Strona 48 z 82 PierwszyPierwszy ... 38464748495058 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 471 do 480 z 819

Wątek: [ Pezet85 ] - portrety

  1. #471
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Jan 2010
    Miasto
    Siedlce
    Posty
    1 434

    Domyślnie Odp: [ Pezet85 ] nauka portretu

    134 !!!

  2. #472
    Początki nałogu Awatar Pezet85
    Dołączył
    Jan 2018
    Posty
    475

    Domyślnie Odp: [ Pezet85 ] nauka portretu

    Cytat Zamieszczone przez robertskc7 Zobacz posta
    134 !!!
    Dla mnie również... Jak tylko zobaczyłem to zdjęcie w puszcze odrazy pomyślałem będzie super , natomiast żona najbardziej się bała właśnie tego zdjęcia, ze zostanie skrytykowane za pozowanie.
    Wczorajsze zdjęcia, są pierwszymi z których żona jest bardzo zadowolona i uważam że wyszła najlepiej jak dotąd.

    Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
    Ostatnio edytowane przez Pezet85 ; 07-01-2021 o 11:40

  3. #473

    Domyślnie Odp: [ Pezet85 ] nauka portretu

    Cytat Zamieszczone przez Pezet85 Zobacz posta
    Dla mnie również... Jak tylko zobaczyłem to zdjęcie w puszcze odrazy pomyślałem będzie super , natomiast żona najbardziej się bała właśnie tego zdjęcia, ze zostanie skrytykowane za pozowanie.
    Wczorajsze zdjęcia, są pierwszymi z których żona jest bardzo zadowolona i uważam że wyszła najlepiej jak dotąd.

    Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
    Hohoho, zaczęliście jako naśladowcy Candara, a skończycie jako Wantucha (tu powinno być przymrużone oko i szelmowski uśmiech, ale gdzieś mi się emotikony podziały). Pokombinuj jeszcze ze światłem z boku, z góry i dołu (niekoniecznie wszystko na raz) jako kontrą, będziesz mógł przygaszać lub rozpalać segmenty kadru. Gdybyś miał kontrę, to z cienistym brzuszkiem byłoby też OK.

  4. #474
    Pełne uzależnienie Awatar aptur
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    3 839

    Domyślnie Odp: [ Pezet85 ] nauka portretu

    Cześć,
    Dawno mnie tu nie było. Twoje wycyzelowane próby ze sztucznym światłem mnie nudzą więc głosuję na 127. Mniej techniki a więcej emocji i zastanych chwil. Działaj dalej. Pozdrowienia.

  5. #475
    Początki nałogu Awatar Pezet85
    Dołączył
    Jan 2018
    Posty
    475

    Domyślnie Odp: [ Pezet85 ] nauka portretu

    Cytat Zamieszczone przez totamten Zobacz posta
    Hohoho, zaczęliście jako naśladowcy Candara, a skończycie jako Wantucha (tu powinno być przymrużone oko i szelmowski uśmiech, ale gdzieś mi się emotikony podziały). Pokombinuj jeszcze ze światłem z boku, z góry i dołu (niekoniecznie wszystko na raz) jako kontrą, będziesz mógł przygaszać lub rozpalać segmenty kadru. Gdybyś miał kontrę, to z cienistym brzuszkiem byłoby też OK.
    Dzięki za podpowiedzi ( te zdjęcia z framugą drzwi były ze srebrną blendą jako doświetlenie )... a tak odbiegając od tematu może jestem nie kumaty, ale o co chodzi z tym Wantuchem ?

    Cytat Zamieszczone przez aptur Zobacz posta
    Cześć,
    Dawno mnie tu nie było. Twoje wycyzelowane próby ze sztucznym światłem mnie nudzą więc głosuję na 127. Mniej techniki a więcej emocji i zastanych chwil. Działaj dalej. Pozdrowienia.
    Hej,
    fajnie że wpadleś i dzięki za opinie ... ostatnie zdjęcia są bez sztucznego światła .


    To na koniec dzisiejszego dnia, ostatnie 2 fotki z wczorajszych testów RP'ka.


    137.

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	_MG_4598-Edit.jpg
Wyświetleń:	19
Rozmiar:	1,07 MB
ID:	5613

    138.

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	_MG_4756-Edit.jpg
Wyświetleń:	15
Rozmiar:	1,16 MB
ID:	5614

  6. #476

    Domyślnie Odp: [ Pezet85 ] nauka portretu

    [QUOTE=Pezet85;1419046]Dzięki za podpowiedzi ( te zdjęcia z framugą drzwi były ze srebrną blendą jako doświetlenie )... a tak odbiegając od tematu może jestem nie kumaty, ale o co chodzi z tym Wantuchem ?

    Wacław Wantuch, artysta fotografik, który w swojej twórczości kreuje specyficzny nastrój i "bezstrój"?

  7. #477
    Początki nałogu Awatar Pezet85
    Dołączył
    Jan 2018
    Posty
    475

    Domyślnie Odp: [ Pezet85 ] nauka portretu

    [QUOTE=totamten;1419048]
    Cytat Zamieszczone przez Pezet85 Zobacz posta
    Dzięki za podpowiedzi ( te zdjęcia z framugą drzwi były ze srebrną blendą jako doświetlenie )... a tak odbiegając od tematu może jestem nie kumaty, ale o co chodzi z tym Wantuchem ?

    Wacław Wantuch, artysta fotografik, który w swojej twórczości kreuje specyficzny nastrój i "bezstrój"?
    Wiesz, ja prosty chłopak jestem i nie wiem czy ty chcesz mnie obrazić czy pochwalić... Na bezstrój żona się nie zgadza .

  8. #478
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Jan 2010
    Miasto
    Siedlce
    Posty
    1 434

    Domyślnie Odp: [ Pezet85 ] nauka portretu

    137 !
    To teraz sesja z żoną w której nie patrzy się non stop na aparat i śledzę watek z ciekawością dalej
    p.s Jak już ma patrzeć, to w Twoją stronę, przenikliwym wzrokiem za Ciebie a nie w obiektyw.

  9. #479
    Początki nałogu Awatar Pezet85
    Dołączył
    Jan 2018
    Posty
    475

    Domyślnie Odp: [ Pezet85 ] nauka portretu

    Cytat Zamieszczone przez robertskc7 Zobacz posta
    137 !
    To teraz sesja z żoną w której nie patrzy się non stop na aparat i śledzę watek z ciekawością dalej
    p.s Jak już ma patrzeć, to w Twoją stronę, przenikliwym wzrokiem za Ciebie a nie w obiektyw.
    Ok, ok, może to jakoś ogarniemy...kupie dużo wina i może jeszcze zapozuje

  10. #480
    Początki nałogu
    Dołączył
    Oct 2020
    Miasto
    Kraków
    Posty
    383

    Domyślnie Odp: [ Pezet85 ] nauka portretu

    Powiedz jak Ci się podoba jazda próbna RP? i pełną klatką zarazem?

Strona 48 z 82 PierwszyPierwszy ... 38464748495058 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •