Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 15 z 15

Wątek: Wymienić 5DI na 6DI czy nie warto?

  1. #11

    Domyślnie Odp: Wymienić 5DI na 6DI czy nie warto?

    Cytat Zamieszczone przez Tom77 Zobacz posta
    Z 5DI warto przejść na 6DI i ominąć 5DII.
    Coraz bardziej sie ku temu skłaniam. Zaczynam polować na jakąś sensowną używkę.

  2. #12

    Domyślnie Odp: Wymienić 5DI na 6DI czy nie warto?

    Cytat Zamieszczone przez akustyk Zobacz posta
    brzmisz jakby cos w desen 6D1 + 24/2.8 IS (ja mam 28/2.8 IS, fantastyczne szkielko w FF, gdzie w cropie robi sie takie sobie zwykle), do tego 50/1.8 STM i masz sie czym bawic, zeby sprawialo frajde.
    Trochę odświeżę temat i powiem tak:
    Nabyłem 28/2.8 IS i z moim 5D1 współpracuje idealnie. Ostrość i plastyka bajeczne. Jestem właśnie na Podlasiu i nie zmieniłem obiektywu ani razu. Chyba skorzystam z Twojej rady i zamienię 40/2.8 STM na 50/1.8.

  3. #13
    Uzależniony
    Dołączył
    Mar 2013
    Miasto
    .
    Posty
    675

    Domyślnie Odp: Wymienić 5DI na 6DI czy nie warto?

    Naleśnika bym się nie pozbywał

  4. #14
    Początki nałogu Awatar Ligo
    Dołączył
    Jun 2012
    Miasto
    IL
    Posty
    337

    Domyślnie Odp: Wymienić 5DI na 6DI czy nie warto?

    Cytat Zamieszczone przez mar_ko Zobacz posta
    Trochę odświeżę temat i powiem tak:
    Nabyłem 28/2.8 IS i z moim 5D1 współpracuje idealnie. Ostrość i plastyka bajeczne. Jestem właśnie na Podlasiu i nie zmieniłem obiektywu ani razu. Chyba skorzystam z Twojej rady i zamienię 40/2.8 STM na 50/1.8.
    Dobry pomysł. Mam oba i zastanawiam się, czemu tej ciemnej 40-tki jeszcze nie sprzedałem, bo leży zakurzona już parę lat.
    Natomiast co do 5D - jeśli pozbędziesz się tego sprzętu, to już nigdzie nie dostaniesz tak dużych pikseli na matrycy. A to one robią robotę. Nowsze aparaty to upakowane piksele, plastikowy obrazek i generalnie popierdółka. Najlepiej mieć klasyczną 5-tkę i coś tam jeszcze.

  5. #15
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Feb 2013
    Miasto
    Lublin
    Posty
    33

    Domyślnie Odp: Wymienić 5DI na 6DI czy nie warto?

    Ja osobiscie zawsze chciałem miec 5D clasic, no ale jak był na topie to kosztował majątek, teraz jak kosztuje grosze, to już strach kupować bo nawet na żytniej części nie ma, więc rozglądam się za 6D w ładnym stanie.

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •