Strona 73 z 189 PierwszyPierwszy ... 2363717273747583123173 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 721 do 730 z 1882

Wątek: Canon EOS R5

  1. #721
    Pełne uzależnienie Awatar candar
    Dołączył
    Jul 2008
    Miasto
    Chrząszczyrzewoszczyce, Powiat Łękołody
    Posty
    3 264

    Domyślnie Odp: Canon EOS R5

    Cytat Zamieszczone przez Tom77 Zobacz posta
    A mój kolega sprzedał A7RIV i kupił Nikona D850. Podobno jest bardzo zadowolony
    Bo D850 to bardzo dobry aparat jest i byłbym zdziwiony gdyby ktoś wydając 12k zł nie był zadowolony. Czasami jednak niektórzy stawiają na wielkość i masę i to chyba normalne.

    Pytanie jednak brzmi, czy ktoś zmieniając R5 na 1DxIII byłby równie zadowolony, czy jednak niekoniecznie ze względu na wielkość i masę.
    Dawniej A1, F1N, EOS 50, 5, 3, 10D, 7D, 5D MARK I i II i III , N F-601, 801s , M DYNAX 505si , 7000 i 8000i , P K1000, ME SUPER, SUPER A , PROGRAM A, Fuji X-E1, X-T1, X-T2 , Nex5, A7 I i II obecnie: A7 IV , Nikon J1, Canon F1N , Kodak SIX20 , WELTI Ic i M42 moja strona II MM II IG II FB II 35photo II 500px II 1x.com

  2. #722
    Obertroll Awatar Kolekcjoner
    Dołączył
    Jun 2006
    Miasto
    Pod Tatrami
    Posty
    18 717

    Domyślnie Odp: Canon EOS R5

    Cytat Zamieszczone przez candar Zobacz posta

    Złośliwość i arogancja osób używających aparaty Canona w odniesieniu do całej reszty świata od zawsze mnie zastawiała. Uwierz, że akurat kto, jak to, ale Adam potrafi doskonale używać aparatu fotograficznego , którym fotografuje -> Strona Adama ze zdjęciami: https://fotoadamix.com/



    A na drugą część Twojego pytania musisz sam sobie opowiedzieć, czy użytkownicy oraz "canony już tak mają".
    Po jaką cholerę tu siedzisz i tak jątrzysz? Jeśli użytkownicy Canona tak straszliwie Cię krzywdzą to po kiego grzyba się tu udzielać.

    Proponuję zakończyć bytność na tym forum, bo przy następnym tego typu wpisie - pomożemy - nieodwracalnie.
    "Co do wspomnianego mojego obowiązku to chcę jeszcze dodać, że mój stosunek do tegoż obowiązku jest moją osobistą i całkowicie prywatną sprawą, co zwalnia mnie od wszelkich dalszych komentarzy, przypisów, suplementów i gloss."
    Kapitan Wagner

  3. #723
    Pełne uzależnienie Awatar Eberloth
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    2 012

    Domyślnie Odp: Canon EOS R5

    @Kolekcjoner oby to nie było kolejne pogrożenie paluszkiem, bo takie już były, tylko konkretne działania. Trzymam kciuki.
    Sprzęt - dekielek z przyległościami.
    Fumare humanum est!

  4. #724
    Pełne uzależnienie Awatar candar
    Dołączył
    Jul 2008
    Miasto
    Chrząszczyrzewoszczyce, Powiat Łękołody
    Posty
    3 264

    Domyślnie Odp: Canon EOS R5

    Cytat Zamieszczone przez Kolekcjoner Zobacz posta
    Po jaką cholerę tu siedzisz i tak jątrzysz? Jeśli użytkownicy Canona tak straszliwie Cię krzywdzą to po kiego grzyba się tu udzielać.
    Przepraszam, ale w imieniu Adama nieco mnie poniosło. Nigdy nie zakładam, że ktoś posiadając niskiej klasy i wartości (a tym bardziej wysokiej klasy i ceny) aparat nie potrafi nim robić dobrych zdjęć.
    Dawniej A1, F1N, EOS 50, 5, 3, 10D, 7D, 5D MARK I i II i III , N F-601, 801s , M DYNAX 505si , 7000 i 8000i , P K1000, ME SUPER, SUPER A , PROGRAM A, Fuji X-E1, X-T1, X-T2 , Nex5, A7 I i II obecnie: A7 IV , Nikon J1, Canon F1N , Kodak SIX20 , WELTI Ic i M42 moja strona II MM II IG II FB II 35photo II 500px II 1x.com

  5. #725
    Pełne uzależnienie Awatar Eberloth
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    2 012

    Domyślnie Odp: Canon EOS R5

    Cytat Zamieszczone przez candar Zobacz posta
    Przepraszam, ale w imieniu Adama nieco mnie poniosło.
    Gríma. Niewiniątko. Smoczy Język z Władcy Pierścieni.
    Sprzęt - dekielek z przyległościami.
    Fumare humanum est!

  6. #726
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    May 2018
    Posty
    1 316

    Domyślnie Odp: Canon EOS R5

    Cytat Zamieszczone przez candar Zobacz posta
    Serio to napisałeś ?
    całkiem serio - kto sieje wiatr ....... - poczytaj sobie jeszcze raz posty twoje i jp - jeśli to nie jest arogancja i złośliwość to to ciekaw jestem co jest

  7. #727
    Zablokowany
    Dołączył
    May 2020
    Posty
    96

    Domyślnie Odp: Canon EOS R5

    Cytat Zamieszczone przez mirror Zobacz posta
    i można zamknąć forum bo juz nie będzie o czym pisać
    Jestem w szoku, pierwszy raz w historii canon łeb w łeb z konkurencją. Zawsze był przynajmniej 5 lat w tyle, a teraz ma podobny dynamic range co sony zaprezentowany w zeszłym roku!

    Dobrze im zrobiła rezygnacja z lustrzanek
    Ostatnio edytowane przez taniFotograf ; 03-08-2020 o 02:07

  8. #728
    Pełne uzależnienie Awatar aptur
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    3 839

    Domyślnie Odp: Canon EOS R5

    Cytat Zamieszczone przez taniFotograf Zobacz posta

    Dobrze im zrobiła rezygnacja z lustrzanek
    Kto powiedział, że zrezygnowali z lustrzanek?

  9. #729
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    May 2018
    Posty
    1 316

    Domyślnie Odp: Canon EOS R5

    Cytat Zamieszczone przez taniFotograf Zobacz posta
    Jestem w szoku, pierwszy raz w historii canon łeb w łeb z konkurencją. Zawsze był przynajmniej 5 lat w tyle, a teraz ma podobny dynamic range co sony zaprezentowany w zeszłym roku!

    Dobrze im zrobiła rezygnacja z lustrzanek
    mówisz masz - znalazłem jakiś nowszy sony (słabo się orientuję w ofercie konkurencji bo powinienem taki wybrać za pierwszym razem do porównań) ma trochę ponad pół roku bo jest z końcówki 2019 - topowa "limuzyna" której nigdy nie kupimy bo używamy golfa, a jak już kupimy to ..... tu sobie trzeba dopisać

    https://www.photonstophotos.net/Char...ony%20ILCE-9M2

  10. #730
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Dec 2010
    Miasto
    Poznań, WLKP
    Posty
    2 244

    Domyślnie Odp: Canon EOS R5

    Cytat Zamieszczone przez aptur Zobacz posta
    Kto powiedział, że zrezygnowali z lustrzanek?
    Jan Pawlak

Strona 73 z 189 PierwszyPierwszy ... 2363717273747583123173 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •