Strona 7 z 7 PierwszyPierwszy ... 567
Pokaż wyniki od 61 do 62 z 62

Wątek: Czy we wszystkich bezlusterkowcach ciężko ustawić autofocus

  1. #61
    Pełne uzależnienie Awatar zdebik
    Dołączył
    Jun 2013
    Miasto
    Londyn
    Posty
    4 046

    Domyślnie Odp: Czy we wszystkich bezlusterkowcach ciężko ustawić autofocus

    Ja jak chciałem 4K to kupiłem dwie M50 i jest ok ^^.

  2. #62
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    May 2018
    Posty
    1 304

    Domyślnie Odp: Czy we wszystkich bezlusterkowcach ciężko ustawić autofocus

    Cytat Zamieszczone przez candar Zobacz posta
    Pomyśl o Cam E2-M4 (Oferuje nagrywanie filmów 4K 160 kl./s, zapis RAW i kosztuje tyle, co aparat z matrycą APS-C)

    Załącznik 4628
    a ile miałby kosztowac? jest produktem chińskim a w środku ma sensor wielkości paznokcia - rzeczy są warte tyle ile za nie płacisz lub mniej - najczęściej mniej - więc pewnie powinien być tańszy - znacznie tańszy

    moja wiara w produkt chiński jest niewielka oczywiście następują zmiany (potrafią już nieźle rozwinąć skopiowany produkt) ale to będzie jeszcze dlugi proces i będzie postępowal z obu stron jakośc renomowanych producentów będzie spadać a jednoczesnie chińczyków rosnąć - piszę z doświadczenia z chińskim produktem mam np. grajka hi-res super duper co to zagra wszystko a nawet więcej znanej chińskiej firmy - jest zupełnie nieźle - już po trzecim updajcie dzialają prawie wszystkie funkcje prawie czwartego upgrejdu pewnie już nie będzie - a video to bardziej skomplikowana materia niż audio

    co do meritum wątku uważam że panasoniki w tym wymieniony w wątku kręcą przyzwoite wideo - ale ja się na video nie znam - dlatego się wypowiadam staram się to zmienić (bo film okolicznościowy "ty byłem" jest mniej nudny niż zdjęcia okolicznościowe "tu byłem" i chyba nniej wymagający) ale pewnie nigdy nie kupię nic z matrycą wiekkości paznokcia - pomimo że olek em5 nadal mi się bardzo podoba, a proces jego "plasticzenia" już postępuje
    Ostatnio edytowane przez mirror ; 31-05-2020 o 17:08

Strona 7 z 7 PierwszyPierwszy ... 567

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •