Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 23

Wątek: Canon 6D mk1 pytanie o wifi do posiadaczy

Mieszany widok

  1. #1
    Uzależniony
    Dołączył
    Mar 2013
    Miasto
    .
    Posty
    678

    Domyślnie Odp: Canon 6D mk1 pytanie o wifi do posiadaczy

    Da się włączyć WiFi z głównego ekranu albo stworzyć sobie swoje memu.

  2. #2

    Dołączył
    Nov 2023
    Miasto
    Wólka Turebska
    Posty
    3

    Domyślnie Odp: Canon 6D mk1 pytanie o wifi do posiadaczy

    hej, ciekawa jestem czy ktoś tu zagląda jeszcze, niedawno kupiłam 6d i niestety ale nie mogę go połączyć z wifi, telefon nie widzi punktu dostępu aparatu, aparat nie widzi wifi domowego... Mecze się już drugi dzień i nic, a zależy mi na sterowaniu aparatem z telefonu... Może ktoś będzie w stanie pomóc.

  3. #3
    Moderator Awatar Bangi
    Dołączył
    Jun 2010
    Miasto
    Kraków
    Wiek
    42
    Posty
    4 709

    Domyślnie Odp: Canon 6D mk1 pytanie o wifi do posiadaczy

    Cytat Zamieszczone przez basieq Zobacz posta
    hej, ciekawa jestem czy ktoś tu zagląda jeszcze, niedawno kupiłam 6d i niestety ale nie mogę go połączyć z wifi, telefon nie widzi punktu dostępu aparatu, aparat nie widzi wifi domowego... Mecze się już drugi dzień i nic, a zależy mi na sterowaniu aparatem z telefonu... Może ktoś będzie w stanie pomóc.
    Zakładam, że kupiłaś używany. Może zacznij od resetu wszystkich ustawień (przywrócenia ustawień fabrycznych).

  4. #4

    Dołączył
    Nov 2023
    Miasto
    Wólka Turebska
    Posty
    3

    Domyślnie Odp: Canon 6D mk1 pytanie o wifi do posiadaczy

    tak, używany. resetowałam już wszystko, co się dało pierdylion razy i nadal telefon nie widzi punktu dostępu aparatu. ani żaden inny telefon oprócz mojego, ani laptop. nie wiem już co z tym mam zrobić. jest jakiś sposób na hard reset? resetowanie ustawień aparatu i nastaw wifi nic nie daje. mam ochotę spakować to dziadostwo i jutro odesłać...
    przekopałam już chyba wszystkie możliwe wątki i strony i nikt nigdzie nie miał takiego przypadku, nic nie opisane.
    Ostatnio edytowane przez basieq ; 05-11-2023 o 20:18

  5. #5

    Dołączył
    Nov 2023
    Miasto
    Wólka Turebska
    Posty
    3

    Domyślnie Odp: Canon 6D mk1 pytanie o wifi do posiadaczy

    Zmarnowałam dwa dni, jak nie działało tak nie działa i koniec jest taki, że oddaję ten aparat, więc bez odbioru.

    --- Kolejny post ---

    nie wiem, czy działało, w aukcji nic nie było na ten temat. straciłam tylko czas i masę nerwów, taki mi wyszedł upgrade... przeczytałam wszystkie instrukcje od deski do deski i robiłam wszystko zgodnie z nimi. ikonka wifi migała, czyli aparat w gotowości do połączenia, ale żadne urządzenie nie widzi punktu dostępu. już nie mam siły i czasu, żeby szukać przyczyny.

  6. #6
    Moderator Awatar Bangi
    Dołączył
    Jun 2010
    Miasto
    Kraków
    Wiek
    42
    Posty
    4 709

    Domyślnie Odp: Canon 6D mk1 pytanie o wifi do posiadaczy

    Cytat Zamieszczone przez basieq Zobacz posta
    Zmarnowałam dwa dni, jak nie działało tak nie działa i koniec jest taki, że oddaję ten aparat, więc bez odbioru.

    --- Kolejny post ---

    nie wiem, czy działało, w aukcji nic nie było na ten temat. straciłam tylko czas i masę nerwów, taki mi wyszedł upgrade... przeczytałam wszystkie instrukcje od deski do deski i robiłam wszystko zgodnie z nimi. ikonka wifi migała, czyli aparat w gotowości do połączenia, ale żadne urządzenie nie widzi punktu dostępu. już nie mam siły i czasu, żeby szukać przyczyny.
    Ja miałem kiedyś 6d i generalnie nie było z tym żadnych problemów.

  7. #7
    Moderator Awatar Bangi
    Dołączył
    Jun 2010
    Miasto
    Kraków
    Wiek
    42
    Posty
    4 709

    Domyślnie Odp: Canon 6D mk1 pytanie o wifi do posiadaczy

    Jeśli przerobiłaś wszystko zgodnie z instrukcją to ja nie mam pomysłu jak pomóc, poza tym, aby oddać do serwisu.
    A poprzednikowi to wszystko działało?

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •