Cytat Zamieszczone przez Bechamot Zobacz posta
Starsze obiektywy byly wolne , choc mogly byc dokladne , nowsze jak np przeznaczony 24-105 L , ostrzyl szybko i sprawnie.
85 1,2 L jest w ogole obiektywem zbyt wolnym do scen dynamicznych - z kazda puszka.
Ale zdajesz sobie sprawę, że obecnie mam na stanie 6 szkieł z mocowaniem EF, a kolejnych kilka (albo i więcej) przerobiłem wcześniej i potrafię ocenić szybkość szkła w zależności od zastosowanych mechanizmów ustawiania ostrości ?

Pytam, bo odnoszę ostatnio wrażenie, że całą resztę osób na forum (poza Tobą) masz za zupełnych ignorantów nie potrafiących ustawić poprawnie Af-a

Cytat Zamieszczone przez Bechamot Zobacz posta
Jesli chcesz miec w 1 strzale niemal 100 % pewnosci ostrosci , to detekcja fazy tego nie gwarantuje , gdyz to jest zawsze przewidywanie polozenia nastawy - blad zawsze moze sie trafic. trzeba przejsc na LV.
Przecież dokładnie od początku o tym już kilkakrotnie pisałem w tym wątku. Odkryłeś coś nowego ? Bo użytkownicy 5D II wiedzą to już od pierwszych zdjęć tym aparatem i o tym właśnie pisało poza mną kilka innych osób.