Strona 45 z 186 PierwszyPierwszy ... 3543444546475595145 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 441 do 450 z 1853

Wątek: Canon EOS R5

  1. #441
    Obertroll Awatar Kolekcjoner
    Dołączył
    Jun 2006
    Miasto
    Pod Tatrami
    Posty
    18 709

    Domyślnie Odp: Canon EOS R5

    Cytat Zamieszczone przez mirror Zobacz posta
    ciekawe - może to krok w w stronę tych prawdziwych zdjęć bez postprocesu - moze do tego ksera ma generację jotpega z podpisem cyfrowym firmy zapewniającym integralność i autentyczność jpega - w technice cyfrowej takie tematy się robi bez problemu i ile mniej roboty dla jury najwiekszych konkursów
    No... i Sony wtedy leży - dwie pieczenie przy jednym ogniu ....
    "Co do wspomnianego mojego obowiązku to chcę jeszcze dodać, że mój stosunek do tegoż obowiązku jest moją osobistą i całkowicie prywatną sprawą, co zwalnia mnie od wszelkich dalszych komentarzy, przypisów, suplementów i gloss."
    Kapitan Wagner

  2. #442
    Pełne uzależnienie Awatar candar
    Dołączył
    Jul 2008
    Miasto
    Chrząszczyrzewoszczyce, Powiat Łękołody
    Posty
    3 246

    Domyślnie Odp: Canon EOS R5

    Cytat Zamieszczone przez Kolekcjoner Zobacz posta
    No... i Sony wtedy leży - dwie pieczenie przy jednym ogniu ....
    Tak, leży i leży, leży od dawna...
    ale raczej u tych, którzy mają i nie używają, albo używać go zwyczajnie nie potrafią
    Dawniej A1, F1N, EOS 50, 5, 3, 10D, 7D, 5D MARK I i II i III , N F-601, 801s , M DYNAX 505si , 7000 i 8000i , P K1000, ME SUPER, SUPER A , PROGRAM A, Fuji X-E1, X-T1, X-T2 , Nex5, A7 I i II obecnie: A7 IV , Nikon J1, Canon F1N , Kodak SIX20 , WELTI Ic i M42 moja strona II MM II IG II FB II 35photo II 500px II 1x.com

  3. #443
    Początki nałogu Awatar rysz
    Dołączył
    Aug 2010
    Miasto
    ~Warszawa
    Wiek
    30
    Posty
    271

    Domyślnie Odp: Canon EOS R5

    Cytat Zamieszczone przez mirror Zobacz posta
    ciekawe - może to krok w w stronę tych prawdziwych zdjęć bez postprocesu - moze do tego ksera ma generację jotpega z podpisem cyfrowym firmy zapewniającym integralność i autentyczność jpega - w technice cyfrowej takie tematy się robi bez problemu i ile mniej roboty dla jury najwiekszych konkursów
    Coś takiego już istnieje i to od dość dawna:
    https://cpn.canon-europe.com/content...erification.do
    Niestety jakieś 10 lat temu zabezpieczenia zostały złamane i da się podrobić klucz weryfikacyjny. Nie wiem, czy od tego czasu cokolwiek poprawili w temacie.

  4. #444
    Obertroll Awatar Kolekcjoner
    Dołączył
    Jun 2006
    Miasto
    Pod Tatrami
    Posty
    18 709

    Domyślnie Odp: Canon EOS R5

    Cytat Zamieszczone przez candar Zobacz posta
    Tak, leży i leży, leży od dawna...
    ale raczej u tych, którzy mają i nie używają, albo używać go zwyczajnie nie potrafią
    Nie wiem już co robić ale muszę chyba pisać takim nadwrażliwcom drukowanymi literami że to ŻART ?
    Wy macie jakiś problem z tym Sony. Mam hołdę bardzo dobrego sprzętu tego producenta ale nigdy by mi nie przyszło do głowy żeby latać po forach i nawracać ludzi ....
    "Co do wspomnianego mojego obowiązku to chcę jeszcze dodać, że mój stosunek do tegoż obowiązku jest moją osobistą i całkowicie prywatną sprawą, co zwalnia mnie od wszelkich dalszych komentarzy, przypisów, suplementów i gloss."
    Kapitan Wagner

  5. #445
    Pełne uzależnienie Awatar candar
    Dołączył
    Jul 2008
    Miasto
    Chrząszczyrzewoszczyce, Powiat Łękołody
    Posty
    3 246

    Domyślnie Odp: Canon EOS R5

    Cytat Zamieszczone przez Kolekcjoner Zobacz posta
    Nie wiem już co robić ale muszę chyba pisać takim nadwrażliwcom drukowanymi literami że to ŻART ?
    Wy macie jakiś problem z tym Sony. Mam hołdę bardzo dobrego sprzętu tego producenta ale nigdy by mi nie przyszło do głowy żeby latać po forach i nawracać ludzi ....
    Czyli reasumując: kupiłeś kiedyś samochód, stoi od wielu lat u Ciebie w garażu, bo nie potrafisz nim jeździć i wszystkim sąsiadom dookoła non stop nadajesz, że to zły samochód jest.
    Taki żart ....
    Dawniej A1, F1N, EOS 50, 5, 3, 10D, 7D, 5D MARK I i II i III , N F-601, 801s , M DYNAX 505si , 7000 i 8000i , P K1000, ME SUPER, SUPER A , PROGRAM A, Fuji X-E1, X-T1, X-T2 , Nex5, A7 I i II obecnie: A7 IV , Nikon J1, Canon F1N , Kodak SIX20 , WELTI Ic i M42 moja strona II MM II IG II FB II 35photo II 500px II 1x.com

  6. #446
    Obertroll Awatar Kolekcjoner
    Dołączył
    Jun 2006
    Miasto
    Pod Tatrami
    Posty
    18 709

    Domyślnie Odp: Canon EOS R5

    Cytat Zamieszczone przez candar Zobacz posta
    Czyli reasumując: kupiłeś kiedyś samochód, stoi od wielu lat u Ciebie w garażu, bo nie potrafisz nim jeździć i wszystkim sąsiadom dookoła non stop nadajesz, że to zły samochód jest.
    Taki żart ....
    Wiesz moje żarty tym różnią się od Twoich, że ja nikogo personalnie w nich nie atakuję. Subtelna różnica ale jednak ....
    "Co do wspomnianego mojego obowiązku to chcę jeszcze dodać, że mój stosunek do tegoż obowiązku jest moją osobistą i całkowicie prywatną sprawą, co zwalnia mnie od wszelkich dalszych komentarzy, przypisów, suplementów i gloss."
    Kapitan Wagner

  7. #447
    Pełne uzależnienie Awatar candar
    Dołączył
    Jul 2008
    Miasto
    Chrząszczyrzewoszczyce, Powiat Łękołody
    Posty
    3 246

    Domyślnie Odp: Canon EOS R5

    Cytat Zamieszczone przez Kolekcjoner Zobacz posta
    Wiesz moje żarty tym różnią się od Twoich, że ja nikogo personalnie w nich nie atakuję. Subtelna różnica ale jednak ....
    Subtelna różnica tkwi w tym, że zupełnie nie przeszkadza mi to, czym kto fotografuje, co fotografuje i jak fotografuje oraz to, że nie wyśmiewam w co drugim poście innych systemów (które jednak znam od podszewki, bo ich po prostu używam, lub używałem wcześniej). Notorycznie powielane złośliwe wycieczki w stronę innych systemów są już nużące i rzekome tłumaczenie później takich wypowiedzi "żartem" jakoś do mnie nie trafia.
    Ostatnio edytowane przez candar ; 29-05-2020 o 00:02
    Dawniej A1, F1N, EOS 50, 5, 3, 10D, 7D, 5D MARK I i II i III , N F-601, 801s , M DYNAX 505si , 7000 i 8000i , P K1000, ME SUPER, SUPER A , PROGRAM A, Fuji X-E1, X-T1, X-T2 , Nex5, A7 I i II obecnie: A7 IV , Nikon J1, Canon F1N , Kodak SIX20 , WELTI Ic i M42 moja strona II MM II IG II FB II 35photo II 500px II 1x.com

  8. #448
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Dec 2010
    Miasto
    Poznań, WLKP
    Posty
    2 237

    Domyślnie Odp: Canon EOS R5

    @candar mógłbyś przestać pieprzyć te farmazony w każdym wątku? Naprawdę obrzydzasz to forum wyjątkowo. I przy okazji - nie dubluj wszędzie swoich zdjęć, bo wygląda to gorzej niż ruski spam.

  9. #449
    Moderator PREMIUM member Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    Dec 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    2 600

    Domyślnie Odp: Canon EOS R5

    Cytat Zamieszczone przez candar Zobacz posta
    Subtelna różnica tkwi w tym, że zupełnie nie przeszkadza mi to, czym kto fotografuje, co fotografuje i jak fotografuje oraz to, że nie wyśmiewam w co drugim poście innych systemów (które jednak znam od podszewki, bo ich po prostu używam, lub używałem wcześniej). Notorycznie powielane złośliwe wycieczki w stronę innych systemów są już nużące i rzekome tłumaczenie później takich wypowiedzi "żartem" jakoś do mnie nie trafia.
    Sorry, ale coś przeoczyłeś. Jesteś złośliwy w stosunku do sprzętu Canona, uważając go za zacofany względem oferty Sony. Nie zauważając różnych potrzeb różnych fotografów. To, że on ci pasuje, to nie znaczy, że musi pasować wszystkim. Natomiast co piszesz niżej?

    Cytat Zamieszczone przez candar Zobacz posta
    Tak, leży i leży, leży od dawna...
    ale raczej u tych, którzy mają i nie używają, albo używać go zwyczajnie nie potrafią
    Kolejna złosliwość, no bo Sony jest lepszy. Tym razem sie wkopałeś, bo każdy Sony? Nawet taki A7 mk1 z ułomnym AF?
    Odpuść sobie, nie mitologizuj tej marki. Ty uważasz, że Canon jest gorszy i to jest OK, ale jak ktoś uważa, że Sony jest gorsze, to jest źle. Bo Sony jest lepsze, tylko go ludzie nie potrafia używać... no litości.
    Czytam sobie fejsa i grupy canoniarzy i trzy grupy nikoniarzy. Pytają o zakupy bezluster. Sam jestem zdziwiony jak wiele osób nadal poleca lustrzanki zdecydowanie przedkładając je nad bezlustra. I to piszą często byli posiadacze ML, którzy wrócili do lustrzanki, albo osoby, które mają równolegle ML i DSLR. Pod warunkiem, że mają dobrą lustrzankę, a nie sprzet z dolnej półki. Do bezluster przekonani są bez reszty posiadacze Sony. (bo muszą )
    Myslę, że wbrew prognozom JK lustra zostaną z nami wiele dłużej niż fani Sony sądzą.
    Ostatnio edytowane przez Jacek_Z ; 29-05-2020 o 01:05

  10. #450
    Obertroll Awatar Kolekcjoner
    Dołączył
    Jun 2006
    Miasto
    Pod Tatrami
    Posty
    18 709

    Domyślnie Odp: Canon EOS R5

    To ja już w sumie nawet nie muszę nic pisać .

    BTW: Najlepsze że mam/miałem naprawdę sporo sprzętu Sony (nie foto) i bardzo sobie go chwalę. Mam też aparat tej firmy - ani zły ani dobry - moim zdaniem wady równoważą zalety. Tylko kolega @candar ma jakiś nieustający problemator i coś sobie uroił, że reaguje tak alergicznie nawet na żartobliwe wpisy o Sony.

    BTW2: żeby nie było tak zupełnie nie w temacie to podobno 3999$ to już pewne ...
    Ostatnio edytowane przez Kolekcjoner ; 29-05-2020 o 01:28
    "Co do wspomnianego mojego obowiązku to chcę jeszcze dodać, że mój stosunek do tegoż obowiązku jest moją osobistą i całkowicie prywatną sprawą, co zwalnia mnie od wszelkich dalszych komentarzy, przypisów, suplementów i gloss."
    Kapitan Wagner

Strona 45 z 186 PierwszyPierwszy ... 3543444546475595145 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •