Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 23 z 23

Wątek: test wstawiania zdjęć

  1. #21

    Domyślnie Odp: test wstawiania zdjęć

    Cytat Zamieszczone przez Bangi Zobacz posta
    Klikasz

    Załącznik 3774

    a następnie

    Załącznik 3775

    następnie zatwierdzasz post i gotowe.
    Dzień dobry, u mnie nie ma żadnego "dodaj obraz z komputera" tylko "dodaj obraz za pośrednictwem adresu internetowego". To jest zepsute czy ja coś robie źle??

  2. #22
    Moderator Awatar Bangi
    Dołączył
    Jun 2010
    Miasto
    Kraków
    Wiek
    42
    Posty
    4 622

    Domyślnie Odp: test wstawiania zdjęć

    Cytat Zamieszczone przez Dominik_z_Polski Zobacz posta
    Dzień dobry, u mnie nie ma żadnego "dodaj obraz z komputera" tylko "dodaj obraz za pośrednictwem adresu internetowego". To jest zepsute czy ja coś robie źle??
    @Jacek_Z pomożesz?

  3. #23
    Pełne uzależnienie Awatar atsf
    Dołączył
    Jul 2007
    Miasto
    Lublin
    Posty
    4 285

    Domyślnie Odp: test wstawiania zdjęć

    Cytat Zamieszczone przez Dominik_z_Polski Zobacz posta
    Dzień dobry, u mnie nie ma żadnego "dodaj obraz z komputera" tylko "dodaj obraz za pośrednictwem adresu internetowego". To jest zepsute czy ja coś robie źle??
    Po prostu nie załapałeś, jak bardzo interfejs wstawiania obrazków jest spieprzony i nieintuicyjny. Po kliknięciu na tę ikonę, która wskazał Bangi, otwiera się okno wyboru źródła obrazka. Na górze masz czarną kreskę ze schodkiem, a pod nią opis: "Z komputera/Z adresu internetowego (URL)". Jeśli klikniesz na ten tekst we właściwym miejscu, to wybierzesz źródło obrazka, a schodek na kresce zmieni się, i zmienią się teksty poniżej.

    Jeśli masz już wybrane źródło "Z komputera", to niżej masz tekst: "Dodaj obrazek z twojego komputera", a poniżej wąską ramkę, a po jej lewej stronie klawisz z opisem "Wybierz plik", a dalej w ramce "Nie wybrano pliku". Poniżej ramki jest czarny klawisz "Wgraj plik". No więc musisz kliknąć na klawisz "Wybierz plik", a wtedy otworzy Ci się okno dialogowe przeszukiwania Twojego komputera. Znajdujesz tam plik, który zamierzasz wgrać, zaznaczasz go i klikasz na klawisz "Otwórz". Wtedy nazwa pliku pojawia się w ramce w miejscu napisu "Nie wybrano pliku". Następnie klikasz na czarny klawisz "Wgraj plik (i)" i gotowe.

    Jeśli zaś wstępnie wybrałeś wstawienie pliku z internetu, to w ramce umieszczasz jego adres internetowy i klikasz OK. Oczywiście, w tej opcji opisy i komendy są trochę inne, niż przy wyborze komputera jako źródła, ale zorientujesz się, o co chodzi.
    EOS 550D, 6D, M2, M5, 80D, 7D II, kit 18-55 IS, EF-S 55-250 IS STM, EF-M 4-5,6/11-22 STM, EF-M 3,5-5,6/18-55 STM, EF-M 2/22 STM, EF 3,5-4,5/28-70, EF 1,8/50 Mk 1 i STM, EF 100-400L II, Tamron 100-400, Olympusy OM-1, OM-2N, OM-4, OM-10, stałki i zoomy Zuiko od 24 do 200 mm.

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •