Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 21

Wątek: Canon 6D Mark III ?

  1. #1
    Dopiero zaczyna Awatar grreeg
    Dołączył
    Dec 2019
    Posty
    45

    Domyślnie Canon 6D Mark III ?

    Czy myślicie że naprawdę pojawi się 6D mk3 ?
    Czy warto na to poczekać?

    https://www.photographytalk.com/cano...i-release-date
    Ostatnio edytowane przez grreeg ; 17-01-2020 o 20:28

  2. #2
    Pełne uzależnienie Awatar zdebik
    Dołączył
    Jun 2013
    Miasto
    Londyn
    Posty
    4 046

    Domyślnie Odp: Canon 6D Mark III ?

    6D3 nie będzie robił zdjęć, kup już lepiej 6D mark 1 classic.

  3. #3
    Początki nałogu Awatar RadOs41
    Dołączył
    Aug 2011
    Miasto
    Radom
    Wiek
    57
    Posty
    350

    Domyślnie Odp: Canon 6D Mark III ?

    Być może się pojawi; kup coś używanego, w dobrym stanie z serii 1DX, np. mark II. Wyjdzie mark III, to starsze modele dx będą jeszcze tańsze. I jestem przekonany, że cena używanego dx-a nie będzie odbiegać od nówki 6d markIII w sposób istotny, a jakością i 6d mark VIII będzie w tyle za dzisiejszym dx, choćby nawet robił zdjęcia .
    Ostatnio edytowane przez RadOs41 ; 18-01-2020 o 10:46
    Trochę gratów i nieco innych szpargałów...

  4. #4
    Dopiero zaczyna Awatar grreeg
    Dołączył
    Dec 2019
    Posty
    45

    Domyślnie Odp: Canon 6D Mark III ?

    Aktualnie mam 6Dmk1 i wciąż zastanawiam się nad sensownością sprzedaży przy dzisiejszych cenach - to jedno, a drugie co kupić w zamian ?
    6Dmk2 ? RP ? czy może jeszcze coś zupełnie innego ?

    --- Kolejny post ---

    1DX mk2 z pewnością to świetny sprzęt, ale niestety finansowo poza zasięgiem.

  5. #5
    Moderator Awatar Bangi
    Dołączył
    Jun 2010
    Miasto
    Kraków
    Wiek
    42
    Posty
    4 622

    Domyślnie Odp: Canon 6D Mark III ?

    @grreeg kup bezlustro. Miałem 6d, super aparat po wcześniejszych cropach. Potem kupiłem 6d2, też spoko ale WOW nie było. Kolejne WOW miałem dopiero po kupnie R.

  6. #6
    Dopiero zaczyna Awatar grreeg
    Dołączył
    Dec 2019
    Posty
    45

    Domyślnie Odp: Canon 6D Mark III ?

    Cytat Zamieszczone przez Bangi Zobacz posta
    @grreeg kup bezlustro. Miałem 6d, super aparat po wcześniejszych cropach. Potem kupiłem 6d2, też spoko ale WOW nie było. Kolejne WOW miałem dopiero po kupnie R.
    Mój budżet pozwoli mi jedynie na kupno RP, ale to cenne uwagi, dziękuję i pozdrawiam.

  7. #7
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Jul 2012
    Posty
    2 512

    Domyślnie Odp: Canon 6D Mark III ?

    jesli masz aparat to podstawowe pytanie - dlaczego chcesz zmienic , czy musisz teraz?

  8. #8
    Pełne uzależnienie Awatar cauchy
    Dołączył
    Sep 2008
    Miasto
    Warszawa
    Wiek
    40
    Posty
    2 020

    Domyślnie Odp: Canon 6D Mark III ?

    Osobiście nie czekam juz na żadną lustrzankę, na żadne wielkie ciężkie body (powyżej 500g).

    Na razie zostaję ze swoim staruszkiem 6D, którego 9pkt AF przy obecnych wypustach sony na poziomie 500pkt AF wygląda po prostu żałośnie, nie mówiąc o trybie śledzenia Ale działa, nie jest przeładowany pixelami, plastyka mi odpowiada, praca aku też. Wiem natomiast, że mój kolejny zakup to będzie jakiś lekki mirrorless. Problem na razie jest ze szkłami. Sony nie ma, Canon dopiero co rozbudowuje, producenci niezależni coś tam wypuścili, ale nie odświeżają, muszę jeszcze trochę poczekać. Szkoda też, że wszyscy idą w te pixele, a nie zawsze idzie za nimi szczegółowość (jak w M6 II).
    Ostatnio edytowane przez cauchy ; 20-01-2020 o 11:35
    EOS R6 | RF 14-35 | RF 70-200 | RF 85 | Sigma 150-600 C | DJI Mini 3 Pro
    Flickr | YT

  9. #9
    gajowy Awatar akustyk
    Dołączył
    Dec 2004
    Miasto
    holandia
    Wiek
    45
    Posty
    11 944

    Domyślnie Odp: Canon 6D Mark III ?

    The camera does not have 4K capabilities, and its autofocus sometimes caused troubles to photographers.
    chcialbym, zeby autor wymienil jego problemy z autofokusem. jesli mial mkII kiedykolwiek w rece, bo calkiem sporo tych internetowych "dziennikarzy" malo z krytykowanych rzeczy mialo w rece

    This is a shame, especially since the Canon 6D Mark I provided so many outstanding features, and because of that, it was one of the most popular cameras of its time.
    wychodzi na to, ze mkII jest gorszy od mkI.

    ja chyba inne te szostki mialem.


    nie wiem co bym chcial wymienic w 6D II na obecna chwile. dla mnie ona jest o kilka software'owych poprawek oddalona od idealu (do moich potrzeb). i to sa wszystko kwestie obslugi, nie szpejow w srodku.
    drugim mankamentem, ktory mi doskwiera w 6D II sa zd* zaprojektowane L-brackety, przez ktore nie da sie ekraniku wygodnie przekrecic przy pracy w poziomie. i niestety nie znalazl sie jeszcze nikt, kto by wykminil, ze to mozna poprawic :/
    www albo tez flickr

  10. #10
    Pełne uzależnienie Awatar cauchy
    Dołączył
    Sep 2008
    Miasto
    Warszawa
    Wiek
    40
    Posty
    2 020

    Domyślnie Odp: Canon 6D Mark III ?

    Po prostu ktoś był rozczarowany poziomem usprawnień nowej szóstki względem starej. Dla Ciebie było super, dla niego nie, oczekiwał więcej/lepiej itd.
    EOS R6 | RF 14-35 | RF 70-200 | RF 85 | Sigma 150-600 C | DJI Mini 3 Pro
    Flickr | YT

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •