Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 23 z 23

Wątek: Canon 6D mk1 pytanie o wifi do posiadaczy

  1. #21
    Moderator Awatar Bangi
    Dołączył
    Jun 2010
    Miasto
    Kraków
    Wiek
    42
    Posty
    4 675

    Domyślnie Odp: Canon 6D mk1 pytanie o wifi do posiadaczy

    Jeśli przerobiłaś wszystko zgodnie z instrukcją to ja nie mam pomysłu jak pomóc, poza tym, aby oddać do serwisu.
    A poprzednikowi to wszystko działało?

  2. #22

    Dołączył
    Nov 2023
    Miasto
    Wólka Turebska
    Posty
    3

    Domyślnie Odp: Canon 6D mk1 pytanie o wifi do posiadaczy

    Zmarnowałam dwa dni, jak nie działało tak nie działa i koniec jest taki, że oddaję ten aparat, więc bez odbioru.

    --- Kolejny post ---

    nie wiem, czy działało, w aukcji nic nie było na ten temat. straciłam tylko czas i masę nerwów, taki mi wyszedł upgrade... przeczytałam wszystkie instrukcje od deski do deski i robiłam wszystko zgodnie z nimi. ikonka wifi migała, czyli aparat w gotowości do połączenia, ale żadne urządzenie nie widzi punktu dostępu. już nie mam siły i czasu, żeby szukać przyczyny.

  3. #23
    Moderator Awatar Bangi
    Dołączył
    Jun 2010
    Miasto
    Kraków
    Wiek
    42
    Posty
    4 675

    Domyślnie Odp: Canon 6D mk1 pytanie o wifi do posiadaczy

    Cytat Zamieszczone przez basieq Zobacz posta
    Zmarnowałam dwa dni, jak nie działało tak nie działa i koniec jest taki, że oddaję ten aparat, więc bez odbioru.

    --- Kolejny post ---

    nie wiem, czy działało, w aukcji nic nie było na ten temat. straciłam tylko czas i masę nerwów, taki mi wyszedł upgrade... przeczytałam wszystkie instrukcje od deski do deski i robiłam wszystko zgodnie z nimi. ikonka wifi migała, czyli aparat w gotowości do połączenia, ale żadne urządzenie nie widzi punktu dostępu. już nie mam siły i czasu, żeby szukać przyczyny.
    Ja miałem kiedyś 6d i generalnie nie było z tym żadnych problemów.

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •