Strona 20 z 27 PierwszyPierwszy ... 101819202122 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 191 do 200 z 264

Wątek: Black Friday - promocje sprzętu, okazje.

  1. #191

    Domyślnie Odp: Black Friday - promocje sprzętu, okazje.

    Cytat Zamieszczone przez Bangi Zobacz posta
    Jeśli chodzi o Adobe to mnie trochę boli, że nie ma opcji jakiejś tańszej subskrypcji na pakiet foto dla amatorów, którzy nie zarabiają na foto, czyli takiej nie do komercyjnego wykorzystania (tak wiem, że to byłoby wielkie pole do nadużyć) lub zniżki dla uczniów (wziąłbym na syna), bo dla uczniów jest tylko ten szerszy pakiet.
    Ja się zatrzymałem pa pudełku i co prawda daję jeszcze radę (Adobe DNG lub TIFF-y z DPP), ale wiadomo, że fajnie byłoby móc po prostu wrzucić RAW-a i od razu się tym bawić. Tylko tyle lub aż tyle.
    Kurde, ale Photography Plan 1TB to jest 24 EUR / miesiąc. Na nasze wychodzi koło stówy. To nie jest jakiś koszmar, ludzie na papierosy w tydzień wydaja znacznie więcej ;-)

    p,paw
    https://pawel.online | R5 | RF 14-35 f/4 L | RF 24-105 f/4 L | RF 70-200 f/4 L| RF 100-500 f/4.5-7.1 L | RF 50 f/1.8 STM | RF 1.4x | Na blogu: Huta od środka

  2. #192
    Pełne uzależnienie Awatar cauchy
    Dołączył
    Sep 2008
    Miasto
    Warszawa
    Wiek
    40
    Posty
    2 087

    Domyślnie Odp: Black Friday - promocje sprzętu, okazje.

    Plan dla fotografow jest ok, gorzej gdy ktos tak jak ja chce jeszcze korzystac z PPro. Adobe Express na smarta tez sie nieraz przydaje. A odkad zainstalowalem LR na ajfonie i moge dosc szybko sciagac foty z R6 na fona to obrobka i potem robienie postow czy relacji jest na zupelnie innym poziomie.
    EOS R6 | RF 14-35 | RF 70-200 | RF 85 | Sigma 150-600 C | DJI Mini 3 Pro
    Flickr | YT

  3. #193

    Domyślnie Odp: Black Friday - promocje sprzętu, okazje.

    Cytat Zamieszczone przez cauchy Zobacz posta
    Plan dla fotografow jest ok, gorzej gdy ktos tak jak ja chce jeszcze korzystac z PPro. Adobe Express na smarta tez sie nieraz przydaje. A odkad zainstalowalem LR na ajfonie i moge dosc szybko sciagac foty z R6 na fona to obrobka i potem robienie postow czy relacji jest na zupelnie innym poziomie.
    No tak, ja jako absolutny ignorant filmowy tego nie wziąłem pod uwagę. Rzeczywiście kiedyś się nad pełnym planem zastanawiałem i wtedy to już się robi obciążające.

    p,paw
    https://pawel.online | R5 | RF 14-35 f/4 L | RF 24-105 f/4 L | RF 70-200 f/4 L| RF 100-500 f/4.5-7.1 L | RF 50 f/1.8 STM | RF 1.4x | Na blogu: Huta od środka

  4. #194
    Moderator Awatar Bangi
    Dołączył
    Jun 2010
    Miasto
    Kraków
    Wiek
    42
    Posty
    4 675

    Domyślnie Odp: Black Friday - promocje sprzętu, okazje.

    Cytat Zamieszczone przez pawel.guraj Zobacz posta
    Kurde, ale Photography Plan 1TB to jest 24 EUR / miesiąc. Na nasze wychodzi koło stówy. To nie jest jakiś koszmar, ludzie na papierosy w tydzień wydaja znacznie więcej ;-)

    p,paw
    W sumie przestałem palić jakiś czas temu, to jest argument bo wydawałem więcej na fajki...
    Owszem, masz rację, choć w moim przypadku wydanie tych 24 EUR miesięcznie nie spowoduje, że będę miał lepsze zdjęcia.
    To nie jest tak, że ja to muszę mieć. Fajnie by było, ale jednak nie za tą kasę (1200 PLN rocznie).

  5. #195

    Domyślnie Odp: Black Friday - promocje sprzętu, okazje.

    Cytat Zamieszczone przez Bangi Zobacz posta
    W sumie przestałem palić jakiś czas temu, to jest argument bo wydawałem więcej na fajki...
    Owszem, masz rację, choć w moim przypadku wydanie tych 24 EUR miesięcznie nie spowoduje, że będę miał lepsze zdjęcia.
    To nie jest tak, że ja to muszę mieć. Fajnie by było, ale jednak nie za tą kasę (1200 PLN rocznie).
    Ja miałem wcześniej opory, ale Adobe rzeczywiście ostatnio (po ostrej fali krytyki i konkurencji goniącej po piętach) wziął się za jakość swoich produktów.
    Wydajność i funcjonalność LR'a, którego używam do obróbki 99% zdjęć bardzo, bardzo się ostatnio poprawiła.

    Główna konkurencja (w postaci Capture One) choć nadal dostępna jest jako zakup jednorazowy, to wyraźnie prowadzi politykę upgrade zniechęcająca do tego modelu i również forsuje subskrypcję... (głownie przez absurdalne kosztu upgrade).

    p,paw
    https://pawel.online | R5 | RF 14-35 f/4 L | RF 24-105 f/4 L | RF 70-200 f/4 L| RF 100-500 f/4.5-7.1 L | RF 50 f/1.8 STM | RF 1.4x | Na blogu: Huta od środka

  6. #196
    Pełne uzależnienie Awatar Eberloth
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    2 025

    Domyślnie Odp: Black Friday - promocje sprzętu, okazje.

    Cytat Zamieszczone przez Bangi Zobacz posta
    (1200 PLN rocznie).
    9,83 * 12 * ~4.70 to jest ciut mniej. O połowę. Bez 1TB w chmurze, tylko 20GB.
    Sprzęt - dekielek z przyległościami.
    Fumare humanum est!

  7. #197
    Uzależniony Awatar solti
    Dołączył
    Oct 2005
    Miasto
    Poznań
    Wiek
    43
    Posty
    946

    Domyślnie Odp: Black Friday - promocje sprzętu, okazje.

    Dokładnie jak piszesz @Eberloth, ja sam mam od zakupu R wykupiony plan bez 1TB i to wychodzi znośnie. Za pięćdziesiąt parę złociszy miesięcznie mam w pełni funkcjonalne, najnowsze i najwygodniejsze (dla mnie, bo po prostu działają lata przyzwyczajenia) oprogramowanie i jeśli sporadycznie zdarza się zrobić coś zarobkowo, to śpię spokojnie, że wszystko na legalu. Niejednokrotnie więcej wyda się na rzeczy, z których nie ma żadnego pożytku. A tutaj przynajmniej wiem, na co i po co to wydaję. Gdyby nie było tego abonamentu, to nie wiem, czy szarpnąłbym się na licencję.
    Sprzęt jest ważny, ale ważniejsze są chęci i umiejętności Niestety ja mam tylko chęci
    galeria na forum Canon-board
    galeria na stronie lotnictwo.net.pl
    galeria.solti.pl

  8. #198
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Feb 2005
    Wiek
    55
    Posty
    2 413

    Domyślnie Odp: Black Friday - promocje sprzętu, okazje.

    Zastanawiam się po co ktoś pcha się w Premiere Pro skoro jest DaVinci Resolve.

  9. #199
    Pełne uzależnienie Awatar cauchy
    Dołączył
    Sep 2008
    Miasto
    Warszawa
    Wiek
    40
    Posty
    2 087

    Domyślnie Odp: Black Friday - promocje sprzętu, okazje.

    Da vinci Nie działa. Podchodzilem kilka razy , za kazdym razem nie podobal mu sie format plikow, nie pamietam z czego czy z ajfona czy z gopro.
    EOS R6 | RF 14-35 | RF 70-200 | RF 85 | Sigma 150-600 C | DJI Mini 3 Pro
    Flickr | YT

  10. #200
    Moderator Awatar Bangi
    Dołączył
    Jun 2010
    Miasto
    Kraków
    Wiek
    42
    Posty
    4 675

    Domyślnie Odp: Black Friday - promocje sprzętu, okazje.

    Cytat Zamieszczone przez Eberloth Zobacz posta
    9,83 * 12 * ~4.70 to jest ciut mniej. O połowę. Bez 1TB w chmurze, tylko 20GB.
    To racja!

    A orientujecie się czy te stare, jeszcze darmowe (była taka edycja) filtry Nik będą działały z tym nowym pakietem Adobe czy trzeba by już kupić nową wersję???
    Ostatnio edytowane przez Bangi ; 19-09-2023 o 15:17

Strona 20 z 27 PierwszyPierwszy ... 101819202122 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •