Strona 48 z 185 PierwszyPierwszy ... 3846474849505898148 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 471 do 480 z 1849

Wątek: Canon EOS R5

  1. #471
    Obertroll Awatar Kolekcjoner
    Dołączył
    Jun 2006
    Miasto
    Pod Tatrami
    Posty
    18 709

    Domyślnie Odp: Canon EOS R5

    Cytat Zamieszczone przez candar Zobacz posta
    @Kolekcjoner Możesz już zamawiać, bo ruszyła przedsprzedaż. Zakreśliłem cenę, aby nie umknęła uwadze. Co ciekawe informacji o matrycy jakoś brak (pewnikiem tajemnica handlowa). Kupując samochód też nigdy nie pytam jaki ma silnik, jakiej pojemności i ile pali na setkę oraz ile auto kosztuje Jak dobry, to po co pytać o takie rzeczy
    Ja rozumiem, że masz mnie za kompletnego idiotę ale po co zaśmiecasz forum z tego powodu tymi bzdetami to już nie mam pojęcia....
    "Co do wspomnianego mojego obowiązku to chcę jeszcze dodać, że mój stosunek do tegoż obowiązku jest moją osobistą i całkowicie prywatną sprawą, co zwalnia mnie od wszelkich dalszych komentarzy, przypisów, suplementów i gloss."
    Kapitan Wagner

  2. #472
    Pełne uzależnienie Awatar candar
    Dołączył
    Jul 2008
    Miasto
    Chrząszczyrzewoszczyce, Powiat Łękołody
    Posty
    3 246

    Domyślnie Odp: Canon EOS R5

    @Kolekcjoner - w żaden sposób nie kieruję tego do Ciebie wskazując, że od daty pełzającej premiery R5 minęły już prawie 4 m-ce https://www.optyczne.pl/14605-news-C...od_Canona.html a faktycznie rzecz ujmując dalej wiemy tyle, co w dniu założenia wątku. To producent robi fotografów w balona nie racząc ujawnić podstawowych danych technicznych aparatu oraz jego ceny. Może tylko ja tak mam, ale zanim coś zdecyduję się kupić to wcześniej przekopię cały internet wzdłuż i wszerz oraz jeśli będzie taka możliwość przetestuję osobiście dany sprzęt. Zgadzam się z Tobą w tym, że producent taktuje w tym momencie zainteresowanych tym aparatem fotografów jak kompletnych idiotów, którzy dla logo kupią kota w worku.
    Dawniej A1, F1N, EOS 50, 5, 3, 10D, 7D, 5D MARK I i II i III , N F-601, 801s , M DYNAX 505si , 7000 i 8000i , P K1000, ME SUPER, SUPER A , PROGRAM A, Fuji X-E1, X-T1, X-T2 , Nex5, A7 I i II obecnie: A7 IV , Nikon J1, Canon F1N , Kodak SIX20 , WELTI Ic i M42 moja strona II MM II IG II FB II 35photo II 500px II 1x.com

  3. #473
    Obertroll Awatar Kolekcjoner
    Dołączył
    Jun 2006
    Miasto
    Pod Tatrami
    Posty
    18 709

    Domyślnie Odp: Canon EOS R5

    Cytat Zamieszczone przez candar Zobacz posta
    @Kolekcjoner - w żaden sposób nie kieruję tego do Ciebie wskazując, ......
    Człowieku odpuść! Na prawdę to jest mega słabe, że w jednym poście w zawoalowany sposób mnie atakujesz personalnie, po czym w następnym robisz z siebie niewiniątko.
    Ja tylko żałuję jednego, że jak była na forum moderatorskim stawiana Twoja sprawa to jakiś czas temu Cię broniłem. Przyznaję się to był błąd.
    "Co do wspomnianego mojego obowiązku to chcę jeszcze dodać, że mój stosunek do tegoż obowiązku jest moją osobistą i całkowicie prywatną sprawą, co zwalnia mnie od wszelkich dalszych komentarzy, przypisów, suplementów i gloss."
    Kapitan Wagner

  4. #474
    Coś już napisał
    Dołączył
    Sep 2016
    Miasto
    Warszawa
    Wiek
    25
    Posty
    57

    Domyślnie Odp: Canon EOS R5

    Cytat Zamieszczone przez candar Zobacz posta
    od daty pełzającej premiery R5 minęły już prawie 4 m-ce https://www.optyczne.pl/14605-news-C...od_Canona.html a faktycznie rzecz ujmując dalej wiemy tyle, co w dniu założenia wątku. (...) dla logo kupią kota w worku.
    Odnosząc się do R5, faktycznie rzecz ujmując dalej możemy też kupić tyle, co w dniu założenia wątku, więc o co w ogóle chodzi? Kolega ewidentnie się nudzi, jeśli pisze że "przedsprzedaż ruszyła" i powołuje się na sklep w którym rzeczonego produktu nie można dodać do koszyka, bo to zwykły placeholder. Mam kolejnego newsa: te zdjęcia R5 które już znamy to pic, w rzeczywistości będzie on wyglądał jak RP, do tego sprzedawany w zestawie z RF 24-105 nie-L. Na cyfrowe.pl w sekcji Opis są takie zdjęcia, co daje nam ewidentny dowód.
    1300D → 80D + R
    10-400/1.4-6.3 Canony, Sigmy, Tamrony...

  5. #475
    Pełne uzależnienie Awatar jan pawlak
    Dołączył
    May 2012
    Posty
    4 206

    Domyślnie Odp: Canon EOS R5

    Cytat Zamieszczone przez Tmwstw Zobacz posta
    Odnosząc się do R5, faktycznie rzecz ujmując dalej możemy też kupić tyle, co w dniu założenia wątku, więc o co w ogóle chodzi? Kolega ewidentnie się nudzi, jeśli pisze że "przedsprzedaż ruszyła" i powołuje się na sklep w którym rzeczonego produktu nie można dodać do koszyka, bo to zwykły placeholder. Mam kolejnego newsa: te zdjęcia R5 które już znamy to pic, w rzeczywistości będzie on wyglądał jak RP, do tego sprzedawany w zestawie z RF 24-105 nie-L. Na cyfrowe.pl w sekcji Opis są takie zdjęcia, co daje nam ewidentny dowód.
    Albo .... by mieć takie własności/cechy video jakie podano to powinien/może mieć dodatkowe chłodzenie

    jp
    Ostatnio edytowane przez jan pawlak ; 30-05-2020 o 21:10
    puste opakowania po EF 24-70/2,8 I, 580EX, GP-E2 oraz 2 statywy i pilot RMT-DSLR2
    Sony A7R Mark III,[B] FE 1.8/20G, FE 1.4/35GM, 85mm 1:1.4 DG DN, FE 1.8/135GM,
    http://www.dpreview.com/galleries/51.../photos#page=1
    public.fotki.com/janusz-pawlak/

  6. #476
    Pełne uzależnienie Awatar Eberloth
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    1 999

    Domyślnie Odp: Canon EOS R5

    Cytat Zamieszczone przez Kolekcjoner Zobacz posta
    [...]Przyznaję się to był błąd.
    Każdy błąd można próbować naprawić...
    Sprzęt - dekielek z przyległościami.
    Fumare humanum est!

  7. #477
    Moderator PREMIUM member Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    Dec 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    2 599

    Domyślnie Odp: Canon EOS R5

    Cytat Zamieszczone przez candar Zobacz posta
    @Kolekcjoner - w żaden sposób nie kieruję tego do Ciebie wskazując, że od daty pełzającej premiery R5 minęły już prawie 4 m-ce https://www.optyczne.pl/14605-news-C...od_Canona.html a faktycznie rzecz ujmując dalej wiemy tyle, co w dniu założenia wątku.
    To tylko informacja, że takie body będzie.
    I ja ci powiem, że mam olbrzymie pretensje do Nikona, że nie prowadzi takich kampanii jak Canon. Wolałbym wiedzieć coś niz nic.

  8. #478
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Jul 2012
    Posty
    2 512

    Domyślnie Odp: Canon EOS R5

    Cytat Zamieszczone przez Jacek_Z Zobacz posta
    To tylko informacja, że takie body będzie.
    I ja ci powiem, że mam olbrzymie pretensje do Nikona, że nie prowadzi takich kampanii jak Canon. Wolałbym wiedzieć coś niz nic.
    pretensje do NIkona ?

    Nikon wypuscil juz aparat ponad rok temu , a canon dopiera zamierza tej klasy - opoznienie bedzie dwuroczne.

    chyba lepiej miec aparat od roku bez polrocznej zapowiedzi , niz miec polroczna zapowiedz bez aparatu.


    juz nie mowie o chorobach wieku dzieciecego , ale dopiero r5mk2 moze byc spelnieniem marzen , a to dopiero za 5 lat.

  9. #479
    Moderator PREMIUM member Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    Dec 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    2 599

    Domyślnie Odp: Canon EOS R5

    Nie chodzi o to czy to aparat z górnej półki czy z dolnej. Ani że to aparat a nie obiektyw. Chodzi zapowiedzi czego się można spodziewać. Canon i Sony robią szum. Nikon siedzi cicho. Ilość wniosków patentowych Canona przyprawia o ból głowy. Oczywiście większości z obiektywów nie będzie. Ale o firmie sie mówi. O Sony też.
    Nikon ma świetne produkty. Body D850, D780 czy cropowy D500 nie mają sobie równych (mam na mysli aparaty z porównywalnej półki). I co z tego? Fotografowie wybierają inne systemy, bo jeśli sie mówi o Nikonie to nie o świetnym sprzęcie, tylko w kontekście słabych wyników finansowych, firma za bardzo jest uzależniona od działu obrazowania. A to nie zachęca.
    Ostatnio edytowane przez Jacek_Z ; 03-06-2020 o 00:51

  10. #480
    Pełne uzależnienie Awatar jan pawlak
    Dołączył
    May 2012
    Posty
    4 206

    Domyślnie Odp: Canon EOS R5

    Cytat Zamieszczone przez Jacek_Z Zobacz posta
    Nie chodzi o to czy to aparat z górnej półki czy z dolnej. Ani że to aparat a nie obiektyw. Chodzi zapowiedzi czego się można spodziewać. Canon i Sony robią szum. Nikon siedzi cicho. Ilość wniosków patentowych Canona przyprawia o ból głowy. Oczywiście większości z obiektywów nie będzie. Ale o firmie sie mówi. O Sony też.
    Nikon ma świetne produkty. Body D850, D780 czy cropowy D500 nie mają sobie równych (mam na mysli aparaty z porównywalnej półki). I co z tego? Fotografowie wybierają inne systemy, bo jeśli sie mówi o Nikonie to nie o świetnym sprzęcie, tylko w kontekście słabych wyników finansowych, firma za bardzo jest uzależniona od działu obrazowania. A to nie zachęca.
    To jest chyba filozofia firmy, robią bardzo dobry sprzęt dla pewnej grupy odbiorców, nie dla "szerokich mas".
    Jak do tej pory wyżej oceniany jakościowo niż sprzęt Canona czy Sony

    RR czy Bentley itd. też nie bawią się "drażniacze", "wycieki" itd

    jp
    Ostatnio edytowane przez jan pawlak ; 03-06-2020 o 07:54
    puste opakowania po EF 24-70/2,8 I, 580EX, GP-E2 oraz 2 statywy i pilot RMT-DSLR2
    Sony A7R Mark III,[B] FE 1.8/20G, FE 1.4/35GM, 85mm 1:1.4 DG DN, FE 1.8/135GM,
    http://www.dpreview.com/galleries/51.../photos#page=1
    public.fotki.com/janusz-pawlak/

Strona 48 z 185 PierwszyPierwszy ... 3846474849505898148 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •