Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Aktualizacja Canon 1200d

  1. #1
    Coś już napisał
    Dołączył
    Aug 2016
    Posty
    99

    Domyślnie Aktualizacja Canon 1200d

    Kiedyś pisałem o problemach tego Canona który używam w pracy. Okazało się że niemal pod nosem mam punkt serwisowy. Byłem ta dziś, opisałem problem i facet zasugerował żeby wgrać nowe oprogramowanie skoro błędy nie wyskakują. Nie mam aparatu przed sobą ale czuję że jest tam wersja 1.0.1 a nowa to chyba 1.0.2. Skąd pewnie to pobrać, jak wgrać? Nigdy tego nie robiłem. Myślę ze to nie jest jakiś trudny proces bo sam facet mnie do tego namawiał. Ryzykuję czymś? Wspominał że mam to zgrać na kartę a potem przed samo body się to robi. Jest gdzieś jakiś tutek?

  2. #2
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    May 2018
    Posty
    1 304

    Domyślnie Odp: Aktualizacja Canon 1200d

    upgrade zwykle poprawia pisownię w menu w wersji dla górnego zimbabwe i dolnego hulagula upgrade jest prosty, ryzyko jak przy każdym tego typu upgrajdzie, plik z aktualizacją zawiera instrukcję

    poprawi się korekcja aberacji na 2 szkłach czyli trochę lepiej niż tylko pisownia menu czy pomocy w języku dolnego hulagula

    Firmware Version 1.0.2 incorporates the following fix:

    Corrects a phenomenon in which when using the camera with the EF-S 18-135mm f/3.5-5.6 IS USM or EF 70-300mm f/4-5.6 IS II USM lens, even if lens aberration correction is set to "Enable", correction will not be applied.
    Ostatnio edytowane przez mirror ; 16-06-2020 o 15:26

  3. #3
    Coś już napisał
    Dołączył
    Aug 2016
    Posty
    99

    Domyślnie Odp: Aktualizacja Canon 1200d

    Może na "starym" załapał jakiś błąd i nowy Go odświeży....? Przypomnę, że zacina się przycisk migawki z niczego przestaje działać (sporadycznie się to dzieje). Włączenie wyłączenie eliminuje problem póki co, żadnych komunikatów.

  4. #4
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    May 2018
    Posty
    1 304

    Domyślnie Odp: Aktualizacja Canon 1200d

    jak kiedyś wysłałem aparat do czyszczenia (matówka i komora lustra) to mi od razu firmware zaktualizowali - nie wiadomo po jaką ........ - chyba tylko po to żeby Magic Lantern przestał działać bo zwykle trzeba chwilę czekać ma ML zgodnego z ostanią wersją firmware ale może nowy firmware lepiej czyści matówkę kto to wie

    może go "odświeży" któż to wie

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •