Strona 105 z 149 PierwszyPierwszy ... 55595103104105106107115 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 041 do 1 050 z 1490

Wątek: Canon EOS R6

  1. #1041
    Pełne uzależnienie Awatar cauchy
    Dołączył
    Sep 2008
    Miasto
    Warszawa
    Wiek
    40
    Posty
    2 138

    Domyślnie Odp: Canon EOS R6

    Zachowanie śledzenia zwierzaków jak niżej - wiem że statyczne przedmioty, ale z ptakiem bylo to samo. firmware jak niżej.



    EOS R6 | RF 14-35 | RF 70-200 | RF 85 | Sigma 150-600 C | DJI Mini 3 Pro
    Flickr | YT

  2. #1042
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Jan 2010
    Miasto
    Siedlce
    Posty
    1 437

    Domyślnie Odp: Canon EOS R6

    Cytat Zamieszczone przez cauchy Zobacz posta
    Zachowanie śledzenia zwierzaków jak niżej - wiem że statyczne przedmioty, ale z ptakiem bylo to samo. firmware jak niżej.


    https://uploads.tapatalk-cdn.com/202...c549c8348b.jpg
    https://uploads.tapatalk-cdn.com/202...ca6ee5709b.jpg
    Czyli jakie? Masz ustawione wstępny obszar dla szukania twarzy/oka ? Ja zrobiłem update tego firmwere i też się ostro dziwiłem, że szuka jak szalony w pewnych sytuacjach. Ale generalnie klei się jak znajdzie bardzo dobrze.

  3. #1043
    Pełne uzależnienie Awatar cauchy
    Dołączył
    Sep 2008
    Miasto
    Warszawa
    Wiek
    40
    Posty
    2 138

    Domyślnie Odp: Canon EOS R6

    czyli że niebieski kwadrat w lewym dolnym rogu, a af obiektywu jeździ od min. do max, i nie wykrywa w ogóle obiektu

    ha, zmieniłem ze zwierzaków na ludzi i jest podobnie, z tym że kwadrat jest w lewym górnym rogu :P

    nie no nie wytrzymam, jutro jeszcze rano zanim się wymelduję z lokum pójdę na plażę i potestuję
    EOS R6 | RF 14-35 | RF 70-200 | RF 85 | Sigma 150-600 C | DJI Mini 3 Pro
    Flickr | YT

  4. #1044
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Jan 2010
    Miasto
    Siedlce
    Posty
    1 437

    Domyślnie Odp: Canon EOS R6

    Cytat Zamieszczone przez cauchy Zobacz posta
    czyli że niebieski kwadrat w lewym dolnym rogu, a af obiektywu jeździ od min. do max, i nie wykrywa w ogóle obiektu

    ha, zmieniłem ze zwierzaków na ludzi i jest podobnie, z tym że kwadrat jest w lewym górnym rogu :P

    nie no nie wytrzymam, jutro jeszcze rano zanim się wymelduję z lokum pójdę na plażę i potestuję
    To zmień z wykrywania na zwykły spotowy punkt AF i zobacz czy łapie. Na logike, każesz szukać aparatowi twarzy zwierzęcia/ludzi ( nie dotyczy ptaków ) na plecaku, to co ma niby robić ? Przynajmniej ja to tak rozumiem.

  5. #1045
    Pełne uzależnienie Awatar cauchy
    Dołączył
    Sep 2008
    Miasto
    Warszawa
    Wiek
    40
    Posty
    2 138

    Domyślnie Odp: Canon EOS R6

    rety... czytasz ze zrozumieniem? w plenerze było to samo, bez różnicy czy plecak czy ptak
    tak, ratowałem się spotowym AFem, bo bym nic nie zrobił, no ale nie po to kupowałem R6 po to mam odchylany ekran, po to mam śledzenie oka/twarzy żeby to działało
    Ostatnio edytowane przez cauchy ; 09-04-2022 o 22:13
    EOS R6 | RF 14-35 | RF 70-200 | RF 85 | Sigma 150-600 C | DJI Mini 3 Pro
    Flickr | YT

  6. #1046

    Domyślnie Odp: Canon EOS R6

    Cześć, może to trochę głupie pytanie ale trudno. Otóż czy warto teraz kupować Canon r6? Czy lepiej poczekać aż stanieje? A może wziąć na raty?

  7. #1047
    Coś już napisał Awatar s!wy
    Dołączył
    Feb 2008
    Miasto
    Białystok
    Posty
    70

    Domyślnie Odp: Canon EOS R6

    Cytat Zamieszczone przez Dominik_z_Polski Zobacz posta
    Cześć, może to trochę głupie pytanie ale trudno. Otóż czy warto teraz kupować Canon r6? Czy lepiej poczekać aż stanieje? A może wziąć na raty?
    masz rację, glupie pytanie

    Wysłane z mojego SM-G996B przy użyciu Tapatalka
    pozdrawiam

  8. #1048
    Pełne uzależnienie Awatar jinks
    Dołączył
    Mar 2006
    Miasto
    Kielce
    Wiek
    39
    Posty
    2 178

    Domyślnie Odp: Canon EOS R6

    Cytat Zamieszczone przez Dominik_z_Polski Zobacz posta
    Cześć, może to trochę głupie pytanie ale trudno. Otóż czy warto teraz kupować Canon r6? Czy lepiej poczekać aż stanieje? A może wziąć na raty?
    Coś tam nowego ma się pojawićw najbliższym czasie, ale potem trzeba jeszcze poczekać aż będzie dostępne w sklepach. Jak są raty 0% lub po prostu masz kasę do wydania to bierz. Dla mnie puszka idealna
    Miłego dnia
    moja www

  9. #1049
    Pełne uzależnienie Awatar cauchy
    Dołączył
    Sep 2008
    Miasto
    Warszawa
    Wiek
    40
    Posty
    2 138

    Domyślnie Odp: Canon EOS R6

    Poszedłem na plażę, znalazłem biegającego pieseła i potestowałem. Slonce takie że oczy wypala.

    Ogólnie działa jak już złapie, ale sporym wyzwaniem jest mu znaleźć obiekt. Pies lata, a ten szuka czegoś w koronie drzew. Trzeba mu troche pomóc. Nie wiem, może wieksza wprawa, manualnie obiektyw podostrzyc czy coś.. wczoraj nic procz ptaszora w kadrze sie nie ruszalo i nie mogl go namierzyć. Jak straci obiekt z pola focusa to znowu szuka i szuka. No to jest spore ryzyko..
    EOS R6 | RF 14-35 | RF 70-200 | RF 85 | Sigma 150-600 C | DJI Mini 3 Pro
    Flickr | YT

  10. #1050
    Pełne uzależnienie Awatar jinks
    Dołączył
    Mar 2006
    Miasto
    Kielce
    Wiek
    39
    Posty
    2 178

    Domyślnie Odp: Canon EOS R6

    Cytat Zamieszczone przez cauchy Zobacz posta
    Poszedłem na plażę, znalazłem biegającego pieseła i potestowałem. Slonce takie że oczy wypala.

    Ogólnie działa jak już złapie, ale sporym wyzwaniem jest mu znaleźć obiekt. Pies lata, a ten szuka czegoś w koronie drzew. Trzeba mu troche pomóc. Nie wiem, może wieksza wprawa, manualnie obiektyw podostrzyc czy coś.. wczoraj nic procz ptaszora w kadrze sie nie ruszalo i nie mogl go namierzyć. Jak straci obiekt z pola focusa to znowu szuka i szuka. No to jest spore ryzyko..
    A jakbyś w pierwszym kroku złapał ostrość punktowo, one-shot i od razu w śledzenie? Ja mam ustawione cały czas punktowo bez śledzenia i eye-af pod guzikiem af-on. To eye-af w R6 jest skrojone jakby tylko pod oczy. W R śledziło cały obiekt po utracie widoczność oczu.
    Miłego dnia
    moja www

Strona 105 z 149 PierwszyPierwszy ... 55595103104105106107115 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •