Cytat Zamieszczone przez Dawid_Gaszynski Zobacz posta
Nie wiem jakich ogniskowych potrzebujesz, ale jak dla mnie 70-200 F4 IS jest strasznie ciemny, IS w nim wydaje mi się zbędny, a zakres ogniskowych do fotografowania dzieci wydaje się trochę za długi.

Jeżeli masz pełną klatkę to moim zdaniem 85mm 1.8 albo 100mm 2.0 zrobi lepszą robotę. Jakbyś z jakiegoś powodu potrzebował dłuższej ogniskowej to 135 2.0 - obraz z tego a ze 135mm F4 to niebo a ziemia.
To dwa diametralnie różne obiektywy do różnych zastosować. 70-200 to poręczny tele do wszystkiego, na 135 trzeba mieć plan na sesję

--- Kolejny post ---

Cytat Zamieszczone przez grzesiula Zobacz posta
Witajcie, przyłącze się do wątku aby nie zakładać nowego, ciekawi mnie wyżej wymieniony obiektyw czyli Canon EF 70-200mm f/4 L IS USM , tylko ze bardziej do zastosowań foto ludzi (dzieciaki) ale nie tylko.
Dajcie znać co sądzicie o nim, mam w tej chwili 6D który ma bardzo przeciętny af
Jak ktoś ma fotki to wklejajcie.
Moje dziecko robiłem Zenitem XP i AF dawał radę, więc myślę ze 6D też da radę 6D+70-200F4 to genialny zestaw, do tego jakaś jasna pięćdziesiątka lub osiemdziesiątka i reszta zależy od ciebie