Pokaż wyniki od 1 do 10 z 1882

Wątek: Canon EOS R5

Widok wątkowy

  1. #11
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    May 2018
    Posty
    1 326

    Domyślnie Odp: Canon EOS R5

    Cytat Zamieszczone przez robertskc7 Zobacz posta
    U nas 16K jak nic. Oby kastrat r6 był bez ficzerów video, mniejsza ilością mpix i był tańszy to będzie git. Serio wierzycie, że nagle po 6 latach zacofania Canon zrobi matrycę gestopixelową godną konkurencji Sony(dxo) ? Bo ja nie.
    może wierzę w cuda ale nawet "staruteńki" 5DS pomimo dużego upakowania miał nietragiczną, a nawet lepszą matrycę na tle "nowoczesnych" 5DIII 6D czy 6DII - tak mam wiarę że jeśli canon dokonał jakiegokolwiek postępu w technologii matryc to ta matryca może nie być gorsza od matrycy 5DIV czy martycy R a nawet bez problemu moze być lepsza - a na jakikolwiek mocniejszy postęp w technologii matryc to już jest chyba ostatni moment - z drugiej strony canon nigdy nie "daje" 2 rzeczy w jednym korpusie a tu wygląda na to że jest pełno nowości to sugerowałoby że matryca będzie "stara" czyli R z większą rozdzielczością co zmniejszy osiągi - na dwoje babka wróżyła ale ja uważam że do tego apratu canon wsadzi wszystko co aktualnie posiada - kolejna jego wersja będzie cieniutkim inkrementalnym upgrejdem typowym dla firmy - krok do przodu dwa do tyłu - ale model R5 wyjątkowo taki nie będzie bo prezes zobaczył w końcu ścianę czy dno - ale z trzeciej strony może to tylko wishful thinking i będzie jak zwykle - prezes powie że pierwsze słyszy o problemach, a my bedziemy się zastanawiać czemu jest tak źle skoro jest tak dobrze - dowiemy się w czerwcu albo po wakacjach
    Ostatnio edytowane przez mirror ; 13-03-2020 o 23:23

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •