Strona 76 z 76 PierwszyPierwszy ... 2666747576
Pokaż wyniki od 751 do 756 z 756

Wątek: Canon EOS R5

Pełne uzależnienie
    Miasto
    Warszawa

Domyślnie Odp: Canon EOS R5

Cytat Zamieszczone przez Kolekcjoner Zobacz posta
    Podasz linka do dokumentu który mówi o tym zaprzestaniu? ....
    To co prawda nie dokument, tylko cytaty z jakiegoś kolesia z marketingu Canona:
    https://www.digitalcameraworld.com/n...ket-demands-it
    i jest tam "unless" ale ... ja to rozumiem tak, że jeśli ktoś z marketingu Canona się tak wypowiada to ścieżka została obrana. Myślisz, że zawrócą z tej drogi?

Uzależniony

Cytat Zamieszczone przez marfot Zobacz posta
    Myślę, że każdy kupujący R5 ma jakieś szkło z EF. Natomiast dogadywanie się starego IS z IBIS może nie być tak efektywne jak w przypadku specjalnie dopracowanych IS w RF.

Co do UWA f/4 to myślę, że w RF przydałaby się jakaś atrakcja w stosunku do znakomicie działającego C16-35/4IS.
    Może 14-35 albo 16-45
    co sugerujesz - że sumarycznie bedą miały mniej niż osobno, czy że bedzie 5-6EV zamiast 8EV? nie rusza mnie to - pewnie coś dodadzą stawiam na 1mm na szerokim i kilka stówek w cenie to bedą dwa najważniejsze dodatki, lubię 16-35/4 ma jakieś tam drobne wady typu podatność na flary czy większe blokowanie IRa (dla niektórych to może być zaleta) stosunku do starego 17-40/4 i jedną kolosalną zaletę - ostre brzegi kadru

Pełne uzależnienie Awatar marfot
    Miasto
    Zgorzelec

Cytat Zamieszczone przez mirror Zobacz posta
    co sugerujesz - że sumarycznie bedą miały mniej niż osobno, czy że bedzie 5-6EV zamiast 8EV?
    Wydaje mi się, że tych 8EV nie osiągną jak RF. Coś pośredniego między "gołym" IBIS a 8EV jest pewnie do zrealizowania.
    EOS R, 16-35/4L IS, RF24-105L, 35/2 IS, 70-300L IS, M50, EF-M11-22, EF-M22, EF-M32, EF-M55-200
    https://500px.com/m_kowalczyk/galleries

Obertroll Awatar Kolekcjoner
    Miasto
    Pod Tatrami

Cytat Zamieszczone przez michalab Zobacz posta
    To co prawda nie dokument, tylko cytaty z jakiegoś kolesia z marketingu Canona:
    https://www.digitalcameraworld.com/n...ket-demands-it
    i jest tam "unless" ale ... ja to rozumiem tak, że jeśli ktoś z marketingu Canona się tak wypowiada to ścieżka została obrana. Myślisz, że zawrócą z tej drogi?
    Podejrzewam że tak samo nie wiedzą tego jak my, a zapowiedzi (oczywiście też nieoficjalne) o kolejnych szkłach EF robią jeszcze większy mętlik informacyjny.
    Natomiast chodzi mi o to, że gdyby się taka informacja (o tym zakończeniu) pojawiła oficjalnie to by rzeczywiście oznaczało że nie ma i nie będzie.
    "Co do wspomnianego mojego obowiązku to chcę jeszcze dodać, że mój stosunek do tegoż obowiązku jest moją osobistą i całkowicie prywatną sprawą, co zwalnia mnie od wszelkich dalszych komentarzy, przypisów, suplementów i gloss."
    Kapitan Wagner

Moderator PREMIUM member Awatar Jacek_Z
    Miasto
    Bydgoszcz

Co do zaprzestania rozwoju lustrzanek. Problemem jest chęć dziennikarzy do dawania ciekawych nagłówków. Tworza rzeczywistość, której nie ma. A kolejne osoby powtarzają informacje coraz bardziej okrająjąc ją z istotnych niuansów.

Cytat Zamieszczone przez taniFotograf Zobacz posta
    Teraz jedyne co to, problem z przegrzewaniem, po wystygnięciu nagrywa naprawdę bardzo krótko ledwo kilka minut, ale poczekajmy w R5 Mark 2 poprawią to i będzie działać jak w Sony,
    W jakim modelu Sony A7/ A9 jest 8K bez przegrzewania?

5 lat zapóźnienia to akcentują fani Sony. Zapomnijcie. To, że Sony zaczęło robić A7 wiele lat temu nie oznacza, że mają tyle lat przewagi, litości. W każdym razie nie w body, bo w szklarni to fakt. Ale ... w podstawowej szklarni szybko będzie komplet, a co do szklarni bardziej wyrafinowanej to problem raczej ma Sony. Brak supertele (pośpiesznie nadrabiany), brak szkieł które ma Canon i Nikon które moga pracować na przejściówkach. Canon stawia na superjasne szkiełka (co się nie wszystkim podoba bo drogie). Z czego sie mogą cieszyć posiadacze Sony? Z robiących furorę szkieł Samyanga? Litości. Na pewno ciekawe są Zeissy, przyznaję. Ja wiem, że sa tu (i na innych forach) ślubniacy, którzy przeszli na Sony i są zadowoleni, ale wmawianie sobie, że są kilka lat do przodu to utwierdzanie się, że podjęli słuszną decyzje, choć coś w kościach czują, że za 2 lata okaże sie to nieprawdą. Zresztą za 2 lata mogą wrócić, przecież nie muszą brać ślubu z marką. Jest wiele osób, które lubią nowe zabawki. Lubią zmiany. Spoko. Nie lubie tylko jak komentowane jest coś z poczuciem jakiejś wyższości w sytuacji gdy sie wcale nie jest najsilniejszym graczem.
    Ostatnio edytowane przez Jacek_Z ; Dzisiaj o 00:43
    Nikon, Leica, Hasselblad, Mamiya, FKD i jeszcze kilka innych ...

Pełne uzależnienie
    Miasto
    Bielsko

Jak popyt jest większy niż podaż, to zaczyna działać rynek :
    https://www.ebay.com/itm/Canon-EOS-R...QAAOSwWJ5fIz6A

Strona 76 z 76 PierwszyPierwszy ... 2666747576

Uprawnienia umieszczania postów