Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Yongnuo YN600EX-RT II i Quadralite Navigator X2

  1. #1

    Dołączył
    Jun 2017
    Miasto
    Koszalin
    Posty
    12

    Domyślnie Yongnuo YN600EX-RT II i Quadralite Navigator X2

    Cześć,
    Posiadam wyzwalacz Quadralite Navigator X2 do Canona, chcę dokupić lampkę Yongnuo YN600EX-RT II i wyzwalać oraz sterować z tego Navigatora. Ma służyć jako rezerwowa lampa systemowa oraz jako kontra oraz do oświetlania tła.
    Moje pytanko: czy ktoś z koleżanek i kolegów, ma, albo sprawdzał taką konfigurację.
    Marcin Woźniak z Quadralite, nie był pewny czy będzie to działać (teoretycznie powinno).
    Czy ktoś praktycznie sprawdzał taką konfigurację. Jakie funkcje działają, a jakie nie.
    Pozdrawiam

  2. #2
    Pełne uzależnienie Awatar jinks
    Dołączył
    Mar 2006
    Miasto
    Kielce
    Wiek
    39
    Posty
    2 178

    Domyślnie Odp: Yongnuo YN600EX-RT II i Quadralite Navigator X2

    Teoretycznie powinno, bo jest wyzwalacz i lampa z możliwością wyzwalania drogą radiową? niestety to 2 różne systemy i nie zabangla. Trzeba kupić lampę do quadralite-a.
    Miłego dnia
    moja www

  3. #3

    Dołączył
    Jun 2017
    Miasto
    Koszalin
    Posty
    12

    Domyślnie Odp: Yongnuo YN600EX-RT II i Quadralite Navigator X2

    Zdaję sobie sprawę, że bezpośrednio z Navigator X2 innych lam jak lampy Quadralite nie wyzwolę. Chodzi mi o sytuację: z Navigatora X2 na aparacie wyzwalam Yongnuo YN600EX-RT II przez odbiornik Quadralite Navigator X do Canona. W instrukcji Navigatora X2 jest informacja, że: "Navigator X2 może być używany do sterowania i wyzwalania lamp błyskowych Canona takich jak: 600EX-RT, 580EXII, 580EX, 430EXII, 430EX III-RT przez odbiornik Navigator X C.
    Czy mogę sterować i wyzwalać Yongnuo YN600EX-RT II ? Jest o podobno wierna kopia Canonowskiej 600EX-RT. Teoretycznie powinno to działać, ale jak jest w praktyce ?

  4. #4
    Początki nałogu
    Dołączył
    Aug 2008
    Wiek
    49
    Posty
    454

    Domyślnie Odp: Yongnuo YN600EX-RT II i Quadralite Navigator X2

    Nie mam YN, ale Voeloon V760 zdalnie działa tak, jakby był osadzony na stopce aparatu. Można programować wszystkie funkcje dostępne w menu.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •