Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 12 z 12

Wątek: Canon EF 24-105mm f/4 L IS USM - wysuwajacy sie tubus

  1. #11
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    May 2018
    Posty
    1 304

    Domyślnie Odp: Canon EF 24-105mm f/4 L IS USM - wysuwajacy sie tubus

    Cytat Zamieszczone przez balcerz Zobacz posta
    Witam,widziałem filmik z ta opaską na YouTube,proste i tanie rozwiązanie,ciekawi mnie tez sposób przedstawiony przez Jelcyka,trzeba się zastanowić który sposób wybrać.Naprawa raczej odpada bo jeśli ma ta przypadłość wrócić za rok lub dwa to się po prostu nie opłaca .pozdrawiam!
    kwestia mentalności i oceny możliwości - jeśli sie nie masz obaw że nie skręcisz po rozkręceniu i znajdziesz dobry film jak to zrobić to nie widze problemu - ja ostanio własnymi rękami wymieniłem baterię w telefonie z niewymienną baterią (taki szkło z tyłu szkło z przodu) i jestem zadowolony - dobry film - narzędzia i odrobina tak zwanych zdolności manualnych załatwiają sprawę

    ja kupowałem 24-105 dwa razy najpierw używkę co się sama wysuwała, a potem nowy bo wysuwanie doprowadzało mnie do w......

    --- Kolejny post ---

    Cytat Zamieszczone przez balcerz Zobacz posta
    Witam,czy udało ci się rozwiązać problem?mam dokładnie taki sam,dzwoniłem do serwisu,powiedzieli ze to prowadnica jakaś i ze kosztuje max-800zł,to nie jest jeszcze tak dużo,o ile to jest to samo.
    taki obiektyw cały i nowy kosztuje trochę powyżej 2000zł - dla mnie 800zł (1/3 wartości obiektywu) za taką naprawę to absurd niezależnie czy w oderwaniu od ceny obiektywu dla kogoś to kwota mała czy duża
    Ostatnio edytowane przez mirror ; 06-05-2020 o 23:37

  2. #12

    Dołączył
    May 2018
    Miasto
    Wrocław\Sztokholm
    Posty
    4

    Domyślnie Odp: Canon EF 24-105mm f/4 L IS USM - wysuwajacy sie tubus

    Cytat Zamieszczone przez mirror Zobacz posta
    kwestia mentalności i oceny możliwości - jeśli sie nie masz obaw że nie skręcisz po rozkręceniu i znajdziesz dobry film jak to zrobić to nie widze problemu - ja ostanio własnymi rękami wymieniłem baterię w telefonie z niewymienną baterią (taki szkło z tyłu szkło z przodu) i jestem zadowolony - dobry film - narzędzia i odrobina tak zwanych zdolności manualnych załatwiają sprawę

    ja kupowałem 24-105 dwa razy najpierw używkę co się sama wysuwała, a potem nowy bo wysuwanie doprowadzało mnie do w......

    --- Kolejny post ---



    taki obiektyw cały i nowy kosztuje trochę powyżej 2000zł - dla mnie 800zł (1/3 wartości obiektywu) za taką naprawę to absurd niezależnie czy w oderwaniu od ceny obiektywu dla kogoś to kwota mała czy duża
    Szukałem filmików znalazłem jak się rozbiera ,możne wystarczy,na razie założę gumkę ,udało mi się kupić tanio dosyć ten obiektyw(3200zł na polskie 6D+24-105)ale faktycznie lepiej dorzucić do obiektywu te pieniążki(planuje kupić 100-400 używkę),na naprawę potrzeba czasu,pewnie zrobię to na urlopie,bez dzieciaków co mają wiecznie sto pytań do

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •