Strona 189 z 189 PierwszyPierwszy ... 89139179187188189
Pokaż wyniki od 1 881 do 1 882 z 1882

Wątek: Canon EOS R5

  1. #1881
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    21

    Domyślnie Odp: Canon EOS R5

    Cytat Zamieszczone przez mirror Zobacz posta
    rzuciłem okiem na tą instrukcję

    "Korzystając z migawki elektronicznej należy zachowywać się odpowiedzialnie i szanować prywatność obiektu oraz jego prawo do wizerunku."

    czyli jak focę z mechaniczną migawką to nie muszę się zachowywać odpowiedzialnie i szanować prywatności obiektu i jego prawa do wizerunku? a co jak obiekt jest głuchy? podoba mi się ta instrukcja - ostanio czytałem instrukcję obsługi do elektrycznej piły łancuchowej - niestety w instrukcji nie było ani słowa jak ją używać np. jaki jest właściwy naciąg łańcucha i jak to sprawdzić, ile wlać oleju czy jedno zdanie o technice cięcia - zawierała tylko i wyłącznie przestrogi jak sobie nią czegoś nie obciąć przestrogi są ważne ale chyba nie o to chodzi w instrukcji obsługi urządzenia

    "Zastosowanie mają pewne ograniczenia czasu naświetlania. Czas naświetlania krótszy niż 0,5 sek. nie jest dostępny"

    to krótszy czy dłuższy? bo się zgubiłem w temacie - proponuję rozstrzygnąć problem doświadczalnie - ustawić na korpusie i sprawdzić - choć pewnie i tak sporo użytkowników nie uwierzy w to co wyjdzie
    Dobra uwaga, chodzi im o czas dłuższy. Ubolewam nad tym iż go nie ma. Ale jak widać należało przeczytać instrukcje przed zakupem. Na szczęście mam też eRkę, ta nie posiada takich ograniczeń. To sprawdzone, Bezlustra Canona mnie zadziwiają

  2. #1882
    Pełne uzależnienie Awatar adawro
    Dołączył
    Jul 2011
    Miasto
    Ursynów
    Wiek
    49
    Posty
    1 026

    Domyślnie Odp: Canon EOS R5

    Cytat Zamieszczone przez mirror Zobacz posta
    rzuciłem okiem na tą instrukcję

    "Korzystając z migawki elektronicznej należy zachowywać się odpowiedzialnie i szanować prywatność obiektu oraz jego prawo do wizerunku."

    czyli jak focę z mechaniczną migawką to nie muszę się zachowywać odpowiedzialnie i szanować prywatności obiektu i jego prawa do wizerunku? a co jak obiekt jest głuchy?
    To są takie d#pochrony w instrukcjach. Powody są mniej więcej takie jak pod poniższym adresem:
    https://www.the-sun.com/tech/7548661...shutter-sound/
    1DX + 50L

Strona 189 z 189 PierwszyPierwszy ... 89139179187188189

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •