Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: Obiektywy EF

  1. #1
    Początki nałogu
    Dołączył
    May 2009
    Posty
    255

    Domyślnie Obiektywy EF

    Cześć, czy jak do EOS R podepnę tą oryginalną przejściówkę do systemu EF, a następnie obiektyw Canon EF 24-70mm to będę miał zbliżenie tak samo jak na klasycznym full frame, a nie jakiś mnożnik ogniskowej itp?

  2. #2
    Moderator Awatar Bangi
    Dołączył
    Jun 2010
    Miasto
    Kraków
    Wiek
    42
    Posty
    4 622

    Domyślnie Odp: Obiektywy EF

    Żadnych mnożników nie ma.

  3. #3
    Pełne uzależnienie Awatar jan pawlak
    Dołączył
    May 2012
    Posty
    4 206

    Domyślnie Odp: Obiektywy EF

    Na tym "mnożniku ogniskowej" pięknie widać jak PR-owcy próbują robić wodę z mózgu klientom by tylko wymusić sprzedaż.

    jp
    Ostatnio edytowane przez jan pawlak ; 18-12-2019 o 09:12
    puste opakowania po EF 24-70/2,8 I, 580EX, GP-E2 oraz 2 statywy i pilot RMT-DSLR2
    Sony A7R Mark III,[B] FE 1.8/20G, FE 1.4/35GM, 85mm 1:1.4 DG DN, FE 1.8/135GM,
    http://www.dpreview.com/galleries/51.../photos#page=1
    public.fotki.com/janusz-pawlak/

  4. #4

  5. #5
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    1 503

    Domyślnie Odp: Obiektywy EF

    Pink Tajgery wytropiły PR-owca? Forumowej masakry ciąg dalszy.

  6. #6
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Dec 2010
    Miasto
    Poznań, WLKP
    Posty
    2 237

    Domyślnie Odp: Obiektywy EF

    Wodę z mózgu zdecydowanie zrobiło Sony. Wmawiając osobom nie potrafiącym poprawnie wykonać zdjęcia, że po zakupie ich produktu będzie zupełnie inaczej.

  7. #7
    Początki nałogu
    Dołączył
    May 2009
    Posty
    255

    Domyślnie Odp: Obiektywy EF

    Cytat Zamieszczone przez Bangi Zobacz posta
    Żadnych mnożników nie ma.
    Bardzo dziekuje, w ogole jak opinia o Rce? dalej fajnie? jeszcze mysle czy ew nie jakis 5D mark IV czy cos . Widzialem Twoj komentarz chyba na Ceneo ale juz stary .

    Cytat Zamieszczone przez jan pawlak Zobacz posta
    Na tym "mnożniku ogniskowej" pięknie widać jak PR-owcy próbują robić wodę z mózgu klientom by tylko wymusić sprzedaż.

    jp
    Tzn bylem prawie pewien, ze nie ma ale wolalem zapytac dla pewnosci, bo takie znalezienie tego info jednoznaczne to masakra .

    Na stronie Canon było, że niby działa tak samo, no ale jednak odleglosc jest wiec lepiej bylo zapytac niz sie potem zdziwic kupujac na fakturke, gdzie zwrotow nie ma .
    Ostatnio edytowane przez adzi ; 18-12-2019 o 19:03

  8. #8
    Coś już napisał
    Dołączył
    Mar 2014
    Posty
    53

    Domyślnie Odp: Obiektywy EF

    Cytat Zamieszczone przez adzi Zobacz posta

    Tzn bylem prawie pewien, ze nie ma ale wolalem zapytac dla pewnosci, bo takie znalezienie tego info jednoznaczne to masakra .
    Gdybyś rozumiał co to jest ten "mnożnik ogniskowej" to nie zastanawiałbyś się nawet nad tym czy stosuje się go przy adapterze R - EF

  9. #9
    Moderator Awatar Bangi
    Dołączył
    Jun 2010
    Miasto
    Kraków
    Wiek
    42
    Posty
    4 622

    Domyślnie Odp: Obiektywy EF

    Cytat Zamieszczone przez adzi Zobacz posta
    Bardzo dziekuje, w ogole jak opinia o Rce? dalej fajnie? jeszcze mysle czy ew nie jakis 5D mark IV czy cos . Widzialem Twoj komentarz chyba na Ceneo ale juz stary .
    (..)
    Moja opinia jest bardzo dobra, nie wrócę do lustra. Reszta jest wątku o R, nie twórzmy tu kolejnego na ten sam temat.

  10. #10
    Uzależniony Awatar solti
    Dołączył
    Oct 2005
    Miasto
    Poznań
    Wiek
    43
    Posty
    926

    Domyślnie Odp: Obiektywy EF

    Cytat Zamieszczone przez Bangi Zobacz posta
    Moja opinia jest bardzo dobra, nie wrócę do lustra. Reszta jest wątku o R, nie twórzmy tu kolejnego na ten sam temat.
    Mogę się tylko pod tym podpisać. Na razie, co prawda, lustro zostaje jako uzupełnienie (jakkolwiek by to nie zabrzmiało, chcę drugą puszkę z cropem i szybkością ckm'u), ale żadnej więcej lustrzanki już kupić nie planuję. A 7D2 zostanie ze mną tak długo, aż Canon zrobi puszkę nie gorszą od niego, ale jako bezlustro.
    Sprzęt jest ważny, ale ważniejsze są chęci i umiejętności Niestety ja mam tylko chęci
    galeria na forum Canon-board
    galeria na stronie lotnictwo.net.pl
    galeria.solti.pl

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •