Strona 6 z 7 PierwszyPierwszy ... 4567 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 51 do 60 z 62

Wątek: Czy we wszystkich bezlusterkowcach ciężko ustawić autofocus

  1. #51
    Obertroll Awatar Kolekcjoner
    Dołączył
    Jun 2006
    Miasto
    Pod Tatrami
    Posty
    18 709

    Domyślnie Odp: Czy we wszystkich bezlusterkowcach ciężko ustawić autofocus

    Cytat Zamieszczone przez zdebik Zobacz posta
    Fiesta jest lepsza od mustanga bo mniej pali na setkę. Tyle w temacie takich porównań.
    Jest też mniejsza, taki mustang to straszny klonkier - że nawiążę pośrednio do "mądrości" na temat rozmiarów niektórych kamer serii C .
    @marfot - że sparafrazuję - nie ważne kto co pisze - ważne kto tłumaczy ...
    "Co do wspomnianego mojego obowiązku to chcę jeszcze dodać, że mój stosunek do tegoż obowiązku jest moją osobistą i całkowicie prywatną sprawą, co zwalnia mnie od wszelkich dalszych komentarzy, przypisów, suplementów i gloss."
    Kapitan Wagner

  2. #52
    Zablokowany
    Dołączył
    May 2020
    Posty
    96

    Domyślnie Odp: Czy we wszystkich bezlusterkowcach ciężko ustawić autofocus

    Cytat Zamieszczone przez Kolekcjoner Zobacz posta
    Jest też mniejsza, taki mustang to straszny klonkier - że nawiążę pośrednio do "mądrości" na temat rozmiarów niektórych kamer serii C .
    @marfot - że sparafrazuję - nie ważne kto co pisze - ważne kto tłumaczy ...
    porównuje do konkurencji w tej samej cenie i nie mam dużych wymagań, brak 4k w 5D Mark IV, kastrowanie zakresu tonalnego VIDEO przez resampling i kodek sprzed 100lat.


    5D Mark IV has 4K, but with a 1.74x crop and completely huge and inefficient 500 Mbps MJPEG codec from the 90s, the 4K mode is just unusable

    the sensor isn’t so much to blame as Canon’s image processor. In the stock Canon video mode it is as if the sensor is doing a nice output, but the processor is resampling the image to purposefully hobble it with moire and soft detail
    Ostatnio edytowane przez taniFotograf ; 27-05-2020 o 20:30

  3. #53
    Pełne uzależnienie Awatar becekpl
    Dołączył
    Jul 2009
    Miasto
    wawa
    Posty
    4 277

    Domyślnie Odp: Czy we wszystkich bezlusterkowcach ciężko ustawić autofocus

    to zostaje pytanie czy konkurencja wypluje tal ładny obrazek jak 5dmkIV?
    wszak porównujemy aparaty fotograficzne, prawda?
    Nie mamy pańskiego płaszcza i co pan nam zrobi?
    Cham się uprze i mu daj. No skąd ja wezmę, jak nie mam!

  4. #54
    Pełne uzależnienie Awatar candar
    Dołączył
    Jul 2008
    Miasto
    Chrząszczyrzewoszczyce, Powiat Łękołody
    Posty
    3 245

    Domyślnie Odp: Czy we wszystkich bezlusterkowcach ciężko ustawić autofocus

    Cytat Zamieszczone przez becekpl Zobacz posta
    to zostaje pytanie czy konkurencja wypluje tal ładny obrazek jak 5dmkIV?
    "Konkurencja" nie ma szans
    Dawniej A1, F1N, EOS 50, 5, 3, 10D, 7D, 5D MARK I i II i III , N F-601, 801s , M DYNAX 505si , 7000 i 8000i , P K1000, ME SUPER, SUPER A , PROGRAM A, Fuji X-E1, X-T1, X-T2 , Nex5, A7 I i II obecnie: A7 IV , Nikon J1, Canon F1N , Kodak SIX20 , WELTI Ic i M42 moja strona II MM II IG II FB II 35photo II 500px II 1x.com

  5. #55
    Zablokowany
    Dołączył
    May 2020
    Posty
    96

    Domyślnie Odp: Czy we wszystkich bezlusterkowcach ciężko ustawić autofocus

    Cytat Zamieszczone przez becekpl Zobacz posta
    to zostaje pytanie czy konkurencja wypluje tal ładny obrazek jak 5dmkIV?
    wszak porównujemy aparaty fotograficzne, prawda?
    W trybie video konkurencja da o wiele lepszy, wynika to z braku 4k,kastrowania zakresu tonalnego VIDEO przez resampling i kodeka sprzed 100lat.

  6. #56
    Pełne uzależnienie Awatar becekpl
    Dołączył
    Jul 2009
    Miasto
    wawa
    Posty
    4 277

    Domyślnie Odp: Czy we wszystkich bezlusterkowcach ciężko ustawić autofocus

    kolego, ja kupuje aparat dla robienia zdjęć, jak podejrzewam większość tutejszych forumowiczów
    do kręcenia mam kamerę, i mam wywalone na przewagę innych producentów w kwestii filmowania
    proponuje ci po prostu kupić tamto cudo i nie patrzeć w stronę Canona
    pomogę ci w podjęciu decyzji, i tak
    takie Fuji XT-20 jest o niebo lepsze od Canona 5dmkIV pod względem gabarytów-to nieprawdopodobne ze jeszcze się produkuje takie klocki, powinni tego zabronić
    taki Sony RX100 jest o niebo lepszy od Canona 5dmkIV bo nie trzeba wymieniać obiektywów!!! dasz wiarę , wszystko robisz jednym!
    Taka Leica S3 jest o niebo lepsza od Canona 5dmkIV pod względem ceny , masz pieniądze to kupujesz Leica a nie jakiś badziew co nie umi filmować
    każdy Nikon jest lepszy bo to Nikon
    zatem dałem ci kilka powodów byś swoja krucjatę przeniósł na jakieś inne forum gdzie docenia twój osobliwy system logiczny
    Nie mamy pańskiego płaszcza i co pan nam zrobi?
    Cham się uprze i mu daj. No skąd ja wezmę, jak nie mam!

  7. #57
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Jan 2010
    Miasto
    Siedlce
    Posty
    1 422

    Domyślnie Odp: Czy we wszystkich bezlusterkowcach ciężko ustawić autofocus

    A nie lepiej wywalić posty niezgodne z tematem wątku i nie karmić dalej trolla? Przecież on się znęca psychicznie nad Wami

  8. #58
    Zablokowany
    Dołączył
    May 2020
    Posty
    96

    Domyślnie Odp: Czy we wszystkich bezlusterkowcach ciężko ustawić autofocus

    Cytat Zamieszczone przez robertskc7 Zobacz posta
    A nie lepiej wywalić posty niezgodne z tematem wątku i nie karmić dalej trolla? Przecież on się znęca psychicznie nad Wami
    Zadziwia mnie jak fanatycy Canona są nieobiektywni. Napisałem że 6d mark2 czy 5D Mark4 nie ma 4k i inne oczywistości które są FAKTAMI, a goście dalej wypierają się tego pisząc, że to nie kamera.

    Nie przyjmując do wiadomości, że cała konkurencja w tym samym segmencie ma 4k od lat.
    Ostatnio edytowane przez taniFotograf ; 29-05-2020 o 18:47

  9. #59
    Pełne uzależnienie Awatar kmeg
    Dołączył
    Jul 2009
    Wiek
    48
    Posty
    1 459

    Domyślnie Odp: Czy we wszystkich bezlusterkowcach ciężko ustawić autofocus

    ^^ Zadziwia mnie, że mjpeg w video przeszkadza a już robienie zdjęć tylko w jpeg nie (w innym wątku). Jest tylu producentów sprzętu - zrób sobie prezent (i innym, którzy muszą czytać to marudzenie) i kup inny model, który spełni oczekiwania...
    Ostatnio edytowane przez kmeg ; 30-05-2020 o 14:15

  10. #60
    Pełne uzależnienie Awatar candar
    Dołączył
    Jul 2008
    Miasto
    Chrząszczyrzewoszczyce, Powiat Łękołody
    Posty
    3 245

    Domyślnie Odp: Czy we wszystkich bezlusterkowcach ciężko ustawić autofocus

    Cytat Zamieszczone przez taniFotograf Zobacz posta
    porównuje do konkurencji w tej samej cenie i nie mam dużych wymagań, brak 4k w 5D Mark IV, kastrowanie zakresu tonalnego VIDEO przez resampling i kodek sprzed 100lat.


    5D Mark IV has 4K, but with a 1.74x crop and completely huge and inefficient 500 Mbps MJPEG codec from the 90s, the 4K mode is just unusable

    the sensor isn’t so much to blame as Canon’s image processor. In the stock Canon video mode it is as if the sensor is doing a nice output, but the processor is resampling the image to purposefully hobble it with moire and soft detail
    Pomyśl o Cam E2-M4 (Oferuje nagrywanie filmów 4K 160 kl./s, zapis RAW i kosztuje tyle, co aparat z matrycą APS-C)
    https://www.spidersweb.pl/2020/05/ch...cam-e2-m4.html
    i
    https://www.optyczne.pl/15002-news-Z...y_Trzecie.html

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	zcam.jpg
Wyświetleń:	36
Rozmiar:	51,2 KB
ID:	4628
    Ostatnio edytowane przez candar ; 31-05-2020 o 15:51
    Dawniej A1, F1N, EOS 50, 5, 3, 10D, 7D, 5D MARK I i II i III , N F-601, 801s , M DYNAX 505si , 7000 i 8000i , P K1000, ME SUPER, SUPER A , PROGRAM A, Fuji X-E1, X-T1, X-T2 , Nex5, A7 I i II obecnie: A7 IV , Nikon J1, Canon F1N , Kodak SIX20 , WELTI Ic i M42 moja strona II MM II IG II FB II 35photo II 500px II 1x.com

Strona 6 z 7 PierwszyPierwszy ... 4567 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •