Strona 105 z 185 PierwszyPierwszy ... 55595103104105106107115155 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 041 do 1 050 z 1849

Wątek: Canon EOS R5

  1. #1041
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Jan 2010
    Miasto
    Siedlce
    Posty
    1 422

    Domyślnie Odp: Canon EOS R5

    Cytat Zamieszczone przez mkkaczy Zobacz posta
    To akurat chyba nie problem tyle natrzaskać. Wczoraj odebrałem R6-ke, dziś już przed światem była ze mną w terenie. 3 podejścia lisa i karta 32GB na elektronicznej migawce prawie pękła. Miałem teraz na Black Friday kupić karte 64 lub 128 GB UHS-II, ale widzę że, trzeba będzie dokupić jeszcze jedną nawet wolniejszą, ale tak tak ze 256 GB.
    W eRce na 128gb mieści się 5-6 tyś skompresowanych rawów w r6 powinno wejść jeszcze więcej.

  2. #1042
    Początki nałogu
    Dołączył
    Jun 2020
    Miasto
    Lublin
    Posty
    382

    Domyślnie Odp: Canon EOS R5

    Mkkaczy napisz jak pierwsze wrażenia, pokaż lisa

  3. #1043

    Domyślnie Odp: Canon EOS R5

    Dzień dobry, niestety ja jestem „żywym” użytkownikiem, któremu się najpierw wieszał i restartował R5 a następnie tydzień temu pojawił się err 70 . Zawiozłem do serwisu i została wymieniona płyta główna . Trwało to trzy dni . Mam nadzieję, że to pierwsza i ostatnia usterka, która mi się przytrafiła jakomużytkownikowi tej marki od ponad 25 lat...


    Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

  4. #1044
    Obertroll Awatar Kolekcjoner
    Dołączył
    Jun 2006
    Miasto
    Pod Tatrami
    Posty
    18 709

    Domyślnie Odp: Canon EOS R5

    Cytat Zamieszczone przez TPS Zobacz posta
    Teraz trudno jest porozmawiać ze sprzedawcą, ponieważ często/gęsto "wie się o sprzęcie" więcej, niż sprzedawca
    Często ? To jest norma....

    Ostatnio prosiłem o pomoc w kwestii wyboru sprzętu do filmu u jednego z największych dystrybutorów (nie chcę pisać nazwy, bo nie ma co wywoływać wojny) - niekompetencja osoby która się ze mną skontaktowała wywoływała tylko uśmiech. Rozmowa szybko się zakończyła, bo szkoda czasu na rozkminy dyletantów. Tak to niestety u nas wygląda - póki co bardzo marnie.
    "Co do wspomnianego mojego obowiązku to chcę jeszcze dodać, że mój stosunek do tegoż obowiązku jest moją osobistą i całkowicie prywatną sprawą, co zwalnia mnie od wszelkich dalszych komentarzy, przypisów, suplementów i gloss."
    Kapitan Wagner

  5. #1045

    Domyślnie Odp: Canon EOS R5

    Cytat Zamieszczone przez slawek20053 Zobacz posta
    Dzień dobry, niestety ja jestem „żywym” użytkownikiem, któremu się najpierw wieszał i restartował R5 a następnie tydzień temu pojawił się err 70 . Zawiozłem do serwisu i została wymieniona płyta główna . Trwało to trzy dni . Mam nadzieję, że to pierwsza i ostatnia usterka, która mi się przytrafiła jakomużytkownikowi tej marki od ponad 25 lat...


    Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
    To raczej grubsza usterka jest, skoro płyta główna poszła do wymiany. Mam nadzieję, że dalej już będziesz się cieszył super sprzętem.
    Tak z innej beczki, to ciekaw jestem na ile takie glitche sa kwestią hardware'u, czy jednak można je naprawić firmware'em, poza przypadkiem kolegi, bo FW płyty by nie naprawił.

    --- Kolejny post ---

    Cytat Zamieszczone przez Kolekcjoner Zobacz posta
    Często ? To jest norma....

    Ostatnio prosiłem o pomoc w kwestii wyboru sprzętu do filmu u jednego z największych dystrybutorów (nie chcę pisać nazwy, bo nie ma co wywoływać wojny) - niekompetencja osoby która się ze mną skontaktowała wywoływała tylko uśmiech. Rozmowa szybko się zakończyła, bo szkoda czasu na rozkminy dyletantów. Tak to niestety u nas wygląda - póki co bardzo marnie.
    Zbyt dużo czasu spędziłem w nowoczesnym handlu detalicznym (RTV/AGD) i nie chcę poruszać wątku, jak handlowcy są wynagradzani i dlaczego wciskają klientom takie, ani inne rzeczy. Temat na inny wątek. Ja mam swój ulubiony sklep i swojego ulubionego handlowca, z którym mogę gadać godzinami, przeszkadzając mu w pracy i obsłudze innych klientów, z których ten sklep, bądź co bądź żyje.
    Canon R6 pokonał Sony A9II, ale dostał baty od OM-1, które po krótkim panowaniu zostało zdetronizowane przez A1
    Just Impress Me by TPS

  6. #1046

    Domyślnie Odp: Canon EOS R5

    Też mam taką nadzieję i robię dalej zdjęcia :-)


    Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

  7. #1047
    Początki nałogu Awatar mkkaczy
    Dołączył
    Dec 2011
    Miasto
    IRL
    Posty
    461

    Domyślnie Odp: Canon EOS R5

    Cytat Zamieszczone przez Jacek Zobacz posta
    Mkkaczy napisz jak pierwsze wrażenia, pokaż lisa
    W moim temaci rozważania po pierwszym dniu
    https://www.canon-board.info/threads...=1#post1417396
    R6 5DIII 17-40/4 35/1.4LII 50STM 85/1.2II 135/2 200/2.8II 400/2.8IS TC1.4III
    https://500px.com/mkkaczy

  8. #1048
    Pełne uzależnienie Awatar jan pawlak
    Dołączył
    May 2012
    Posty
    4 206

    Domyślnie Odp: Canon EOS R5

    Cytat Zamieszczone przez mkkaczy Zobacz posta
    To akurat chyba nie problem tyle natrzaskać. Wczoraj odebrałem R6-ke, dziś już przed światem była ze mną w terenie. 3 podejścia lisa i karta 32GB na elektronicznej migawce prawie pękła. Miałem teraz na Black Friday kupić karte 64 lub 128 GB UHS-II, ale widzę że, trzeba będzie dokupić jeszcze jedną nawet wolniejszą, ale tak tak ze 256 GB.
    Kolega "przymierza się" do R6.
    Jeśli masz RAW tego liska to czy mógłbyś go udostępnić ?

    jp
    puste opakowania po EF 24-70/2,8 I, 580EX, GP-E2 oraz 2 statywy i pilot RMT-DSLR2
    Sony A7R Mark III,[B] FE 1.8/20G, FE 1.4/35GM, 85mm 1:1.4 DG DN, FE 1.8/135GM,
    http://www.dpreview.com/galleries/51.../photos#page=1
    public.fotki.com/janusz-pawlak/

  9. #1049

    Domyślnie Odp: Canon EOS R5

    Jeśli ktoś z Was ma zacięcie "Adama Słodowego", odpowiednie narzędzia oraz umiejętności, może sobie rozwiązać kwestie przegrzewania się Canona R5. Mnie zastanawia tylko jedna rzecz: Jak to możliwe, że w samym Canonie nikt z mundrych na to nie wpadł?

    Enjoy!

    Canon R6 pokonał Sony A9II, ale dostał baty od OM-1, które po krótkim panowaniu zostało zdetronizowane przez A1
    Just Impress Me by TPS

  10. #1050
    Pełne uzależnienie Awatar jinks
    Dołączył
    Mar 2006
    Miasto
    Kielce
    Wiek
    39
    Posty
    2 178

    Domyślnie Odp: Canon EOS R5

    Cytat Zamieszczone przez TPS Zobacz posta
    Jeśli ktoś z Was ma zacięcie "Adama Słodowego", odpowiednie narzędzia oraz umiejętności, może sobie rozwiązać kwestie przegrzewania się Canona R5. Mnie zastanawia tylko jedna rzecz: Jak to możliwe, że w samym Canonie nikt z mundrych na to nie wpadł?

    Enjoy!

    https://youtu.be/X1u-9YqrIJc
    Wpadł, wpadł...w kamerach stworzonych do filmowania z serii C. No, ale trzeba przyznać, że tu gościu to świetnie rozpracował. W zasadzie bardzo duża różnica jest już po wprowadzeniu tego elementu z miedzi. Mistrzostwo
    Miłego dnia
    moja www

Strona 105 z 185 PierwszyPierwszy ... 55595103104105106107115155 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •