Strona 7 z 19 PierwszyPierwszy ... 5678917 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 70 z 181

Wątek: Aparaty fotograficzne, jaka przyszłość

  1. #61
    Obertroll Awatar Kolekcjoner
    Dołączył
    Jun 2006
    Miasto
    Pod Tatrami
    Posty
    18 717

    Domyślnie Odp: Aparaty fotograficzne, jaka przyszłość

    Cytat Zamieszczone przez jan pawlak Zobacz posta
    Główne pytanie to czy gdybyś bezkosztowo mógł przejść z systemu C na system S to byś przeszedł ?
    Ale po kiego grzyba się w ogóle głowić nad takimi bzdurnymi konceptami.....
    "Co do wspomnianego mojego obowiązku to chcę jeszcze dodać, że mój stosunek do tegoż obowiązku jest moją osobistą i całkowicie prywatną sprawą, co zwalnia mnie od wszelkich dalszych komentarzy, przypisów, suplementów i gloss."
    Kapitan Wagner

  2. #62
    Bywalec
    Dołączył
    Jan 2012
    Posty
    174

    Domyślnie Odp: Aparaty fotograficzne, jaka przyszłość

    Cytat Zamieszczone przez Kolekcjoner Zobacz posta
    Ale po kiego grzyba się w ogóle głowić nad takimi bzdurnymi konceptami.....
    JP tęskni za Canonem i chce bezkosztowo wrócić do systemu
    6D/M100/MeizuM8

  3. #63
    Pełne uzależnienie Awatar jan pawlak
    Dołączył
    May 2012
    Posty
    4 221

    Domyślnie Odp: Aparaty fotograficzne, jaka przyszłość

    Cytat Zamieszczone przez Kolekcjoner Zobacz posta
    Ale po kiego grzyba się w ogóle głowić nad takimi bzdurnymi konceptami.....
    Bechamot twierdzi że ponad 90% użytkowników Canona przeszłoby na system Sony gdyby było to bezkosztowo.
    Ja uważam/twierdzę ze to nie jest prawdą.

    jp
    Ostatnio edytowane przez jan pawlak ; 06-02-2020 o 22:07
    puste opakowania po EF 24-70/2,8 I, 580EX, GP-E2 oraz 2 statywy i pilot RMT-DSLR2
    Sony A7R Mark III,[B] FE 1.8/20G, FE 1.4/35GM, 85mm 1:1.4 DG DN, FE 1.8/135GM,
    http://www.dpreview.com/galleries/51.../photos#page=1
    public.fotki.com/janusz-pawlak/

  4. #64
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Jul 2012
    Posty
    2 512

    Domyślnie Odp: Aparaty fotograficzne, jaka przyszłość

    Jan sam zamienil canona na sony ponoszac przy tym jakies koszty i nie moze zrozumiec , aby ktos sie zdecydowal na taka zamiane , gdyby kosztow nie poniosl.
    Slowem to nie chec zmiany aparatu byla motywem , a chec poniesienia kosztow.
    - Logika Jana, ktory wzywa do poslugiwania sie rozumem.

  5. #65
    Coś już napisał
    Dołączył
    Dec 2007
    Miasto
    Ziemia
    Posty
    85

    Domyślnie Odp: Aparaty fotograficzne, jaka przyszłość

    Cytat Zamieszczone przez Bechamot Zobacz posta
    to nie chec zmiany aparatu byla motywem , a chec poniesienia kosztow
    Jak najbardziej możliwe...
    Ktoś ma dużo kasy i lubi ją wydawać, to dlaczego nie ?
    Ostatnio edytowane przez jjj ; 06-02-2020 o 22:40

  6. #66
    Pełne uzależnienie Awatar candar
    Dołączył
    Jul 2008
    Miasto
    Chrząszczyrzewoszczyce, Powiat Łękołody
    Posty
    3 264

    Domyślnie Re: Aparaty fotograficzne, jaka przyszłość

    Jedni zarabiają a inni tracą:
    https://www.spidersweb.pl/2020/02/so...niki-2019.html

    "W 2019 r. Sony nie dało innym szans na rynku matryc. Techno Systems Research (TSR) opublikował dane dotyczące rynku matryc za 2019 r. Większych niespodzianek nie ma, bo nadal liczą się tylko trzy firmy, przy czym Sony pozostaje zdecydowanym numerem jeden."
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	matryce-sony-2019.jpg
Wyświetleń:	86
Rozmiar:	36,7 KB
ID:	3967

    "Jak widać, coraz bardziej opłaca się produkować podzespoły zamiast całych aparatów, ale nawet w tym segmencie trudno rywalizować z liderami. Przykładowo udział Nikona, który produkuje matryce do części swoich lustrzanek i bezlusterkowców, w skali całego rynku jest niezauważalny, zwłaszcza w starciu np. z Samsungiem, produkującym matryce na rynek mobilny."
    Ostatnio edytowane przez candar ; 17-02-2020 o 19:34
    Dawniej A1, F1N, EOS 50, 5, 3, 10D, 7D, 5D MARK I i II i III , N F-601, 801s , M DYNAX 505si , 7000 i 8000i , P K1000, ME SUPER, SUPER A , PROGRAM A, Fuji X-E1, X-T1, X-T2 , Nex5, A7 I i II obecnie: A7 IV , Nikon J1, Canon F1N , Kodak SIX20 , WELTI Ic i M42 moja strona II MM II IG II FB II 35photo II 500px II 1x.com

  7. #67
    sv
    Guest

    Domyślnie Odp: Re: Aparaty fotograficzne, jaka przyszłość

    Cytat Zamieszczone przez candar Zobacz posta
    Jedni zarabiają a inni tracą:


    "W 2019 r. Sony nie dało innym szans na rynku matryc.
    Cały czas twierdzę, że powinni się skupić na matrycach i dać sobie spokój z aparatami. Pewnie jak im się znudzi to zrobią to co zrobił Samsung.

  8. #68
    Pełne uzależnienie Awatar candar
    Dołączył
    Jul 2008
    Miasto
    Chrząszczyrzewoszczyce, Powiat Łękołody
    Posty
    3 264

    Domyślnie Re: Odp: Re: Aparaty fotograficzne, jaka przyszłość

    Cytat Zamieszczone przez sven Zobacz posta
    Cały czas twierdzę, że powinni się skupić na matrycach i dać sobie spokój z aparatami. Pewnie jak im się znudzi to zrobią to co zrobił Samsung.
    Są tacy, którzy mogą i chcą wypuszczać coś nowego oraz tacy, którzy nie chcą, ale jednak muszą bo... zostali o kilka długości z tyłu w w tym wyścigu
    Ostatnio edytowane przez candar ; 17-02-2020 o 19:52
    Dawniej A1, F1N, EOS 50, 5, 3, 10D, 7D, 5D MARK I i II i III , N F-601, 801s , M DYNAX 505si , 7000 i 8000i , P K1000, ME SUPER, SUPER A , PROGRAM A, Fuji X-E1, X-T1, X-T2 , Nex5, A7 I i II obecnie: A7 IV , Nikon J1, Canon F1N , Kodak SIX20 , WELTI Ic i M42 moja strona II MM II IG II FB II 35photo II 500px II 1x.com

  9. #69
    Obertroll Awatar Kolekcjoner
    Dołączył
    Jun 2006
    Miasto
    Pod Tatrami
    Posty
    18 717

    Domyślnie Odp: Re: Aparaty fotograficzne, jaka przyszłość

    Cytat Zamieszczone przez candar Zobacz posta
    "Jak widać, coraz bardziej opłaca się produkować podzespoły zamiast całych aparatów, ale nawet w tym segmencie trudno rywalizować z liderami. Przykładowo udział Nikona, który produkuje matryce do części swoich lustrzanek i bezlusterkowców, w skali całego rynku jest niezauważalny, zwłaszcza w starciu np. z Samsungiem, produkującym matryce na rynek mobilny."
    Ja myślę, że wszyscy powinni zwinąć interes oprócz Sony. Nastaną wtedy dni szczęśliwości ogólnej, pokoju i dostatku pod jednym wspólnym sztandarem .
    "Co do wspomnianego mojego obowiązku to chcę jeszcze dodać, że mój stosunek do tegoż obowiązku jest moją osobistą i całkowicie prywatną sprawą, co zwalnia mnie od wszelkich dalszych komentarzy, przypisów, suplementów i gloss."
    Kapitan Wagner

  10. #70
    Pełne uzależnienie Awatar candar
    Dołączył
    Jul 2008
    Miasto
    Chrząszczyrzewoszczyce, Powiat Łękołody
    Posty
    3 264

    Domyślnie Re: Odp: Re: Aparaty fotograficzne, jaka przyszłość

    Cytat Zamieszczone przez Kolekcjoner Zobacz posta
    Ja myślę, że wszyscy powinni zwinąć interes oprócz Sony. Nastaną wtedy dni szczęśliwości ogólnej, pokoju i dostatku pod jednym wspólnym sztandarem .
    Oj tam, oj tam Pamiętam jak to wszyscy producenci mieli stosować ujednolicone systemy zapisu itp. Obecnie to nawet obrębie jednego producenta i aparatów z tej samej serii brakuje kompatybilności między kartami pamięci i akumulatorami. Ty byś jeszcze chciał to pod jeden sztandar sprowadzić

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	norwegia.JPG
Wyświetleń:	76
Rozmiar:	35,4 KB
ID:	3971
    Dawniej A1, F1N, EOS 50, 5, 3, 10D, 7D, 5D MARK I i II i III , N F-601, 801s , M DYNAX 505si , 7000 i 8000i , P K1000, ME SUPER, SUPER A , PROGRAM A, Fuji X-E1, X-T1, X-T2 , Nex5, A7 I i II obecnie: A7 IV , Nikon J1, Canon F1N , Kodak SIX20 , WELTI Ic i M42 moja strona II MM II IG II FB II 35photo II 500px II 1x.com

Strona 7 z 19 PierwszyPierwszy ... 5678917 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •