Strona 108 z 149 PierwszyPierwszy ... 85898106107108109110118 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 071 do 1 080 z 1490

Wątek: Canon EOS R6

  1. #1071
    Pełne uzależnienie Awatar cauchy
    Dołączył
    Sep 2008
    Miasto
    Warszawa
    Wiek
    40
    Posty
    2 018

    Domyślnie Odp: Canon EOS R6



    ok, już to rozkminiłem, trzeba mieć przynajmniej smartfona w trybie samolotowym z odpaloną appką, albo ten canonowy odbiornik. Szkoda, myślałem, że w tej puszce wszystko siedzi.
    EOS R6 | RF 14-35 | RF 70-200 | RF 85 | Sigma 150-600 C | DJI Mini 3 Pro
    Flickr | YT

  2. #1072

    Domyślnie Odp: Canon EOS R6

    Witam wszystkich, potrzebuję taką mianowicie informację odnośnie R6: czy jeśli wejdziemy w tryb video coś tam poustawiamy typu czułość, balans itp, następnie przeskoczymy w tryb foto o zrobimy zdjęcia a następnie wrócimy w tryb wideo to czy ustawienia iso i balansu zostaną w trybie video czy też przejdą z trybu foto jak to miało miejsce w starszych aparatach. WIem że w nowych aparatach już się te ustawienia zapamiętują. Jak jest w R6?

  3. #1073
    Bywalec Awatar bogunow
    Dołączył
    Apr 2004
    Miasto
    Łomża
    Posty
    122

    Domyślnie Odp: Canon EOS R6

    Ustawienia między trybem filmu a foto są oddzielne. Aparat pamięta Twoje ustawienia dla filmowania niezależnie jakie parametry w trybie foto ustawisz. Włącznie z balansem bieli.

    Wysłane z mojego SM-G991B przy użyciu Tapatalka


  4. #1074

    Domyślnie Odp: Canon EOS R6

    Cytat Zamieszczone przez bogunow Zobacz posta
    Ustawienia między trybem filmu a foto są oddzielne. Aparat pamięta Twoje ustawienia dla filmowania niezależnie jakie parametry w trybie foto ustawisz. Włącznie z balansem bieli.

    Wysłane z mojego SM-G991B przy użyciu Tapatalka
    Dziękuję. Tak szukam czegoś małego do foto filmowania z dobrymi kolorami i AF, brałem po uwagę XT-4 ale R6 ma chyba więcej do zaoferowania i lepsze kolory.

  5. #1075
    Bywalec Awatar bogunow
    Dołączył
    Apr 2004
    Miasto
    Łomża
    Posty
    122

    Domyślnie Odp: Canon EOS R6

    Nie znam XT-4 bo siedzę od zawsze w systemie Canona. W tym roku przesiadłem się z 6D na R6. Jestem już po dwóch weselach R szóstką. Przede wszystkim jestem zachwycony autofokusem. Śledzenie oka/twarzy daje prawie 100% idealnie celnych ujęć. Nawet przy małej głębi ostrości. Nie wiem jak sobie radzi z filmami bo nie zajmuję się tym.

    Wysłane z mojego SM-G991B przy użyciu Tapatalka


  6. #1076
    Początki nałogu
    Dołączył
    Aug 2010
    Posty
    429

    Domyślnie Odp: Canon EOS R6

    Cytat Zamieszczone przez matias74 Zobacz posta
    Witam wszystkich, potrzebuję taką mianowicie informację odnośnie R6: czy jeśli wejdziemy w tryb video coś tam poustawiamy typu czułość, balans itp, następnie przeskoczymy w tryb foto o zrobimy zdjęcia a następnie wrócimy w tryb wideo to czy ustawienia iso i balansu zostaną w trybie video czy też przejdą z trybu foto jak to miało miejsce w starszych aparatach. WIem że w nowych aparatach już się te ustawienia zapamiętują. Jak jest w R6?
    Można też użyć dla trybu filmowego nastaw własnych "c" i wtedy są do wyboru opcje- zapamiętywania zmian bądź powrotu do zaprogramowanych wartości.

  7. #1077
    Coś już napisał
    Dołączył
    Jun 2004
    Miasto
    Chełm
    Posty
    93

    Domyślnie Odp: Canon EOS R6

    Jeżeli ktoś ma ochotę przetestować profil pod R6 zrobiony pod światło dzienne https://drive.google.com/file/d/11Z_...ew?usp=sharing. Uwagi mile widziane.

  8. #1078
    Pełne uzależnienie Awatar zdebik
    Dołączył
    Jun 2013
    Miasto
    Londyn
    Posty
    4 046

    Domyślnie Odp: Canon EOS R6

    Cytat Zamieszczone przez Czarek Zobacz posta
    Jeżeli ktoś ma ochotę przetestować profil pod R6 zrobiony pod światło dzienne https://drive.google.com/file/d/11Z_...ew?usp=sharing. Uwagi mile widziane.
    Ale pokraki...

  9. #1079
    Pełne uzależnienie Awatar cauchy
    Dołączył
    Sep 2008
    Miasto
    Warszawa
    Wiek
    40
    Posty
    2 018

    Domyślnie Canon EOS R6

    A mnie wczoraj spotkała niemiła niespodzianka. Body mi sie zawiesilo po klapnieciu migawką. Restart i drugi raz z rzedu to samo. Wymiana aku, i już tego nie było. Mam nadzieję że to był pierwszy i ostatni raz tak.
    EOS R6 | RF 14-35 | RF 70-200 | RF 85 | Sigma 150-600 C | DJI Mini 3 Pro
    Flickr | YT

  10. #1080
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Jan 2010
    Miasto
    Siedlce
    Posty
    1 422

    Domyślnie Odp: Canon EOS R6

    Cytat Zamieszczone przez cauchy Zobacz posta
    A mnie wczoraj spotkała niemiła niespodzianka. Body mi sie zawiesilo po klapnieciu migawką. Restart i drugi raz z rzedu to samo. Wymiana aku, i już tego nie było. Mam nadzieję że to był pierwszy i ostatni raz tak.
    Nie pocieszę Cię. W zależności od kodu błędu - albo błąd przysłony ( tamron sigma), bateriia zamiennik, albo error 77 bodajże. Ajk ten ostatni to będzie się nasilało, aż do wymiany płyty głównej.

Strona 108 z 149 PierwszyPierwszy ... 85898106107108109110118 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •