Strona 29 z 186 PierwszyPierwszy ... 1927282930313979129 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 281 do 290 z 1853

Wątek: Canon EOS R5

  1. #281
    Pełne uzależnienie Awatar jan pawlak
    Dołączył
    May 2012
    Posty
    4 206

    Domyślnie Odp: Canon EOS R5

    Nie da się ukryć że w konkursie piękności R5 wygrywa z A7R4

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	size-R5-A7rIV-700pxSAR (o zmienionym rozmiarze).jpg
Wyświetleń:	29
Rozmiar:	545,5 KB
ID:	4118

    jp
    puste opakowania po EF 24-70/2,8 I, 580EX, GP-E2 oraz 2 statywy i pilot RMT-DSLR2
    Sony A7R Mark III,[B] FE 1.8/20G, FE 1.4/35GM, 85mm 1:1.4 DG DN, FE 1.8/135GM,
    http://www.dpreview.com/galleries/51.../photos#page=1
    public.fotki.com/janusz-pawlak/

  2. #282
    Pełne uzależnienie Awatar zdebik
    Dołączył
    Jun 2013
    Miasto
    Londyn
    Posty
    4 046

    Domyślnie Odp: Canon EOS R5

    Cytat Zamieszczone przez jan pawlak Zobacz posta
    Nie da się ukryć że w konkursie piękności R5 wygrywa z A7R4

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	size-R5-A7rIV-700pxSAR (o zmienionym rozmiarze).jpg
Wyświetleń:	29
Rozmiar:	545,5 KB
ID:	4118

    jp
    Akurat z serią A7,to nawet 5D3 wygrywa ba nawer FM2 go kładzie na łopatki.

  3. #283
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Jul 2012
    Posty
    2 512

    Domyślnie Odp: Canon EOS R5

    troche mnie dziwilo zawsze , ze Taki fajny i nowoczesny aparat jak seria a7 opakowany jest w dosyc archaiczna i nieergonomiczna forme.
    S robilo przeciez aparaty o znakomitej ergonomii . Szkoda ze nie zdecydowal sie nieco zhumanizowac ten aparat.

    Nie wiemy do konca jaki bedzie R5 i rodzi sie wiele znakow zapytania , ale o Ergonomie specjalnie obawiac sie nie trzeba , choc nie jestem jeszcze przekonany ,ze bedzie lepsza niz w Z.

    O sukcesie zadecyduje cena. Czy c bedzie potrafil ten aparat wyprodukowac odpowiednio tanio?. Znakomite aparaty o bezkonkurencyjnej jakosci sa oferowane ( np Leica s2 . s3) , ale cena czyni je czyms egzotycznym. Gdyby Firma sie z ich sprzedazy musiala utrzymac , to nie wrozylbym dlugiego zywota , podobnie jak to bylo z niby "Meyerem Opik Görlitz" , ktory mial siedzibe pod Holenderska granica , a ktorego zgubily nieakceptowalne ceny. S opanowal produkcje aparatow nowoczesnych w umiarkowanej cenie. Aktualnie mozna mowic , iz dzieki popularnosci oferowana jest rowniez tania i szeroka optyka producentow trzecich.
    Canon bedzie musial sie zmierzyc nie tyle z Technika stosowana w S ( jej nie przeskoczy , ale moze byc porownywalnie), co z cenami S.

    Nie ogarnela mnie goraczka 5R.

  4. #284
    sv
    Guest

    Domyślnie Odp: Canon EOS R5

    Cytat Zamieszczone przez Bechamot Zobacz posta

    Nie ogarnela mnie goraczka 5R.
    No nie wiem :-) Piszesz post za postem tłumacząc wszem i wobec dlaczego R5 ma być tani; ma być tani żebyś mógł go kupić :-) Czy Ty naprawdę myślisz, że jeżeli napiszesz to jeszcze czterdzieści razy, to ktoś w Canonie się zlituje i dostosuje cenę do Twoich wymagań :-) ? Rozczaruję cię. Będzie drogo, drożej niż myślisz. Wykup sobie raczej ten rejs (polecam Seszele) i kup sobie A7 III. Jak wpadnie do wody, będzie mniej żal.

  5. #285
    Pełne uzależnienie Awatar marfot
    Dołączył
    Nov 2007
    Miasto
    Zgorzelec
    Posty
    4 401

    Domyślnie Odp: Canon EOS R5

    [QUOTE=sven;1406601Rozczaruję cię. Będzie drogo, drożej niż myślisz.[/QUOTE]

    Akurat uważam, że cena R5 zaskoczy pozytywnie. Będzie ciut drożej niż A7RIV i tyle
    https://500px.com/p/m_kowalczyk?view=galleries
    EOS R5, RF 14-35/4L, RF 24-105/4L, C35/2 IS, C70-300L IS, M6II, M11-22, M22, M32, S56/1.4, M55-200

  6. #286
    Pełne uzależnienie Awatar jan pawlak
    Dołączył
    May 2012
    Posty
    4 206

    Domyślnie Odp: Canon EOS R5

    Cytat Zamieszczone przez marfot Zobacz posta
    Akurat uważam, że cena R5 zaskoczy pozytywnie. Będzie ciut drożej niż A7RIV i tyle
    No to mamy różne odczucia co to znaczy pozytywnie.
    Pozytywnie (dla mnie) byłoby gdyby był tańszy od A7R4, choćby o 10 $

    jp
    Ostatnio edytowane przez jan pawlak ; 07-03-2020 o 18:42
    puste opakowania po EF 24-70/2,8 I, 580EX, GP-E2 oraz 2 statywy i pilot RMT-DSLR2
    Sony A7R Mark III,[B] FE 1.8/20G, FE 1.4/35GM, 85mm 1:1.4 DG DN, FE 1.8/135GM,
    http://www.dpreview.com/galleries/51.../photos#page=1
    public.fotki.com/janusz-pawlak/

  7. #287
    sv
    Guest

    Domyślnie Odp: Canon EOS R5

    Cytat Zamieszczone przez marfot Zobacz posta
    Akurat uważam, że cena R5 zaskoczy pozytywnie. Będzie ciut drożej niż A7RIV i tyle
    Nadzieja umiera ostatnia :-) Zawsze będzie się można pocieszyć R6 :-)

  8. #288
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    May 2018
    Posty
    1 306

    Domyślnie Odp: Canon EOS R5

    a piszecie o cenie w sklepie z oficjalnej dystrybuji na kraj w którym urząd co to kontroluje konkurencję słabo się sprawdza czy o cenie za jaką bęzie można kupić ten korpus? np. przejazdem w szwajcarii czy w sieci.
    sven dlaczego nie chcesz żebyśmy kupili ten korpus?
    co do pocieszenia to już lepiej nie kupić nic lub lustrzankę na rynku wtórnym - zarówno nasza ulubiona firma jak i dystrybucja to poczuje - ja sklaniam sie do nie kupowania a chciałbym kupić, podobnie jak 6DII chciałem ale tamta premiera mnie rozbawiła zarówno od strony cenowej jak i technologicznej - może tu będzie inaczej bo chciałbym coś w końcu kupić jak tak dalej będziecie straszyć to kupię ajfona ponoć profesjonalne klipy tym kręcą i gimbal do ajfona tańszy

    R5 ma być tani bo firma ma 50% spadek sprzedaży i jest w czarnej .... i z tej czarnej .....nie wyjdzie jak będzie drogo - bo bechamot nie kupi, ja nie kupie, i wielu innych - proste jak drut na szpulce
    Ostatnio edytowane przez mirror ; 07-03-2020 o 19:10

  9. #289
    sv
    Guest

    Domyślnie Odp: Canon EOS R5

    Cytat Zamieszczone przez mirror Zobacz posta
    sven dlaczego nie chcesz żebyśmy kupili ten korpus?
    R5 ma być tani bo firma ma 50% spadek sprzedaży i jest w czarnej .... i z tej czarnej .....nie wyjdzie jak będzie drogo - bo bechamot nie kupi, ja nie kupie, i wielu innych
    Gdyby to ode mnie zależało, to kosztowałby połowę średniej krajowej :-) A tak też nie kupię, a co! Jak to Japończycy w poniedziałek przeczytają, to na bank obniżą cenę o połowę :-)
    Ostatnio edytowane przez sv ; 07-03-2020 o 19:36

  10. #290
    Pełne uzależnienie Awatar marfot
    Dołączył
    Nov 2007
    Miasto
    Zgorzelec
    Posty
    4 401

    Domyślnie Odp: Canon EOS R5

    Cytat Zamieszczone przez sven Zobacz posta
    Gdyby to ode mnie zależało, to kosztowałby połowę średniej krajowej :-)
    Pewnie tak będzie. Wkrótce dowiemy się jaki to kraj jest odniesieniem
    https://500px.com/p/m_kowalczyk?view=galleries
    EOS R5, RF 14-35/4L, RF 24-105/4L, C35/2 IS, C70-300L IS, M6II, M11-22, M22, M32, S56/1.4, M55-200

Strona 29 z 186 PierwszyPierwszy ... 1927282930313979129 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •