Strona 4 z 5 PierwszyPierwszy ... 2345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 48

Wątek: Zakup body w budżecie 4000-5000

  1. #31
    Bywalec
    Dołączył
    Feb 2013
    Miasto
    Krynica - Zdrój
    Posty
    101

    Domyślnie Odp: Zakup body w budżecie 4000-5000

    Cytat Zamieszczone przez Bangi Zobacz posta
    Wybacz, jakaś pomroczność mnie dziś od rana dopadła.
    Niemniej rada pozostaje bez zmian
    Poniedzialki tak mają. Też bralem 6D pod uwagę w wersji 1.

  2. #32
    Moderator Awatar Bangi
    Dołączył
    Jun 2010
    Miasto
    Kraków
    Wiek
    42
    Posty
    4 675

    Domyślnie Odp: Zakup body w budżecie 4000-5000

    Cytat Zamieszczone przez K@milos Zobacz posta
    Poniedzialki tak mają. Też bralem 6D pod uwagę w wersji 1.
    6d to byla moja pierwsza pełna klatka i byłem bardzo zadowolony, tym bardziej, że jeśli nie masz ciśnienia na nowe, to można za fajne pieniądze kupić .

  3. #33
    Bywalec
    Dołączył
    Feb 2013
    Miasto
    Krynica - Zdrój
    Posty
    101

    Domyślnie Odp: Zakup body w budżecie 4000-5000

    Cytat Zamieszczone przez Bangi Zobacz posta
    6d to byla moja pierwsza pełna klatka i byłem bardzo zadowolony, tym bardziej, że jeśli nie masz ciśnienia na nowe, to można za fajne pieniądze kupić .
    Ja na 5d mkII tez nie narzekam. W tym przypadku to mojs pierwsza pełna klatka.
    Kasę z apsc mimo wszystko chciałbym przeznaczyć na nowe body w znaczeniu ze sklepu.
    6D często podobno nagrywają stąd niskie przebiegi.

  4. #34
    Początki nałogu
    Dołączył
    Sep 2009
    Posty
    297

    Domyślnie Odp: Zakup body w budżecie 4000-5000

    Cytat Zamieszczone przez K@milos Zobacz posta
    Ja na 5d mkII tez nie narzekam. W tym przypadku to mojs pierwsza pełna klatka.
    Kasę z apsc mimo wszystko chciałbym przeznaczyć na nowe body w znaczeniu ze sklepu.
    6D często podobno nagrywają stąd niskie przebiegi.
    nie bardzo rozumiem dlaczego chcesz mieć 2 body zamiast sprzedać oba i kupić jeden porządny...dozbieraj kasy, sprzedaj oba i kup R...za bardzo kombinujesz albo szukasz cudów za małe pieniądze
    R + C 50 1.8 STM + C 17-40 + C 70-200 f/4 + CDN.
    https://www.facebook.com/dawidzawilafotografia

  5. #35
    Bywalec
    Dołączył
    Feb 2013
    Miasto
    Krynica - Zdrój
    Posty
    101

    Domyślnie Odp: Zakup body w budżecie 4000-5000

    Cytat Zamieszczone przez dave88 Zobacz posta
    nie bardzo rozumiem dlaczego chcesz mieć 2 body zamiast sprzedać oba i kupić jeden porządny...dozbieraj kasy, sprzedaj oba i kup R...za bardzo kombinujesz albo szukasz cudów za małe pieniądze
    Miałem teraz dwa i o wiele prościej robić foty w różnym ujęciu korzystając z dwóch body. Mniej kręcenia słoikami. Nie szukam cudów. Chcę mieć dwa równe sprzęty.

  6. #36
    Bywalec
    Dołączył
    Feb 2013
    Miasto
    Krynica - Zdrój
    Posty
    101

    Domyślnie Odp: Zakup body w budżecie 4000-5000

    Panowie a coś z tego typu: Canon EOS RP ?
    Warte czy raczej się nie zagłębiać w temat ?

  7. #37
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Jul 2012
    Posty
    2 512

    Domyślnie Odp: Zakup body w budżecie 4000-5000

    gdyby odpowiadajacy uwazali , ze zrobisz lepiej kupujac RP - to taka porade bys juz dawno dostal

    wszyscy pisza w zasadzie jedno.

    - lepiej sprzedac dwa aparaty , ktore posiadasz i za nie kupic jeden mozliwie najlepszy- czyli R , zachowujac posiadana optyke FF

    nie ma potrzeby posiadania dwoch aparatow w celach o jakich piszesz , przez co musialbyc ograniczac wydatek.
    Jezeli kupisz R to przez 10 lat bedziesz mial aparat o aktualnych wciaz mozliwosciach zdjeciowych.

    przechodzac ewentualnie na sony , musisz liczyc sie ze spowolnieniem pracy af w obiektywach canona , nie wiem czy jest to dobry pomysl.

    mozna barc pod uwage w ogole przejscie na System sony , ale musisz liczyc sie ze zwiekszeniem limitu wydatkow.

    moim zdaniem aktualnie najlepsze i najtansze rozwiazanie to R - 10 lat nie bedziesz musial zaprzatac sobie glowy zamiana aparatu.
    zapowiedz optyki jest obiecujaca a i dotychczasowa wspolpracuje bezproblemowo.

  8. #38
    Bywalec
    Dołączył
    Feb 2013
    Miasto
    Krynica - Zdrój
    Posty
    101

    Domyślnie Odp: Zakup body w budżecie 4000-5000

    Cytat Zamieszczone przez Bechamot Zobacz posta
    gdyby odpowiadajacy uwazali , ze zrobisz lepiej kupujac RP - to taka porade bys juz dawno dostal

    wszyscy pisza w zasadzie jedno.

    - lepiej sprzedac dwa aparaty , ktore posiadasz i za nie kupic jeden mozliwie najlepszy- czyli R , zachowujac posiadana optyke FF

    nie ma potrzeby posiadania dwoch aparatow w celach o jakich piszesz , przez co musialbyc ograniczac wydatek.
    Jezeli kupisz R to przez 10 lat bedziesz mial aparat o aktualnych wciaz mozliwosciach zdjeciowych.

    przechodzac ewentualnie na sony , musisz liczyc sie ze spowolnieniem pracy af w obiektywach canona , nie wiem czy jest to dobry pomysl.

    mozna barc pod uwage w ogole przejscie na System sony , ale musisz liczyc sie ze zwiekszeniem limitu wydatkow.

    moim zdaniem aktualnie najlepsze i najtansze rozwiazanie to R - 10 lat nie bedziesz musial zaprzatac sobie glowy zamiana aparatu.
    zapowiedz optyki jest obiecujaca a i dotychczasowa wspolpracuje bezproblemowo.
    Słuszna uwaga. No nic będzie kasa na ręku będę działał. Faktycznie albo R c5mkIV (uzywka w dobrej cenie) powinienem się na nich skupić.

  9. #39
    fotograf Awatar Czacha
    Dołączył
    Jan 2004
    Miasto
    Białystok
    Wiek
    44
    Posty
    4 868

    Domyślnie Odp: Zakup body w budżecie 4000-5000

    Mam na chacie 5D4, ma gorszy AF niz EOS R. Kolega fotografowal caly sezon slubny na EOS R i RP i mowil ze woli RP ze wzgledu na gabaryty, ale koniec koncow i tak kupil drugie R

  10. #40
    Bywalec
    Dołączył
    Feb 2013
    Miasto
    Krynica - Zdrój
    Posty
    101

    Domyślnie Odp: Zakup body w budżecie 4000-5000

    Cytat Zamieszczone przez Czacha Zobacz posta
    Mam na chacie 5D4, ma gorszy AF niz EOS R. Kolega fotografowal caly sezon slubny na EOS R i RP i mowil ze woli RP ze wzgledu na gabaryty, ale koniec koncow i tak kupil drugie R
    Dzięki. Fotografia to moje hobby nie praca. Fajnie jest mieć coś naj... ale nie za wszelką cenę.

Strona 4 z 5 PierwszyPierwszy ... 2345 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •