Strona 43 z 189 PierwszyPierwszy ... 3341424344455393143 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 421 do 430 z 1882

Wątek: Canon EOS R5

  1. #421
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    May 2018
    Posty
    1 316

    Domyślnie Odp: Canon EOS R5

    nie no ekstra i z przytupem jest - tylko jeszcze ta gwiazdka wzbudza moje obawy (rozum podpowiada że to nie może być prawda te trzy pierwsze linijki) - ten mały druczek od tej gwiazdki poproszę - czy to aby nie oznacza że te pierwsze trzy linijki (lub tylko druga i trzecia) to nawijka marketingowa o cropie w video jest?

    doczytałem tą gwiazdkę
    Ostatnio edytowane przez mirror ; 20-04-2020 o 21:26

  2. #422
    sv
    Guest

    Domyślnie Odp: Canon EOS R5

    bez cropa w 4k i w 8k

  3. #423
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    May 2018
    Posty
    1 316

    Domyślnie Odp: Canon EOS R5

    Cytat Zamieszczone przez sven Zobacz posta
    bez cropa w 4k i w 8k
    rzeczywiście wyglada na to że jest dobrze

  4. #424
    gajowy Awatar akustyk
    Dołączył
    Dec 2004
    Miasto
    holandia
    Wiek
    45
    Posty
    11 945

    Domyślnie Odp: Canon EOS R5

    Cytat Zamieszczone przez mirror Zobacz posta
    nie no ekstra i z przytupem jest - tylko jeszcze ta gwiazdka wzbudza moje obawy (rozum podpowiada że to nie może być prawda te trzy pierwsze linijki) - ten mały druczek od tej gwiazdki poproszę - czy to aby nie oznacza że te pierwsze trzy linijki (lub tylko druga i trzecia) to nawijka marketingowa o cropie w video jest?

    tak. matryca ma format 3:2. wycinek widelo jest 16:9. wiec nie da sie bez cropa, chocby skaly sraly
    www albo tez flickr

  5. #425
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    May 2018
    Posty
    1 316

    Domyślnie Odp: Canon EOS R5

    Cytat Zamieszczone przez akustyk Zobacz posta
    tak. matryca ma format 3:2. wycinek widelo jest 16:9. wiec nie da sie bez cropa, chocby skaly sraly
    to akurat chyba każdy rozumie (trzeba trochę obciąć z wysokości - 8K DCI to 8192 x 4320 a 3:2 do tych 8192 daje 5461 czyli z formatu 3:2 trzeba obciąć 1141 linii jeśli dobrze liczę) ale to zdecydowanie inny problem niż crop 1.6 w video "bo taki jest jest? był kiedyś? każdemu wystarcza? ma być? czy cóś format video" - ja stawiam na "czy cóś" w takich wyjasnieniach

  6. #426
    Obertroll Awatar Kolekcjoner
    Dołączył
    Jun 2006
    Miasto
    Pod Tatrami
    Posty
    18 717

    Domyślnie Odp: Canon EOS R5

    Do filmu jeszcze bardziej się obcina.
    "Co do wspomnianego mojego obowiązku to chcę jeszcze dodać, że mój stosunek do tegoż obowiązku jest moją osobistą i całkowicie prywatną sprawą, co zwalnia mnie od wszelkich dalszych komentarzy, przypisów, suplementów i gloss."
    Kapitan Wagner

  7. #427
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Jul 2012
    Posty
    2 512

    Domyślnie Odp: Canon EOS R5

    Cytat Zamieszczone przez mirror Zobacz posta
    rzeczywiście wyglada na to że jest dobrze
    ten aparat juz mi sie znudzil.
    wiem juz o nim wszystko a nawet wiecej, bo albo cos bedzie mial , albo nie bedzie. albo bedzie tak , albo inaczej.

    osobiscie czekam na r5mk2 - dokladniej mowiac - na internetowa zapowiedz. Ciekawe co bedzie mial a byc moze nie bedzie mial ?

  8. #428
    Pełne uzależnienie Awatar candar
    Dołączył
    Jul 2008
    Miasto
    Chrząszczyrzewoszczyce, Powiat Łękołody
    Posty
    3 263

    Domyślnie Odp: Canon EOS R5

    Cytat Zamieszczone przez Bechamot Zobacz posta
    ten aparat juz mi sie znudzil.
    wiem juz o nim wszystko a nawet wiecej, bo albo cos bedzie mial , albo nie bedzie. albo bedzie tak , albo inaczej.

    osobiscie czekam na r5mk2 - dokladniej mowiac - na internetowa zapowiedz. Ciekawe co bedzie mial a byc moze nie bedzie mial ?
    @Bechamot Ona jest bardzo dobra ta koncepcja!

    Niniejszym przychylam się do Twojej petycji i jako założyciel obecnego wątku składam formalny wniosek na CB do rozpoznania w trybie uproszczonym i przyspieszonym (najlepiej w godzinach nocnych) o założenie nowego wątku mającego w tytule

    R5 mk2 - zapowiedź

    ps.
    ileż nowych możliwości do dyskusji powstanie!
    co będzie miał, a czego nie, co powinien mieć, czego lepiej aby nie miał, że rozjedzie gąsienicami cała konkurencję 50 lat do przodu...
    że będzie miał w sobie coś nieziemsko magicznego,
    a sam korpus przed złożeniem w fabryce skropiony zostanie łzami jednorożca podczas pełni księżyca...
    Ostatnio edytowane przez candar ; 21-04-2020 o 19:00
    Dawniej A1, F1N, EOS 50, 5, 3, 10D, 7D, 5D MARK I i II i III , N F-601, 801s , M DYNAX 505si , 7000 i 8000i , P K1000, ME SUPER, SUPER A , PROGRAM A, Fuji X-E1, X-T1, X-T2 , Nex5, A7 I i II obecnie: A7 IV , Nikon J1, Canon F1N , Kodak SIX20 , WELTI Ic i M42 moja strona II MM II IG II FB II 35photo II 500px II 1x.com

  9. #429
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    May 2018
    Posty
    1 316

    Domyślnie Odp: Canon EOS R5

    Cytat Zamieszczone przez Bechamot Zobacz posta
    ten aparat juz mi sie znudzil.
    wiem juz o nim wszystko a nawet wiecej, bo albo cos bedzie mial , albo nie bedzie. albo bedzie tak , albo inaczej.

    osobiscie czekam na r5mk2 - dokladniej mowiac - na internetowa zapowiedz. Ciekawe co bedzie mial a byc moze nie bedzie mial ?
    to mija wystarczy poczekać

  10. #430
    Pełne uzależnienie Awatar jan pawlak
    Dołączył
    May 2012
    Posty
    4 221
    puste opakowania po EF 24-70/2,8 I, 580EX, GP-E2 oraz 2 statywy i pilot RMT-DSLR2
    Sony A7R Mark III,[B] FE 1.8/20G, FE 1.4/35GM, 85mm 1:1.4 DG DN, FE 1.8/135GM,
    http://www.dpreview.com/galleries/51.../photos#page=1
    public.fotki.com/janusz-pawlak/

Strona 43 z 189 PierwszyPierwszy ... 3341424344455393143 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •