Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 40

Wątek: Tarcza antykryzysowa dla fotografów?

  1. #1
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    37

    Domyślnie Tarcza antykryzysowa dla fotografów?

    Mamy epidemię, dużo firm nie działa. Pracuję jako freelancer. Trochę z wydawnictwami, trochę stocki, trochę ilustracji na zamówienie. Generalnie 99% mojego dochodu w PIT to prawa autorskie. Nie mam działalności gospodarczej. Płacę podatki w Polsce.

    Czy ktoś jest w podobnej sytuacji i wybadał sytuację z tarczą antykryzysową? Moje dochody spadły o 40-60%.
    : )

  2. #2
    Coś już napisał
    Dołączył
    Dec 2012
    Posty
    96

    Domyślnie Odp: Tarcza antykryzysowa dla fotografów?

    Nie wiem, ale się wypiszę:
    Do głowy przychodzi mi jedynie ZUS i jego "Świadczenie postojowe dla osób, które wykonują umowy cywilnoprawne (umowy zlecenia, agencyjne, o dzieło)",ale pewnie już o tym wiesz.

  3. #3
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Dec 2010
    Miasto
    Poznań, WLKP
    Posty
    2 235

    Domyślnie Odp: Tarcza antykryzysowa dla fotografów?

    Chciałem Ci odpowiedzieć z jakich świadczeń możesz skorzystać, ale moderator, którego wsadzili tu z innego forum, tolerujacy dowolne posty swoich kumpli, mój post usunął.

  4. #4
    Obertroll Awatar Kolekcjoner
    Dołączył
    Jun 2006
    Miasto
    Pod Tatrami
    Posty
    18 709

    Domyślnie Odp: Tarcza antykryzysowa dla fotografów?

    Cytat Zamieszczone przez tomfoot Zobacz posta
    Chciałem Ci odpowiedzieć z jakich świadczeń możesz skorzystać, ale moderator, którego wsadzili tu z innego forum, tolerujacy dowolne posty swoich kumpli, mój post usunął.
    Ale zapomniałeś już dodać o ekstra dodatku o złodziejach z jednej z partii jaki umieściłeś w usuniętym wpisie
    Wątek pozostaje otwarty ale wszelkie wpisy polityczne będą cięte bez litości.
    Ostatnio edytowane przez Kolekcjoner ; 26-04-2020 o 23:32
    "Co do wspomnianego mojego obowiązku to chcę jeszcze dodać, że mój stosunek do tegoż obowiązku jest moją osobistą i całkowicie prywatną sprawą, co zwalnia mnie od wszelkich dalszych komentarzy, przypisów, suplementów i gloss."
    Kapitan Wagner

  5. #5
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Dec 2010
    Miasto
    Poznań, WLKP
    Posty
    2 235

    Domyślnie Odp: Tarcza antykryzysowa dla fotografów?

    Cytat Zamieszczone przez Kolekcjoner Zobacz posta
    Ale zapomniałeś już dodać o ekstra dodatku o złodziejach z jednej z partii jaki umieściłeś w usuniętym wpisie
    Wątek pozostaje otwarty ale wszelkie wpisy polityczne będą cięte bez litości.

    To mógł skasować te dwie literki, jeżeli tak bardzo go ta prawda zabolała. Zresztą to nie jest istotne. W obecnej sytuacji rząd przygotował potężne wsparcie dla małych przedsiębiorstw. Wszystko jest na stronach ZUS i PUP. Wszystko można zrobić zdalnie, pliki są banalnie uproszczone, etc.
    Ostatnio edytowane przez Bangi ; 27-04-2020 o 09:24

  6. #6
    Moderator Awatar Bangi
    Dołączył
    Jun 2010
    Miasto
    Kraków
    Wiek
    42
    Posty
    4 619

    Domyślnie Odp: Tarcza antykryzysowa dla fotografów?

    Cytat Zamieszczone przez tomfoot Zobacz posta
    To mógł skasować te dwie literki, jeżeli tak bardzo go ta prawda zabolała. (...)
    W dzisiejszym świecie Facebooków, Twitterów i innych "mediów" prawda jest bardzo względnym pojęciem i nie ma jedynej słusznej.
    Szkoda tutaj przepychanek na polityczne tematy, tym bardziej, że jest to jedno z nielicznych miejsc, gdzie polityki nie widać, za co bardzo cenię to miejsce

  7. #7
    Początki nałogu Awatar RadOs41
    Dołączył
    Aug 2011
    Miasto
    Radom
    Wiek
    57
    Posty
    350

    Domyślnie Odp: Tarcza antykryzysowa dla fotografów?

    Cytat Zamieszczone przez Bangi Zobacz posta
    ... jest to jedno z nielicznych miejsc, gdzie polityki nie widać, za co bardzo cenię to miejsce
    Popieram.
    Trochę gratów i nieco innych szpargałów...

  8. #8
    sv
    Guest

    Domyślnie Odp: Tarcza antykryzysowa dla fotografów?

    Cytat Zamieszczone przez tomfoot Zobacz posta
    W obecnej sytuacji rząd przygotował potężne wsparcie dla małych przedsiębiorstw..
    nie rozśmieszaj mnie.

  9. #9
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Dec 2010
    Miasto
    Poznań, WLKP
    Posty
    2 235

    Domyślnie Odp: Tarcza antykryzysowa dla fotografów?

    Cytat Zamieszczone przez sven Zobacz posta
    nie rozśmieszaj mnie.
    Prowadzisz małe przedsiębiorstwo? Zatrudniasz ludzi? Jeżeli tak, to co Cię śmieszy? Jeżeli nie, to po co się śmiejesz?

  10. #10
    Moderator PREMIUM member Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    Dec 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    2 598

    Domyślnie Odp: Tarcza antykryzysowa dla fotografów?

    Mam zwolnienie z ZUS na 3 miesiące, skorzystałem (chyba, nie zapłaciłem za marzec, odpowiedź z ZUS nie przyszła). Na inną pomoc się nie łapię, nie spełniam kryteriów.

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •