nie wiem czy iloscia premier wystarczy, bo Samsung tez klepal bezlustra i wypuscil pare modeli. co wiecej, nikt nie marudzil, ze cos tam jest do d*, wszystkim sie podobalo i tez byl wielki sukces. a potem juz go nie bylo...

    z punktu widzenia Canona to trzebaby znac ich zalozenia i zrewidowana (do epidemi covidu) ocene wynikow. z punktu widzenia uzytkownika... to ja nie wiem czy obecny RF da sie okreslic jako sukces. kilku typom fotografow pewnie sie podoba, wiekszosci stalej bazy Canona raczej nie. dla mnie osobiscie obecny stan RF (systemem to bym tego zdecydowanie nie nazwal) to pozar w burdelu... tu cos sie kopci, tu cos dymi, gole baby biegaja, psy szczekaja... diabli wiedza co tu z czym pasuje: korpusy albo hiper-rebelowe (RP z mizernym aku i pocietymi ficzerami) albo po*one ergonomicznie (R) albo z niedomiarem pikseli (R6) albo z nadmiarem (R5). a obiektywy to jakby ksiegowi loterie urzadzali, z przewaga kulek "szkla-mis". ani z tego kompletnego systemu sie nie da zbudowac, ani jakiegos prostego amatorskiego, ani pro... ze 2-3 lata jeszcze, zeby to zaczynalo przypominac jakas spojna calosc... sukces? w robieniu klientom wody z mozgu przede wszystkim
    Idealnie podsumowana strategia canona od lat bazująca na niemożliwych wyborach pomiędzy dawkowanych łyżeczką przy kolejnych premierach aparatów. O tym samym napisał autor artykułu: https://blog.cyfrowe.pl/dlaczego-kup...rm1m9y2kk6vIUk

    Wielki sukces na miarę użytkownika miotającego pomiędzy kilkoma puszkami z powodów wspomnianych przez w poprzednim wpisie punktująca obecne na rynku R-ki. Domniemywać należy, że tym właściwym aparatem , w którym zebrane zalety poprzednich R-ek będzie R3.
    Ostatnio edytowane przez candar ; 17-06-2021 o 20:37
    Dawniej A1, F1N, EOS 50, 5, 3, 10D, 7D, 5D MARK I i II i III , N F-601, 801s , M DYNAX 505si , 7000 i 8000i , P K1000, ME SUPER, SUPER A , PROGRAM A, Fuji X-E1, X-T1, X-T2 , Nex5, A7 I i II obecnie: A7 IV , Nikon J1, Canon F1N , Kodak SIX20 , WELTI Ic i M42 moja strona II MM II IG II FB II 35photo II 500px II 1x.com

  3. #293
    Pełne uzależnienie Awatar zdebik
    Dołączył
    Jun 2013
    Miasto
    Londyn
    Posty
    4 049

    Domyślnie Odp: Re: Odp: Co nowego nas czeka u Canona (wątek spekulacyjny)....

    Cytat Zamieszczone przez candar Zobacz posta
    Domniemywać należy, że tym właściwym aparatem , w którym zebrane zalety poprzednich R-ek będzie R3.
    Niestety cena R3 skutecznie ostudzi zapał.

  4. #294
    Pełne uzależnienie Awatar candar
    Dołączył
    Jul 2008
    Miasto
    Chrząszczyrzewoszczyce, Powiat Łękołody
    Posty
    3 265

    Domyślnie Re: Odp: Re: Odp: Co nowego nas czeka u Canona (wątek spekulacyjny)....

    Cytat Zamieszczone przez zdebik Zobacz posta
    Niestety cena R3 skutecznie ostudzi zapał.
    Zapewne tak. Mniemam , ze R3 będzie faktycznie kumulacją wszystkich najlepszych dotychczasowych rozwiązań systemu R (nowa matryca CMOS BSI 30 Mpix) ale cena będzie odpowiednia do onej "kumulacji". Zwykłym zjadaczom chleba pozostanie miotanie się po poprzednich R-kach szukając złotego środka. Ale nie poczuję się zaskoczony brakiem obecności kilku funkcji zarezerwowanych dla R1.
    Dawniej A1, F1N, EOS 50, 5, 3, 10D, 7D, 5D MARK I i II i III , N F-601, 801s , M DYNAX 505si , 7000 i 8000i , P K1000, ME SUPER, SUPER A , PROGRAM A, Fuji X-E1, X-T1, X-T2 , Nex5, A7 I i II obecnie: A7 IV , Nikon J1, Canon F1N , Kodak SIX20 , WELTI Ic i M42 moja strona II MM II IG II FB II 35photo II 500px II 1x.com

  5. #295
    Pełne uzależnienie Awatar jinks
    Dołączył
    Mar 2006
    Miasto
    Kielce
    Wiek
    39
    Posty
    2 178

    Domyślnie Odp: Co nowego nas czeka u Canona (wątek spekulacyjny)....

    Dlatego od lat mają przytłaczająca większość rynku cóż poradzić, kochamy i nienawidzimy tego Canona ale Ty też tak masz. Niby przeszedłeś na inne, lepsze systemy, ale jednak serce nie sługa. Ciągle myślisz o Canonie

    *Oczywiście żartuję. Bez urazy
    Miłego dnia
    moja www

  6. #296
    Początki nałogu
    Dołączył
    Jul 2020
    Miasto
    silesian
    Posty
    258

    Domyślnie Odp: Co nowego nas czeka u Canona (wątek spekulacyjny)....

    ))) dyszka

  7. #297
    Początki nałogu
    Dołączył
    Oct 2020
    Miasto
    Kraków
    Posty
    383

    Domyślnie Odp: Co nowego nas czeka u Canona (wątek spekulacyjny)....

    Dziś w rumorsach i przeciekach sypnęło potencjalnymi nowościami:
    70-400
    16 2.8
    Potwierdzono 14-35 f4

  8. #298
    Coś już napisał
    Dołączył
    Sep 2012
    Posty
    68

    Domyślnie Odp: Co nowego nas czeka u Canona (wątek spekulacyjny)....

    14-35

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	E4kE8WfVkAAQHGC.jpeg
Wyświetleń:	89
Rozmiar:	10,2 KB
ID:	6405
    | R3 | R5 | RF 85L | RF 15-35L IS | RF 24-70L IS | RF 70-200L IS | RF 100-500L IS | RF 1,4x |

  9. #299
    Pełne uzależnienie Awatar marfot
    Dołączył
    Nov 2007
    Miasto
    Zgorzelec
    Posty
    4 405

    Domyślnie Odp: Co nowego nas czeka u Canona (wątek spekulacyjny)....

    Cytat Zamieszczone przez dan_jo Zobacz posta
    14-35

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	E4kE8WfVkAAQHGC.jpeg
Wyświetleń:	89
Rozmiar:	10,2 KB
ID:	6405
    Ale kompaktowy
    https://500px.com/p/m_kowalczyk?view=galleries
    EOS R5, RF 14-35/4L, RF 24-105/4L, C35/2 IS, C70-300L IS, M6II, M11-22, M22, M32, S56/1.4, M55-200

  10. #300
    Pełne uzależnienie Awatar becekpl
    Dołączył
    Jul 2009
    Miasto
    wawa
    Posty
    4 283

    Domyślnie Odp: Co nowego nas czeka u Canona (wątek spekulacyjny)....

    to oznacza koniec mojego EF 16-35 f4 L
    no i trochę szerzej będzie
    Nie mamy pańskiego płaszcza i co pan nam zrobi?
    Cham się uprze i mu daj. No skąd ja wezmę, jak nie mam!

Strona 30 z 120 PierwszyPierwszy ... 2028293031324080 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •