Strona 60 z 189 PierwszyPierwszy ... 1050585960616270110160 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 591 do 600 z 1882

Wątek: Canon EOS R5

  1. #591
    sv
    Guest

    Domyślnie Odp: Canon EOS R5

    Cytat Zamieszczone przez Przemek_PC Zobacz posta
    Jak napisałem nie jestem fanatykiem żadnej marki...
    Skoro tak piszesz... ;-)

  2. #592
    Pełne uzależnienie Awatar jan pawlak
    Dołączył
    May 2012
    Posty
    4 221

    Domyślnie Odp: Canon EOS R5

    Cytat Zamieszczone przez Przemek_PC Zobacz posta
    Jak napisałem nie jestem fanatykiem żadnej marki więc jest mi bez różnicy czy R5 będzie sukcesem czy nie.
    Chyba jednak jesteś w błędzie, nie powinno Ci być obojętnie

    Konkurencja to rozwój technologii i niska cena, to podstawa/warunek byśmy mieli coraz lepsze i tańsze wyroby.
    Jeśli Canon nie będzie miał konkurencyjnych dla Sony aparatów ML to będzie to źle dla wszystkich fotografujących (a co najmniej gorzej niż gdy R5/R6 będzie sukcesem)

    jp
    Ostatnio edytowane przez jan pawlak ; 14-07-2020 o 13:40
    puste opakowania po EF 24-70/2,8 I, 580EX, GP-E2 oraz 2 statywy i pilot RMT-DSLR2
    Sony A7R Mark III,[B] FE 1.8/20G, FE 1.4/35GM, 85mm 1:1.4 DG DN, FE 1.8/135GM,
    http://www.dpreview.com/galleries/51.../photos#page=1
    public.fotki.com/janusz-pawlak/

  3. #593
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Feb 2005
    Wiek
    55
    Posty
    2 393

    Domyślnie Odp: Canon EOS R5

    Nie zamierzam inwestować w sprzęt foto-wideo bo to co mam robi zdjęcia i filmuje na wystarczającym poziomie. Przestałem gonić króliczka kilka lat temu.

  4. #594
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Jan 2008
    Miasto
    Gdańsk
    Posty
    2 872

    Domyślnie Odp: Canon EOS R5

    Cytat Zamieszczone przez Przemek_PC Zobacz posta
    Nie zamierzam inwestować w sprzęt foto-wideo bo to co mam robi zdjęcia i filmuje na wystarczającym poziomie. Przestałem gonić króliczka kilka lat temu.
    Tak się chyba nie da do końca. Ja gonię króliczka który wybiegł tak ze 2 lata temu. Pokusa jest duża

  5. #595
    Pełne uzależnienie Awatar kmeg
    Dołączył
    Jul 2009
    Wiek
    48
    Posty
    1 481

    Domyślnie Odp: Canon EOS R5

    Cytat Zamieszczone przez mirror Zobacz posta
    zacytuję swój post napisany trzy dni temu - już wtedy było wiadome że się grzeje - zmniejszy to sprzedaż w niektórych zastosowaniach profesjonalnych i tyle (dla amatorów lepiej bo podatek od nowości szybciej zniknie) - ciekawe dlaczego będą kolejki do zakupu tego korpusu (już się ponoć nie wyrabiają z preorderami) skoro jest taki zły

    a Tony się żali że nie dostał !jeszcze! korpusu do obiektywnej oceny stąd taki filmik - ci co dostali czyli ambasodorzy marki zarabiają kasę na youtube a on nie stąd te żale - też bym się wkurzył
    Dokładnie, info o przegrzewaniu już obiegła internet parę dni temu

    Dla youtubera przy tak gorącej premierze to duża strata (a konkurencja duża) - o ograniczeniach Canona jeśli chodzi o testowanie i publikowanie info też już od kilku dni krążą informacje.

    Ci co mysleli, że za 1/4 ceny c500 II będą mieli to samo są zaskoczeni, szok

    Canon ponoć bardzo zadowolony z ilości preorderow

    Ps. Z tego też co mi wiadomo to nikt jeszcze nie opublikował swoich doznan z pełni produkcyjnej wersji sprzętu (ci co dostali to mieli preproduction).
    Ostatnio edytowane przez kmeg ; 14-07-2020 o 16:48

  6. #596
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    May 2018
    Posty
    1 316

    Domyślnie Odp: Canon EOS R5

    Cytat Zamieszczone przez Tom77 Zobacz posta
    Tak się chyba nie da do końca. Ja gonię króliczka który wybiegł tak ze 2 lata temu. Pokusa jest duża
    młode mięso jest mniej żylaste

  7. #597
    Pełne uzależnienie Awatar candar
    Dołączył
    Jul 2008
    Miasto
    Chrząszczyrzewoszczyce, Powiat Łękołody
    Posty
    3 265

    Domyślnie Odp: Canon EOS R5

    Firma Canon opublikowała oficjalne oświadczenie, w którym odnosi się do podnoszonego przez testerów i dziennikarzy zagadnienia limitów czasu nagrywania wynikającego z przegrzewania się modeli R5 i R6.
    https://www.optyczne.pl/15184-news-C...agrywania.html

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	248450_Canon-limity.jpg
Wyświetleń:	14
Rozmiar:	442,8 KB
ID:	4825
    Dawniej A1, F1N, EOS 50, 5, 3, 10D, 7D, 5D MARK I i II i III , N F-601, 801s , M DYNAX 505si , 7000 i 8000i , P K1000, ME SUPER, SUPER A , PROGRAM A, Fuji X-E1, X-T1, X-T2 , Nex5, A7 I i II obecnie: A7 IV , Nikon J1, Canon F1N , Kodak SIX20 , WELTI Ic i M42 moja strona II MM II IG II FB II 35photo II 500px II 1x.com

  8. #598
    sv
    Guest

    Domyślnie Odp: Canon EOS R5

    Cytat Zamieszczone przez kmeg Zobacz posta

    o ograniczeniach Canona jeśli chodzi o testowanie i publikowanie info też już od kilku dni krążą informacje.
    To ani nie jest nic nowego, ani nic szczególnego. Aparaty od wielu miesięcy były u testerów, lub ambasadorów, wiele funkcji było testowanych i poprawianych. Te egzemplarze są oznaczone jako SAMPLE i Canon najczęściej zastrzega brak możliwości publikacji zdjęć, czy filmów z tych body. Z czasem pojawiają się body "produkcyjne" z finalnym firmware i tu już nie ma tych zastrzeżeń.
    Ostatnio edytowane przez sv ; 14-07-2020 o 21:19

  9. #599
    Coś już napisał
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    72

    Domyślnie Odp: Canon EOS R5

    Witajcie ponownie,
    nie widzialem tego tematu poruszonego ale czy R5 może mieć FF lub BF ? tak jak to sie zdaża z lustrzankami ?

  10. #600
    Pełne uzależnienie Awatar marfot
    Dołączył
    Nov 2007
    Miasto
    Zgorzelec
    Posty
    4 405

    Domyślnie Odp: Canon EOS R5

    Cytat Zamieszczone przez Ven Zobacz posta
    czy R5 może mieć FF lub BF ?
    Algorytmy ustawiania ostrości przy DPAF są inne niż w zwykłym fazowym AF w DSLR. Całkowicie losowy obiektyw typu 50/1.8II zapięty do R mozoli się aż ustawi ostrość czyli zmieści się w jakiejś tam tolerancji. W DSLR szkło ma jedną próbę i albo trafi albo nie.
    https://500px.com/p/m_kowalczyk?view=galleries
    EOS R5, RF 14-35/4L, RF 24-105/4L, C35/2 IS, C70-300L IS, M6II, M11-22, M22, M32, S56/1.4, M55-200

Strona 60 z 189 PierwszyPierwszy ... 1050585960616270110160 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •