Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 23 z 23

Wątek: Wysyp SanDisk'ow

  1. #21
    Uzależniony Awatar sal
    Dołączył
    Sep 2004
    Miasto
    Gdzieś w lesie
    Posty
    947

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Tomasz Golinski
    Heh, to właśnie Falmar.
    Znaczy ten sklep na rogu Pałacowej i Warszawskiej? No to widać dawno już nie byłem w Białymstoku - czas na odwiedziny BTW: Mam ogólną prośbę do wszystkich - cytujcie do czyjej wypowiedzi się odnosicie, bo potem trzeba zgadywać
    Czasu nie mam, ale mam kompakt...


  2. #22
    Uzależniony Awatar Aszu
    Dołączył
    May 2004
    Miasto
    Bemowo
    Posty
    707

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sal
    Cytat Zamieszczone przez Tomasz Golinski
    Heh, to właśnie Falmar.
    Znaczy ten sklep na rogu Pałacowej i Warszawskiej? No to widać dawno już nie byłem w Białymstoku - czas na odwiedziny BTW: Mam ogólną prośbę do wszystkich - cytujcie do czyjej wypowiedzi się odnosicie, bo potem trzeba zgadywać
    A gdzie podziała się lotność umysłu???

    W obecnych czasach to trzeba wszystko wykładać na stół. Straszne czasy nastały.

    A co do Sandisków - wracając do tematu - pół roku temu za Sandiska 512 Ultra II płaciłem - 550 PLN!!!!!!!!!!!
    //mj

  3. #23
    Zablokowany Awatar kavoo
    Dołączył
    Sep 2004
    Miasto
    Warszawa
    Wiek
    53
    Posty
    1 173

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Aszu
    A co do Sandisków - wracając do tematu - pół roku temu za Sandiska 512 Ultra II płaciłem - 550 PLN!!!!!!!!!!!
    A wiesz ile ja pol roku temu placilem za A1? ;-) Zdziwilbys sie jeszcze bardziej jakbym ci powiedzial, ile rok temu placilem za Radeona 9800Pro
    Wszystko tanieje, normalna sprawa. Zwlaszcza elektronika, bo tu jest stosunkowo najwiekszy postep.

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •