Strona 72 z 185 PierwszyPierwszy ... 2262707172737482122172 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 711 do 720 z 1848

Wątek: Canon EOS R5

  1. #711
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    May 2018
    Posty
    1 304

    Domyślnie Odp: Canon EOS R5

    nie wiem czy byl już wykresik

    https://www.photonstophotos.net/Char...ny%20ILCE-7RM4

    i można zamknąć forum bo juz nie będzie o czym pisać

  2. #712
    Pełne uzależnienie Awatar zdebik
    Dołączył
    Jun 2013
    Miasto
    Londyn
    Posty
    4 046

    Domyślnie Odp: Canon EOS R5

    Cytat Zamieszczone przez mirror Zobacz posta
    nie wiem czy byl już wykresik

    https://www.photonstophotos.net/Char...ny%20ILCE-7RM4

    i można zamknąć forum bo juz nie będzie o czym pisać
    Toż to gołym okiem widać, że ILCE zdjęć nie robi

  3. #713
    Pełne uzależnienie Awatar marfot
    Dołączył
    Nov 2007
    Miasto
    Zgorzelec
    Posty
    4 400

    Domyślnie Odp: Canon EOS R5

    Cytat Zamieszczone przez mirror Zobacz posta
    nie wiem czy byl już wykresik

    https://www.photonstophotos.net/Char...ny%20ILCE-7RM4

    i można zamknąć forum bo juz nie będzie o czym pisać
    W teście niezależnych z DXO ta matryca ma szansę na miejsce między A7 a a7II.
    Oczywiście przed korektą wyników
    https://500px.com/p/m_kowalczyk?view=galleries
    EOS R5, RF 14-35/4L, RF 24-105/4L, C35/2 IS, C70-300L IS, M6II, M11-22, M22, M32, S56/1.4, M55-200

  4. #714
    Pełne uzależnienie Awatar jan pawlak
    Dołączył
    May 2012
    Posty
    4 206

    Domyślnie Odp: Canon EOS R5

    To wygląda jak ludzie np. (z różnych powodów) jeżdżący i będący jeździć Golfami "roztrząsają" problem czy top model limuzyny VW ma lepsze/gorsze o 2% przyspieszenie do 100 km/h lub maksymalną prędkość od odpowiednika/auta w innej firmie.

    jp
    puste opakowania po EF 24-70/2,8 I, 580EX, GP-E2 oraz 2 statywy i pilot RMT-DSLR2
    Sony A7R Mark III,[B] FE 1.8/20G, FE 1.4/35GM, 85mm 1:1.4 DG DN, FE 1.8/135GM,
    http://www.dpreview.com/galleries/51.../photos#page=1
    public.fotki.com/janusz-pawlak/

  5. #715
    Pełne uzależnienie Awatar candar
    Dołączył
    Jul 2008
    Miasto
    Chrząszczyrzewoszczyce, Powiat Łękołody
    Posty
    3 245

    Domyślnie Odp: Canon EOS R5

    Cytat Zamieszczone przez mirror Zobacz posta
    i można zamknąć forum bo juz nie będzie o czym pisać
    Dawno już można zamknąć

    Wczoraj spotkałem się kolegą który przeszedł z nikona D850 na A7RIV i jest bardzo zadowolony pod każdym względem (detalu, DR, szczegółów, kolorów , AFa itp). Zmierzam do tego, że każdy obecnie nowo wypuszczony aparat będzie miał podobne możliwości i pytanie tylko, czy kupujący aparat typu R5/R6 będzie potrafił je wykorzystać.

    BTW - przy okazji spotkania i tego, że Adaś jest ambasadorem Sigmy podpiąłem sobie do A7III szkiełko Sigma A 35 mm f/1.2 DG Dn https://www.canon-board.info/attachm...3&d=1596366307 Fajne szkiełko , ale nie mój przedział cenowy. Jeśli ktoś szuka takiego szkła do reporterki - to polecam! Bokeh, szybkość AF, praca pod światło - bajka!
    Ostatnio edytowane przez candar ; 02-08-2020 o 15:33
    Dawniej A1, F1N, EOS 50, 5, 3, 10D, 7D, 5D MARK I i II i III , N F-601, 801s , M DYNAX 505si , 7000 i 8000i , P K1000, ME SUPER, SUPER A , PROGRAM A, Fuji X-E1, X-T1, X-T2 , Nex5, A7 I i II obecnie: A7 IV , Nikon J1, Canon F1N , Kodak SIX20 , WELTI Ic i M42 moja strona II MM II IG II FB II 35photo II 500px II 1x.com

  6. #716
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    May 2018
    Posty
    1 304

    Domyślnie Odp: Canon EOS R5

    Cytat Zamieszczone przez jan pawlak Zobacz posta
    To wygląda jak ludzie np. (z różnych powodów) jeżdżący i będący jeździć Golfami "roztrząsają" problem czy top model limuzyny VW ma lepsze/gorsze o 2% przyspieszenie do 100 km/h lub maksymalną prędkość od odpowiednika/auta w innej firmie.

    jp
    trzeba wymienić, jak mus to mus - 2% to może być kluczowe 2%

    --- Kolejny post ---

    Cytat Zamieszczone przez candar Zobacz posta
    Dawno już można zamknąć
    dajmy mu umrzeć naturalną śmiercią

    Cytat Zamieszczone przez candar Zobacz posta
    Wczoraj spotkałem się kolegą który przeszedł z nikona D850 na A7RIV i jest bardzo zadowolony pod każdym względem (detalu, DR, szczegółów, kolorów , AFa itp). Zmierzam do tego, że każdy obecnie nowo wypuszczony aparat będzie miał podobne możliwości i pytanie tylko, czy kupujący aparat typu R5/R6 będzie potrafił je wykorzystać.
    trzeba spytać kolegi czy potrafił wykorzystać D850 lub A7RIV - R5 pewnie będzie inny znaczy zakupimy i nie będziemy potrafili canony już tak mają

  7. #717
    Pełne uzależnienie Awatar candar
    Dołączył
    Jul 2008
    Miasto
    Chrząszczyrzewoszczyce, Powiat Łękołody
    Posty
    3 245

    Domyślnie Odp: Canon EOS R5

    Cytat Zamieszczone przez mirror Zobacz posta
    trzeba spytać kolegi czy potrafił wykorzystać D850 lub A7RIV
    Serio to napisałeś ?

    Złośliwość i arogancja osób używających aparaty Canona w odniesieniu do całej reszty świata od zawsze mnie zastawiała. Uwierz, że akurat kto, jak to, ale Adam potrafi doskonale używać aparatu fotograficznego , którym fotografuje -> Strona Adama ze zdjęciami: https://fotoadamix.com/

    Cytat Zamieszczone przez mirror Zobacz posta
    - R5 pewnie będzie inny znaczy zakupimy i nie będziemy potrafili canony już tak mają
    A na drugą część Twojego pytania musisz sam sobie opowiedzieć, czy użytkownicy oraz "canony już tak mają".
    Ostatnio edytowane przez candar ; 02-08-2020 o 20:13
    Dawniej A1, F1N, EOS 50, 5, 3, 10D, 7D, 5D MARK I i II i III , N F-601, 801s , M DYNAX 505si , 7000 i 8000i , P K1000, ME SUPER, SUPER A , PROGRAM A, Fuji X-E1, X-T1, X-T2 , Nex5, A7 I i II obecnie: A7 IV , Nikon J1, Canon F1N , Kodak SIX20 , WELTI Ic i M42 moja strona II MM II IG II FB II 35photo II 500px II 1x.com

  8. #718
    Pełne uzależnienie Awatar Eberloth
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    1 998

    Domyślnie Odp: Canon EOS R5

    Cytat Zamieszczone przez candar Zobacz posta
    Złośliwość i arogancja osób używających aparaty Canona w odniesieniu do całej reszty świata od zawsze mnie zastawiała.
    Możesz czuć się ojcem takich emocji. Po c..j kapiejsz jadem na forum, które dawno powinno cię przestać interesować? Wynocha na forum od telewizorów. To portal dla osób lubiących robić zdjęcia sprzętem zacofanym, pełnym wad, bez AF, z DR które im odpowiada. I nie zepsujesz im radości z trwania w tym systemie. Bez względu na twoje dalsze grafomańskie wypociny cały świat nie przesiądzie się na forsowany przez ciebie szrot. I ciesz się. Gdyby tak się stało, nie miałbyś przestrzeni do ujadania.
    Sprzęt - dekielek z przyległościami.
    Fumare humanum est!

  9. #719

    Domyślnie Odp: Canon EOS R5

    Cytat Zamieszczone przez candar Zobacz posta

    Złośliwość i arogancja osób używających aparaty Canona w odniesieniu do całej reszty świata od zawsze mnie zastawiała.
    Ty mnie znasz i wiesz że jestem złośliwy i arogancki, tak?
    Ostatnio edytowane przez Wieslaw18 ; 02-08-2020 o 21:39

  10. #720
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Jan 2008
    Miasto
    Gdańsk
    Posty
    2 872

    Domyślnie Odp: Canon EOS R5

    Cytat Zamieszczone przez candar Zobacz posta
    Dawno już można zamknąć

    Wczoraj spotkałem się kolegą który przeszedł z nikona D850 na A7RIV i jest bardzo zadowolony pod każdym względem (detalu, DR, szczegółów, kolorów , AFa itp). Zmierzam do tego, że każdy obecnie nowo wypuszczony aparat będzie miał podobne możliwości i pytanie tylko, czy kupujący aparat typu R5/R6 będzie potrafił je wykorzystać.
    A mój kolega sprzedał A7RIV i kupił Nikona D850. Podobno jest bardzo zadowolony

    --- Kolejny post ---

    Cytat Zamieszczone przez candar Zobacz posta
    Serio to napisałeś ?

    Złośliwość i arogancja osób używających aparaty Canona w odniesieniu do całej reszty świata od zawsze mnie zastawiała.
    Na forum Canona znalazłeś fascynatów tej marki - jesteś niesamowity

Strona 72 z 185 PierwszyPierwszy ... 2262707172737482122172 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •