Strona 46 z 186 PierwszyPierwszy ... 3644454647485696146 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 451 do 460 z 1853

Wątek: Canon EOS R5

  1. #451
    Pełne uzależnienie Awatar Eberloth
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    1 999

    Domyślnie Odp: Canon EOS R5

    Widać i admini czasem się wqrwią na głupotę. I bardzo dobrze.
    Sprzęt - dekielek z przyległościami.
    Fumare humanum est!

  2. #452
    Pełne uzależnienie Awatar candar
    Dołączył
    Jul 2008
    Miasto
    Chrząszczyrzewoszczyce, Powiat Łękołody
    Posty
    3 246

    Domyślnie Odp: Canon EOS R5

    Cytat Zamieszczone przez Jacek_Z Zobacz posta
    Sorry, ale coś przeoczyłeś. Jesteś złośliwy w stosunku do sprzętu Canona, uważając go za zacofany względem oferty Sony. Nie zauważając różnych potrzeb różnych fotografów. To, że on ci pasuje, to nie znaczy, że musi pasować wszystkim. Natomiast co piszesz niżej?

    Kolejna złosliwość, no bo Sony jest lepszy. Tym razem sie wkopałeś, bo każdy Sony? Nawet taki A7 mk1 z ułomnym AF?
    Odpuść sobie, nie mitologizuj tej marki. Ty uważasz, że Canon jest gorszy i to jest OK, ale jak ktoś uważa, że Sony jest gorsze, to jest źle. Bo Sony jest lepsze, tylko go ludzie nie potrafia używać... no litości.
    Czytam sobie fejsa i grupy canoniarzy i trzy grupy nikoniarzy. Pytają o zakupy bezluster. Sam jestem zdziwiony jak wiele osób nadal poleca lustrzanki zdecydowanie przedkładając je nad bezlustra. I to piszą często byli posiadacze ML, którzy wrócili do lustrzanki, albo osoby, które mają równolegle ML i DSLR. Pod warunkiem, że mają dobrą lustrzankę, a nie sprzet z dolnej półki.
    @Jacek_Z - pokaż mi, w którym miejscu napisałem, że Sony jest LEPSZE od Canona ??? No litości, trochę obiektywizmu. Wskazałem notoryczne wyśmiewanie użytkowników innych marek na forum CB i obracanie za chwilę tego w rzekomy "żart". Każde zwrócenie uwagi w tym aspekcie skutkuje furią dożywotnich posiadaczy aparatu jednego systemu.

    Cytat Zamieszczone przez Jacek_Z Zobacz posta
    Do bezluster przekonani są bez reszty posiadacze Sony. (bo muszą
    @Jacek_Z Uprzejemie proszę o rozwinięcie i uzasadnienie tego zdania: "przekonani są bez reszty posiadacze Sony (bo muszą)". Używałem długo systemu ML Fuji, cały czas mam i używam ML Nikona 1. Nie rozumiem czym determinowane jest założenie, że użytkownik danego systemu jest przekonany do niego "bez reszty" ? i dlaczego posiadacz Sony w odróżnieniu od użytkowników innych systemów coś "musi" innego niż inni ??? Czyżby rasizm systemowy, dyskryminacja i wykluczenie innych systemów ? Kolejny żart ?

    Cytat Zamieszczone przez Jacek_Z Zobacz posta
    Myslę, że wbrew prognozom JK lustra zostaną z nami wiele dłużej niż fani Sony sądzą.
    @Jacek_Z - pełna zgoda , ML jak pisaliśmy wcześniej kierowane jest do trochę innej grupy użytkowników. Choć w kwestii profi korpusów różnica się powoli zaciera.
    Ostatnio edytowane przez candar ; 29-05-2020 o 08:56
    Dawniej A1, F1N, EOS 50, 5, 3, 10D, 7D, 5D MARK I i II i III , N F-601, 801s , M DYNAX 505si , 7000 i 8000i , P K1000, ME SUPER, SUPER A , PROGRAM A, Fuji X-E1, X-T1, X-T2 , Nex5, A7 I i II obecnie: A7 IV , Nikon J1, Canon F1N , Kodak SIX20 , WELTI Ic i M42 moja strona II MM II IG II FB II 35photo II 500px II 1x.com

  3. #453
    Pełne uzależnienie Awatar candar
    Dołączył
    Jul 2008
    Miasto
    Chrząszczyrzewoszczyce, Powiat Łękołody
    Posty
    3 246

    Domyślnie Odp: Canon EOS R5

    @Jacek_Z

    ps.

    Uprzedzę Twoją odpowiedź dlaczego użytkownicy S coś muszą Każdy z nas został kiedyś z "ręką w nocniku" (mnie również swego czasu szarpło w analogu po zmianie bagnetu FL,FD na EF). Nie jest to jednak przyczynek do założenia, że ktoś zostaje dożywotnim niewolnikiem systemu, którym nigdy nie byłem i w przyszłości być nie zamierzam
    Ostatnio edytowane przez candar ; 29-05-2020 o 09:11
    Dawniej A1, F1N, EOS 50, 5, 3, 10D, 7D, 5D MARK I i II i III , N F-601, 801s , M DYNAX 505si , 7000 i 8000i , P K1000, ME SUPER, SUPER A , PROGRAM A, Fuji X-E1, X-T1, X-T2 , Nex5, A7 I i II obecnie: A7 IV , Nikon J1, Canon F1N , Kodak SIX20 , WELTI Ic i M42 moja strona II MM II IG II FB II 35photo II 500px II 1x.com

  4. #454
    Moderator PREMIUM member Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    Dec 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    2 600

    Domyślnie Odp: Canon EOS R5

    Cytat Zamieszczone przez candar Zobacz posta
    @Jacek_Z - pokaż mi, w którym miejscu napisałem, że Sony jest LEPSZE od Canona ??? No litości, trochę obiektywizmu. .
    Naprawdę nie zdajesz sobie sprawy z wydźwięku wręcz już dziesiątek Twoich postów? Tu już wiele osób dostaje szału jak czyta kolejny wpis o ML Sony. Idą raporty, ludzie obarczają cie odpowiedzialnością (a właściwie mnie, że cie nie banuje) za spadek czytelnictwa forum, podobno tu canoniarze czują sie coraz gorzej. Sądzę, że np Eberloth i inni krytykują Twoje zdjęcia, a tak naprawdę po prostu przenoszą swoje niezadowolenie z jednego wątku (technicznego) na drugi, zdjęciowy i się czepiają gdzie tylko cie widzą.
    Ostatnio edytowane przez Jacek_Z ; 30-05-2020 o 02:11

  5. #455
    Pełne uzależnienie Awatar candar
    Dołączył
    Jul 2008
    Miasto
    Chrząszczyrzewoszczyce, Powiat Łękołody
    Posty
    3 246

    Domyślnie Odp: Canon EOS R5

    Cytat Zamieszczone przez Jacek_Z Zobacz posta
    Naprawdę nie zdajesz sobie sprawy z wydźwięku wręcz już dziesiątek Twoich postów? Tu już wiele osób dostaje szału jak czyta kolejny wpis o ML Sony. Idą raporty, ludzie obarczają cie odpowiedzialnością (a właściwie mnie, że cie nie banuje) za spadek czytelnictwa forum, podobno tu canoniarze czują sie coraz gorzej. Sądzę, że np Eberloth i inni krytykują Twoje zdjęcia, a tak naprawdę po prostu przenoszą swoje niezadowolenie z jednego wątku (technicznego) na drugi, zdjęciowy i się czepiają gdzie tylko cie widzą.
    Ok, spoko. Żartujemy ze wszystkiego poza Canonem.
    Dawniej A1, F1N, EOS 50, 5, 3, 10D, 7D, 5D MARK I i II i III , N F-601, 801s , M DYNAX 505si , 7000 i 8000i , P K1000, ME SUPER, SUPER A , PROGRAM A, Fuji X-E1, X-T1, X-T2 , Nex5, A7 I i II obecnie: A7 IV , Nikon J1, Canon F1N , Kodak SIX20 , WELTI Ic i M42 moja strona II MM II IG II FB II 35photo II 500px II 1x.com

  6. #456
    Pełne uzależnienie Awatar jan pawlak
    Dołączył
    May 2012
    Posty
    4 206

    Domyślnie Odp: Canon EOS R5

    Cytat Zamieszczone przez Jacek_Z Zobacz posta
    Naprawdę nie zdajesz sobie sprawy z wydźwięku wręcz już dziesiątek Twoich postów? Tu już wiele osób dostaje szału jak czyta kolejny wpis o ML Sony. Idą raporty, ludzie obarczają cie odpowiedzialnością (a właściwie mnie, że cie nie banuje) za spadek czytelnictwa forum, podobno tu canoniarze czują sie coraz gorzej. Sądzę, że np Eberloth i inni krytykują Twoje zdjęcia, a tak naprawdę po prostu przenoszą swoje niezadowolenie z jednego wątku (technicznego) na drugi, zdjęciowy i się czepiają gdzie tylko cie widzą.
    Prawda chyba leży "gdzieś pomiędzy".

    Niektórzy uczestnicy tego forum zachowują się jak "talibowie" firmy.
    Tylko nasz "bóg" jest prawdziwy, nasi to partyzanci a ich to bandyci, tylko nasze ... itd.

    Według mojego przyjaciela (psycholog) to się na tym forum uspokoi gdy R5 zostanie uznany przez naszą i ich społeczność za najlepszy ML na świecie.

    jp
    Ostatnio edytowane przez jan pawlak ; 30-05-2020 o 08:33
    puste opakowania po EF 24-70/2,8 I, 580EX, GP-E2 oraz 2 statywy i pilot RMT-DSLR2
    Sony A7R Mark III,[B] FE 1.8/20G, FE 1.4/35GM, 85mm 1:1.4 DG DN, FE 1.8/135GM,
    http://www.dpreview.com/galleries/51.../photos#page=1
    public.fotki.com/janusz-pawlak/

  7. #457
    Pełne uzależnienie Awatar candar
    Dołączył
    Jul 2008
    Miasto
    Chrząszczyrzewoszczyce, Powiat Łękołody
    Posty
    3 246

    Domyślnie Odp: Canon EOS R5

    Cytat Zamieszczone przez Kolekcjoner Zobacz posta
    BTW2: żeby nie było tak zupełnie nie w temacie to podobno 3999$ to już pewne ...
    @Kolekcjoner Możesz już zamawiać, bo ruszyła przedsprzedaż. Zakreśliłem cenę, aby nie umknęła uwadze. Co ciekawe informacji o matrycy jakoś brak (pewnikiem tajemnica handlowa). Kupując samochód też nigdy nie pytam jaki ma silnik, jakiej pojemności i ile pali na setkę oraz ile auto kosztuje Jak dobry, to po co pytać o takie rzeczy

    https://digital24.pl/aparaty-cyfrowe...s-r5-body.html

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	r5.JPG
Wyświetleń:	12
Rozmiar:	173,6 KB
ID:	4624
    Ostatnio edytowane przez candar ; 30-05-2020 o 08:41
    Dawniej A1, F1N, EOS 50, 5, 3, 10D, 7D, 5D MARK I i II i III , N F-601, 801s , M DYNAX 505si , 7000 i 8000i , P K1000, ME SUPER, SUPER A , PROGRAM A, Fuji X-E1, X-T1, X-T2 , Nex5, A7 I i II obecnie: A7 IV , Nikon J1, Canon F1N , Kodak SIX20 , WELTI Ic i M42 moja strona II MM II IG II FB II 35photo II 500px II 1x.com

  8. #458
    Pełne uzależnienie Awatar zdebik
    Dołączył
    Jun 2013
    Miasto
    Londyn
    Posty
    4 046

    Domyślnie Odp: Canon EOS R5

    Kolejny link z (_._).

  9. #459
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    May 2018
    Posty
    1 305

    Domyślnie Odp: Canon EOS R5

    biznes jak zwykle w swojej najlepszej formie

  10. #460
    Pełne uzależnienie Awatar jan pawlak
    Dołączył
    May 2012
    Posty
    4 206

    Domyślnie Odp: Canon EOS R5

    To wygląda jak klepsydra honorowego samobójstwa

    jp

    PS
    Przynajmniej darmowa dostawa
    Ostatnio edytowane przez jan pawlak ; 30-05-2020 o 09:52
    puste opakowania po EF 24-70/2,8 I, 580EX, GP-E2 oraz 2 statywy i pilot RMT-DSLR2
    Sony A7R Mark III,[B] FE 1.8/20G, FE 1.4/35GM, 85mm 1:1.4 DG DN, FE 1.8/135GM,
    http://www.dpreview.com/galleries/51.../photos#page=1
    public.fotki.com/janusz-pawlak/

Strona 46 z 186 PierwszyPierwszy ... 3644454647485696146 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •