Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Grip BG-E13 do 6D nie działa z akumulatorami AA - pokazuje, że rozładowane

Mieszany widok

  1. #1
    Zablokowany
    Dołączył
    May 2020
    Posty
    96

    Domyślnie Grip BG-E13 do 6D nie działa z akumulatorami AA - pokazuje, że rozładowane

    Grip BG-E13 do 6D nie działa z akumulatorami AA - pokazuje, że rozładowane, z fabrycznym jest ok

    Oczywiście akumulatorki mam naładowane na full

    akumulatorki mają napięcie minimum 1.24V

    Ma go ktoś, bo to szkoda jak znowu wydam 80zł na 6 akumulatorków AA i się okażę, że nie działa i trzeba zwykłe alkaiczne co mają 1.5V

  2. #2
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Jul 2009
    Miasto
    śląskie (górnośląskie)
    Posty
    2 418

    Domyślnie Odp: Grip BG-E13 do 6D nie działa z akumulatorami AA - pokazuje, że rozładowane

    A ile mają pod obciążeniem?
    Wybacz off-topic: albo wybitnie przyciągasz pecha, albo koledzy w sąsiednim wątku mają słuszne podejrzenia, nikt nie jest tak wielkim masochistą, żeby korzystać ze sprzętu który nie spełnia ich oczekiwań, i dokupować nowy. Choć z drugiej strony te coraz to nowe, wielkie dramaty zaczynają wciągać jak mydlana opera

  3. #3
    Zablokowany
    Dołączył
    May 2020
    Posty
    96

    Domyślnie Odp: Grip BG-E13 do 6D nie działa z akumulatorami AA - pokazuje, że rozładowane

    Cytat Zamieszczone przez r_m Zobacz posta
    A ile mają pod obciążeniem?
    a działa ten grip z akumulatorkami AA? używam panasonic enelop. bo nie wiem czy kupić nowe akumulatorki?

    //off-topic
    Cytat Zamieszczone przez r_m Zobacz posta
    Wybacz off-topic: albo wybitnie przyciągasz pecha, albo koledzy w sąsiednim wątku mają słuszne podejrzenia, nikt nie jest tak wielkim masochistą, żeby korzystać ze sprzętu który nie spełnia ich oczekiwań, i dokupować nowy. Choć z drugiej strony te coraz to nowe, wielkie dramaty zaczynają wciągać jak mydlana opera
    dlaczego 6d? Canon się cofa w rozwoju 6D pierwszej generacji ma lepszy kodek video, w 6D mark2 go wykastrowali i zostawili tylko niski bitrate i nie dodali nawet 4k. Ogólnie 6d mark2 to jest katastrofa i mydło w video. Poza tym w 6d mark1 mam RAWY video.

    Odnośnie czemu się mecze z canonem. Odpowiedź jest prosta ludzie się pozbywają tego szajsu i za grosze można kupić świetne obiektywy i np taki 6D za 1500zł z 50tyś przebiegu w stanie idealnym, poza tym mam dużo gratów canona i nie chce mi się zmieniać

    Jak tylko będę miał pieniądze to zmieniam na Sony i pozbywam się tego szajsu. Kolega w innym wątku dobrze mi doradził że koniec końców sprzęt nie ma znaczenia i nawet telefonem można coś nagrać(w telefonie aktualnie mam lepszą jakość VIDEO porównując do canona(4k video skalowane z 64mpx i bitrate 600mpbs tylko dla 24mm), wiec bardziej się skupiam na samym procesie niż na sprzęcie

    https://youtu.be/e6a2EbfNI4g
    Ostatnio edytowane przez taniFotograf ; 19-06-2020 o 02:00

  4. #4
    Obertroll Awatar Kolekcjoner
    Dołączył
    Jun 2006
    Miasto
    Pod Tatrami
    Posty
    18 709

    Domyślnie Odp: Grip BG-E13 do 6D nie działa z akumulatorami AA - pokazuje, że rozładowane

    Cytat Zamieszczone przez taniFotograf Zobacz posta
    Odpowiedź jest prosta ludzie się pozbywają tego szajsu .....
    Jeszcze jeden taki wpis i się pożegnamy.
    "Co do wspomnianego mojego obowiązku to chcę jeszcze dodać, że mój stosunek do tegoż obowiązku jest moją osobistą i całkowicie prywatną sprawą, co zwalnia mnie od wszelkich dalszych komentarzy, przypisów, suplementów i gloss."
    Kapitan Wagner

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •