Strona 119 z 149 PierwszyPierwszy ... 1969109117118119120121129 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 181 do 1 190 z 1490

Wątek: Canon EOS R6

  1. #1181
    Pełne uzależnienie Awatar cauchy
    Dołączył
    Sep 2008
    Miasto
    Warszawa
    Wiek
    40
    Posty
    2 024

    Domyślnie Odp: Canon EOS R6

    paaaanieeeee o czym mowa
    ja tyle w 4 lata jeżdżę, i to nie na samej kolarce lol
    altualnie te nowe BMC to jedne z najładniejszych bajków w peletonie
    EOS R6 | RF 14-35 | RF 70-200 | RF 85 | Sigma 150-600 C | DJI Mini 3 Pro
    Flickr | YT

  2. #1182
    Pełne uzależnienie Awatar atsf
    Dołączył
    Jul 2007
    Miasto
    Lublin
    Posty
    4 288

    Domyślnie Odp: Canon EOS R6

    A ja dzisiaj dojechałem do roboty z uczuciem, że będę miał chyba zakwasy po same jajca, bo dałem wycisk jakiemuś królowi ścieżki rowerowej, który mnie najpierw wyprzedził, a potem nie mógł uwierzyć, że ja na swoim dwudziestokilowym rowerze z dwoma koszami go wyprzedziłem i przeczołgałem pod górkę Aż zaczął się za mną drzeć jak jakiś popierniczony, ale ja nie chciałem się dowiadywać, o co mu kaman, i nie dałem się dogonić
    Ostatnio edytowane przez atsf ; 11-01-2023 o 23:31
    EOS 550D, 6D, M2, M5, 80D, 7D II, kit 18-55 IS, EF-S 55-250 IS STM, EF-M 4-5,6/11-22 STM, EF-M 3,5-5,6/18-55 STM, EF-M 2/22 STM, EF 3,5-4,5/28-70, EF 1,8/50 Mk 1 i STM, EF 100-400L II, Tamron 100-400, Olympusy OM-1, OM-2N, OM-4, OM-10, stałki i zoomy Zuiko od 24 do 200 mm.

  3. #1183
    Uzależniony Awatar WinSho
    Dołączył
    May 2008
    Miasto
    Lublin
    Posty
    738

    Domyślnie Odp: Canon EOS R6

    Cytat Zamieszczone przez cauchy Zobacz posta
    paaaanieeeee o czym mowa
    ja tyle w 4 lata jeżdżę, i to nie na samej kolarce lol
    altualnie te nowe BMC to jedne z najładniejszych bajków w peletonie
    Ja wiem, mało ludzi w Polsce robi tyle km na rowerze ale mój kuzyn to lekki świr. Ja w sezonie robiłem max 18 tyś. km

    Co do BMC to widzę, że się znasz, firma robi mega ramy i sam jeździłem na SLR 02 i to była mega maszyna

  4. #1184
    Obertroll Awatar Kolekcjoner
    Dołączył
    Jun 2006
    Miasto
    Pod Tatrami
    Posty
    18 709

    Domyślnie Odp: Canon EOS R6

    Panowie ja nie mam nic przeciw rowerom - choć sam nie lubię tym jeździć, bo wychodzę z założenia jak ten baca co to uważa że: "panie co to za pojazd co to nogi biegną, a d**a jedzie" ale dyskutujcie o tym nie w tym wątku. Jak chcecie to niech któryś założy takowy i tam zapraszam - tu nie .....
    Ostatnio edytowane przez Kolekcjoner ; 12-01-2023 o 13:25
    "Co do wspomnianego mojego obowiązku to chcę jeszcze dodać, że mój stosunek do tegoż obowiązku jest moją osobistą i całkowicie prywatną sprawą, co zwalnia mnie od wszelkich dalszych komentarzy, przypisów, suplementów i gloss."
    Kapitan Wagner

  5. #1185
    Moderator PREMIUM member Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    Dec 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    2 600

    Domyślnie Odp: Canon EOS R6

    To samo chciałem napisać. Podam linka, może to przeniesiemy?

    https://www.canon-board.info/threads...je%C5%BAdzicie

    i nawet to https://www.canon-board.info/threads...-je%C5%BAdzisz
    Nikon, Leica, Hasselblad, Mamiya, FKD i jeszcze kilka innych ...

  6. #1186
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Dec 2020
    Miasto
    3miasto
    Posty
    28

    Domyślnie Odp: Canon EOS R6

    Canon R6 to świetny aparat, ale...
    Czy istnieje możliwość ustawienia tak 3 dostępnych na korpusie pokręteł, by niezależnie od wybranego trybu M, AV, C1, C2, C3, każde z pokręteł odpowiadało zawsze za ten sam wcześniej zdefiniowany parametr ekspozycji?

    Wydawać by się mogło, że to oczywiste, by z uwagi na pamięć mięśniową, niezależnie od trybu, pokrętła były przypisane do określonego parametru ekspozycji. Tymczasem niezależnie od wybranego trybu, przechodząc do definiowania funkcji pokręteł "Customize dials", możemy jedynie definiować funkcje wyłącznie dla trybu "M".

  7. #1187
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Dec 2020
    Miasto
    3miasto
    Posty
    28

    Domyślnie Odp: Canon EOS R6

    Cytat Zamieszczone przez audioart Zobacz posta
    Canon R6 to świetny aparat, ale...
    Czy istnieje możliwość ustawienia tak 3 dostępnych na korpusie pokręteł, by niezależnie od wybranego trybu M, AV, C1, C2, C3, każde z pokręteł odpowiadało zawsze za ten sam wcześniej zdefiniowany parametr ekspozycji?

    Wydawać by się mogło, że to oczywiste, by z uwagi na pamięć mięśniową, niezależnie od trybu, pokrętła były przypisane do określonego parametru ekspozycji. Tymczasem niezależnie od wybranego trybu, przechodząc do definiowania funkcji pokręteł "Customize dials", możemy jedynie definiować funkcje wyłącznie dla trybu "M".
    Moje pytanie zadane 2 tygodnie temu pozostało bez odpowiedzi, a to już druga próba (pierwsza miała miejsce 4 stycznia i także nie doczekała się odpowiedzi). Jak sądzicie z czego to wynika? Pytanie jest zbyt proste, a może zbyt trudne? No chyba, że wszyscy którzy znają odp. wyjechali akurat na urlop

  8. #1188
    Pełne uzależnienie Awatar cauchy
    Dołączył
    Sep 2008
    Miasto
    Warszawa
    Wiek
    40
    Posty
    2 024

    Domyślnie Odp: Canon EOS R6

    Przez te dwa tygodnie można byłoby juz samemu poprogramowac w tych trybach wszystkie te kółka
    EOS R6 | RF 14-35 | RF 70-200 | RF 85 | Sigma 150-600 C | DJI Mini 3 Pro
    Flickr | YT

  9. #1189
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Dec 2020
    Miasto
    3miasto
    Posty
    28

    Domyślnie Odp: Canon EOS R6

    Cytat Zamieszczone przez cauchy Zobacz posta
    Przez te dwa tygodnie można byłoby juz samemu poprogramowac w tych trybach wszystkie te kółka
    A jesteś na 100% pewien, że jest to w ogóle możliwe?

  10. #1190
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Dec 2020
    Miasto
    3miasto
    Posty
    28

    Domyślnie Odp: Canon EOS R6

    Czy to forum żyje? Czy są na nim osoby posiadające Canona R6? Czy jest ktoś kto zna odp. na (wydawałoby się) proste pytanie, które zadałem blisko miesiąc temu?
    Przypomnę: "Czy istnieje możliwość ustawienia tak 3 dostępnych na korpusie pokręteł, by niezależnie od wybranego trybu M, AV, C1, C2, C3, każde z pokręteł odpowiadało zawsze za ten sam wcześniej zdefiniowany parametr ekspozycji?".

Strona 119 z 149 PierwszyPierwszy ... 1969109117118119120121129 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •